Skocz do zawartości
andon96

Euro Truck Simulator 2 - wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekaw jestem co się stanie z ProMods po wydaniu tego DLC, pewnie zmodyfikują całą mapę i zrobią większy zasięg Skadynawii, bo jakie inne mają wyjście ? Czy Poland Rebulding będzie jeszcze ?

 

Najpopularniejsze forum ETS 2 cudowny pseudo administrator zamknął z błachych powodów. Było to skupisko świetnych moderów np. Borsuk, Satan czy Radol. Po zamknięciu tego forum to i Poland Rebulding jakby zapadł się pod ziemię. Mam nadzieję, że pseudo administratorowi szybko strona upadnie, zresztą i tak już na tej stronie jest nędza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz czekamy na DLC Skandynawia, gdzie będzie śnieg (wreszcie). Ciekawe dlaczego nie zrobili zimy w Alpach, jazda serpentynami w zimowej aurze byłaby nieziemska.

 

Śnieg tylko w Skandynawii?

 

To będzie już na prawdę srogi kawalek mapy do jazdy. Podstawka + pierwsze DLC + drugie DLC + TSM Map + Rus Map :D

 

Kto wie jeszcze może dojśc do tego kompatybilność Pro Mods bo z TSM blokowała ich Dania + jeszcze w TSM Bałkany w produkcji ponoć są :D

 

Ciekaw jestem co się stanie z ProMods po wydaniu tego DLC, pewnie zmodyfikują całą mapę i zrobią większy zasięg Skadynawii, bo jakie inne mają wyjście ? Czy Poland Rebulding będzie jeszcze ?

 

Najpopularniejsze forum ETS 2 cudowny pseudo administrator zamknął z błachych powodów. Było to skupisko świetnych moderów np. Borsuk, Satan czy Radol. Po zamknięciu tego forum to i Poland Rebulding jakby zapadł się pod ziemię. Mam nadzieję, że pseudo administratorowi szybko strona upadnie, zresztą i tak już na tej stronie jest nędza.

 

Z ProMods pewnie będzie tak jak z TSM czyli z DLC i bez DLC. I też mi szkoda tego forum bo pomijając już Poland Rebulding to zawsze można było tam na trafić na parę innych ciekawych modyfikacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śnieg tylko w Skandynawii?

Tak zakładam patrząc na to jak potraktowano pogodę w górzystych terenach, przede wszystkim w Alpach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz czekamy na DLC Skandynawia, gdzie będzie śnieg (wreszcie). Ciekawe dlaczego nie zrobili zimy w Alpach, jazda serpentynami w zimowej aurze byłaby nieziemska.

Nawet nie wiedziałem że ma być śnieg.

 

... Czy Poland Rebulding będzie jeszcze ? ...

Niby ma być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiedziałem że ma być śnieg.

Wyobrażasz sobie Skandynawię bez śniegu? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiedziałem że ma być śnieg.

 

 

Niby ma być

 

Czy mapy można łączyć? Np. Poland Rebuilding wygląda świetnie, jakby do tego dorzucić TSM + skandynawskie DLC... Chyba nigdy bym tego nie zjeździł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up,

Można, swego czasu miałem TSM+Rusmap = dłuuuugaśne trasy ;)

 

Wyobrażasz sobie Skandynawię bez śniegu? :E

Wyobrazić mogę sobie wiele ale na żadnym screenie z DLC Skandynawia nie widziałem śniegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyobrażasz sobie Skandynawię bez śniegu? :E

 

 

Będziemy sobie musieli wyobrazić Alpy bez śniegu :D

 

Czy mapy można łączyć? Np. Poland Rebuilding wygląda świetnie, jakby do tego dorzucić TSM + skandynawskie DLC... Chyba nigdy bym tego nie zjeździł.

 

Mapy można łączyć Poland Rebulding jest kompatybilny z RusMap + ProMods ale nie z TSM, przynajmniej póki co ale to chyba raczej się nie zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

TR9QuQDh.jpg

 

RfHQVoah.jpg

 

 

Coś im nie wyszło przy projektowaniu TSM MAP. Gram na golcu + Going East i takie szopki? Poza tym niektóre skrzyżowania i rozjazdy przekombinowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

TR9QuQDh.jpg

 

RfHQVoah.jpg

 

 

Coś im nie wyszło przy projektowaniu TSM MAP. Gram na golcu + Going East i takie szopki? Poza tym niektóre skrzyżowania i rozjazdy przekombinowali.

 

Pamiętam jaki ciężki wku*w złapałem gdy jechałem od drugiej strony tą drogą. Brak oznakowania drogowego o jakimkolwiek "remoncie", brak możliwości zawrócenia, a przejazd na północ przez Hamburg też jest kłopotliwy, bo w mieście jest tunel który zaczyna się nie wiadomo gdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpopularniejsze forum ETS 2 cudowny pseudo administrator zamknął z błachych powodów. Było to skupisko świetnych moderów np. Borsuk, Satan czy Radol. Po zamknięciu tego forum to i Poland Rebulding jakby zapadł się pod ziemię. Mam nadzieję, że pseudo administratorowi szybko strona upadnie, zresztą i tak już na tej stronie jest nędza.

 

Z tamtego forum przenieśliśmy się w listopadzie na nowe,wiec zapraszamy

http://trucksimulator24.pl/watek-worklog-poland-rebuilding_286

Edytowane przez darexton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jaki ciężki wku*w złapałem gdy jechałem od drugiej strony tą drogą. Brak oznakowania drogowego o jakimkolwiek "remoncie", brak możliwości zawrócenia, a przejazd na północ przez Hamburg też jest kłopotliwy, bo w mieście jest tunel który zaczyna się nie wiadomo gdzie.

Najgorsze jest to, że GPS celowo każe jechać zamkniętym odcinkiem, winni rozłączyć drogi wtedy GPS wytyczy inną trasę.

 

Dobra, w obecnej formie TSM to kpina z graczy - na dystansie 100km złapałem 10 mandatów za prędkość, bo fotoradary są ukryte za znakami a one same są nieczytelne. Mowa o trasie Drezno - Kassel - Dortmund

Edytowane przez Alejajca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to i tak najlepsza mapa do Euro Trucka jaka wyszla... Pewnie te barierki na drodze to przez pomylke... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to i tak najlepsza mapa do Euro Trucka jaka wyszla... Pewnie te barierki na drodze to przez pomylke... ;)

Nie wiem po co ruszali "mapę" Niemiec, a na przykład drogę z Wiednia poprzez Gratz do Dubrownika jest wręcz śmiesznością. Krzyżówka koło Gratzu jest położona na gołej mapie, potem jedziemy prostą jak promień lasera trasą aż do Dubrownika. to jest przejazd przez Alpy i Karpaty a ma się wrażenie, że jedzie się prowizorką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też trafiłem na dosyć sporą mgłę, jakieś zwiększone natężenie występowania tego zjawiska? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, po prostu zwiększono częstotliwość mgły w trakcie poranków i zmierzchu. Normalnie jest mało zauważalna ale gdy dojdzie deszcz to masz jak na załączonych zrzutach, wysiadasz i macasz drogę przed sobą :E

Po czym poznać, że TSM robili Polacy? :rotfl:

 

 

ZWa6hBdh.jpg

 

 

Edytowane przez Alejajca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam przygode z ETS 2, jakie mody warto wgrac?

 

Najpierw pograj bez modów i sam sobie odpowiedz na pytanie czego Ci brakuje w tej grze. Modów do tej gry jest multum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw pograj bez modów i sam sobie odpowiedz na pytanie czego Ci brakuje w tej grze. Modów do tej gry jest multum.

 

Poza tym wczoraj ukazało się oficjalne narzędzie modderskie (co prawda póki co w wersji beta) ale  z czasem można liczyć na lepsze/dokładniejsze mody :)

Edytowane przez Godlike_(UT)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba już z pół roku minęło od zapowiedzi Mercedesa w grze :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszą go zrobić :E Niby ma być w tym samym terminie co DLC Skandynawia albo wcześniej. Wszystko zależy od tego,który zespół wcześniej skończy.

Jakie mapki polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótkie trasy, sporo zakrętów, mniej autostrad i więcej ruchu po terenie zabudowanym => Mapa Węgier by Frank

 

Długie trasy, sporo autostrad, wiele państw => TSM + Rus Map

 

I zapewne większość czeka na nową wersję Poland Rebulding ;)

Edytowane przez Vamos_BLAUGRANA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TSM jest zrobiony nierówno, poza tym czasem ma cokolwiek dziwne połączenia promowe. Np. z okolic Tunisu nie można popłynąć do Włoch (najkrótsza droga morska) tylko do Nicei lub Marsylii. Fotoradary są czasem poukrywane jak na polskiej wsi, za drzewem, znakiem, krzakami. Na niektórych odcinkach zestaw sporo podskakuje na łączeniu elementów jezdni. A mimo to fajnie się gra, cofam to co napisałem kilka postów wcześniej, że jest niegrywalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy do zrobienia własnej grafiki naczepy / ciągnika wystarczy mi gra w wersji Demo ? Znajomy męczy, a nie posiadam pełnej gry, a nie chcę piracić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...