Skocz do zawartości
andon96

Euro Truck Simulator 2 - wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nie, bo gra działa w DX9. DX11 można wymusić, ale to zrobione jest tylko pod Oculusa (beta).

Edytowane przez Janke5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ja dodam,ze wyszla niedawno mapa Poland Rebuilding 1.95 pod 2DLC i jest tez nowa od Promods,ktore dzialaja razem,takze milego pobierania

http://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=32&t=174935&sid=9f1fff0733ce38af3cc5bd96917a5fef

http://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=32&t=97&sid=9f1fff0733ce38af3cc5bd96917a5fef

Edytowane przez darexton

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W kwestii map - czy macie może mapę Polski bez wymaganego ProModsa? Mam podstawkę + DLC Going East

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety PR 1.95 wymaga ProMods jak i DLC Skandynawia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Na windowsie 8.1 mam problem. Zamraża mi kursor po chwili gry i pomaga jedynie zablokowanie komputera i ponowne zalogowanie. :/ Może wiecie coś o tym? Próbowałem zainstalować tą aktualizacje, ale wyskakuje błąd "Ta aktualizacja nie ma zastosowania dla tego komputera"

Pozdrawiam

Edytowane przez Krzynówek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dodać vox fm szczecin do streamingu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Cześć. Zrobiłem sobie kilkumiesięczną przerwę od ETS'a. Co zauważyłem po powrocie? Gra nie działa płynnie nawet na domyślnych ustawieniach Wysokie, gdzie część opcji jest na medium,a nawet low. Pytanie: Czy patche aż tak rozwaliły optymalizację gry, albo czy nie cierpi ona delikatnego oc procka ? Oczywiście gram na sprzęcie z sygnatury w rozdzielczości Full hd.

Edytowane przez andon96

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć. Zrobiłem sobie kilkumiesięczną przerwę od ETS'a. Co zauważyłem po powrocie? Gra nie działa płynnie nawet na domyślnych ustawieniach Wysokie, gdzie część opcji jest na medium,a nawet low. Pytanie: Czy patche aż tak rozwaliły optymalizację gry, albo czy nie cierpi ona delikatnego oc procka ? Oczywiście gram na sprzęcie z sygnatury w rozdzielczości Full hd.

Rozwaliły ? Ja powiedziałbym, że naprawiły i to masakrycznie! Teraz w mieście mam stałe 60 klatek na sekundę i zero spadków plus gra działa mi tak płynnie na wymuszonym 4x Super Grid Antialiasing.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozwaliły ? Ja powiedziałbym, że naprawiły i to masakrycznie! Teraz w mieście mam stałe 60 klatek na sekundę i zero spadków plus gra działa mi tak płynnie na wymuszonym 4x Super Grid Antialiasing.

Jednak nasze sprzęty się "trochę" różnią ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie też się poprawia z patcha na patch - musieli wprowadzić jakieś optymalizacje do nowszych sprzętów kosztem Phenoma/słabszych GPU.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrób zrzut ekranu na jakich ustawieniach grasz. Na jakiej wersji sterowników obecnie siedzisz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pany, w economy_data.sii co muszę zmienić by nasi zatrudnieni kierowcy trochę szybciej doświadczenie zdobywali?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
#  Experience points
free_roam_report_limit: 100

exp_cargo_delivery: 	1.0		# per km of real world
exp_free_roam: 		0.5		# per km of real world
exp_road_discovery:	0.8		# per km of real world

//	exp_late_delivery: 	0.4		# -40% 	
exp_perfect_delivery: 	0.24		# +24% 	
exp_adr_bonus:		0.21		# +21%	of total cargo delivery exp. points
exp_important_bonus:	0.2		# +20%
exp_urgent_bonus:	0.3		# +30%
exp_fragile_bonus:	0.22		# +22%
exp_long_dist_bonus:	0.25		# +25%
exp_valuable_bonus:	0.18		# +18%

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdecydowanie warto, miasta i rozjazdy sa bardziej rozbudowane i roznorodne wzgledem podstawki, co prawda ciut FPS ucieka przez to, ale moim zdaniem warto pograc. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skandynawia + Promods + Poland Rebuilding - polecam pojeździć po Polsce na tym połączeniu, nie będziecie chcieli wyjeżdżać nigdzie indziej ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mógłby ktoś wyjaśnić o co chodzi z tym skalowaniem? :E Bo na 400% mam 60fps na max detalach, a na 100% już 80-90fps... a różnicy gołym okiem nie widać

Dobra, rozumiem, że to taka forma AA?

Edytowane przez JKMD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mógłby ktoś wyjaśnić o co chodzi z tym skalowaniem? :E Bo na 400% mam 60fps na max detalach, a na 100% już 80-90fps... a różnicy gołym okiem nie widać

Dobra, rozumiem, że to taka forma AA?

Jakieś lipne to twoje oko :) Popatrz na przewody elektryczne, tam to widać najlepiej afair.

Tak, to forma AA - renderuje w większej rozdzielczości i skaluje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pany, w economy_data.sii co muszę zmienić by nasi zatrudnieni kierowcy trochę szybciej doświadczenie zdobywali?

Z nudów grzebiąc w economy_data.sii znalazłem jeszcze jedna opcję dot. exp kierowców. Raczej nie polecam zmieniać jak ja ją ustawiłem

driver_xp_scale: 0.50

bowiem skill AI kierowców leci jak gópi. Lepiej ustawić 1.0, wtedy kierowcy rozwijają się na naszym poziomie. Im wyższą wartość ustawimy, tym wolniej będą się rozwijać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tym odkrywaniem mapy tez sie wkurzylem, ze bede musial jeszcze wiecej jezdzic :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tzn. nie rozumiem gdyż u mnie nadal mam zaliczone trasy swoje...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi