Skocz do zawartości
andon96

Euro Truck Simulator 2 - wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Niby cos tam dlubia przy Euro Coach Simulatorze, ale on chyba ma korzystac z obecnej mapy ETSa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba ich po... Główną zaletą obecnych gier SCS były wielkie, otwarte mapy, które przemierzało się dniami a nie w ciągu godzin. Jeśli zamierzają dodawać każdy stan jako osobne, płatne DLC to niech spadają, nieprędko ujrzą moją sakiewkę.

Pojedyńcze stany jako płatne DLC raczej wątpie, pewnie będą wydawać po 3 stany albo pojedyncze stany ale za mala kase powiedzmy coś koło 2 ojro.

Swoją drogą SCS chce do gry dodać wszystkie 50 stanów i ciekawi mnie jak to załatwią z Alaską bo opcja tylko z drogą morską była by dla mnie bezsensu, zwarzając na to że na Alaskę prowadzi ten słynny lodowy szlak ale sama Kanada przecież też mała nie jest więc kto wie czy w przyszłości i jeszcze Kanady nie dodadzą a chociaż jej częsci no i oczywiście lodowy szlak być musi :D

@up

ECS ma być wydany jako DLC to do ETS, więc pewnie na zasadzie że będziemy mieli dodatkową opcje firmy żeby przewozić także ludzi, tylko fajnie żeby to było zrobione na zasadzie że co jakiś czas przystanek żeby zabrać dodatkowych pasażerów a nie tylko przejazd z punktu A do punktu B.

A ja mam pytanie czy jak zakupie ATS na steam to też załapie się na tą promocje z dwoma stanami czy to tylko tyczy się wersji pudełkowej?

Edytowane przez Godlike_(UT)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W ALH jest południowa Kanada

http://www.mobygames.com/images/shots/l/414556-18-wheels-of-steel-american-long-haul-windows-screenshot-a.jpg

http://static.giantbomb.com/uploads/original/6/65153/2291146-2012_08_11_00011.jpg

więc bez problemu mogą dać jej zachodni brzeg by móc dojechać do Alaski. Pytanie jak dodadzą Hawaje :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W ALH jest południowa Kanada

http://www.mobygames.com/images/shots/l/414556-18-wheels-of-steel-american-long-haul-windows-screenshot-a.jpg

http://static.giantbomb.com/uploads/original/6/65153/2291146-2012_08_11_00011.jpg

więc bez problemu mogą dać jej zachodni brzeg by móc dojechać do Alaski. Pytanie jak dodadzą Hawaje :E

Szykujesz się na transport hawajskich koszul :D ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mam takie pytanie, nie wiem czy było. Mianowicie jest dużo modów z mapami (Węgry, Rumunia, Rosja), czy te mapy są do wyboru jako nowa gra i tylko jeżdzimy po mapie z modu, czy dodawane są do mapy całej europy? Ewentualnie jakie mapy polecacie im większy teren tym lepiej, ale najlepiej jako dodatkowy obszar do mapy całej europy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta mapa Rumuni bodajrze jest nowa mapą i podmienia aktualna ale pewności nie mam, natomiast wiekszosc map to po prostu dodany obszar do aktualnej mapy europy, ja ogolnie polecam Pro Mods+RusMap i masz naprawde kawal obszaru tylko przy generowaniu pliku def do promods musisz zaznaczyc ze bedziesz gral tez z RusMap, natomiast jesli chcesz jeszcze wiekszy obszar to TruckSimMap plus takze RusMap, jeszcze byla mapa Eastern Express, ktora dodawala kawal obszaru Rosji ale nie wiem czy jeszcze ja autor rozwija. Co do ProMods to wymagana sa oba DLC do jej dzialania co do TruckSimMap to zdaje sie ze dziala bez DLC a co do RusMap to ona wymaga chyba tylko pierwszego DLC ekspansja wschod czy jak tam sie ono nazywalo :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Problem występuje odkąd zainstalowałem Windows 10 64-bit. Wchodzę do gry i kiedy gra chce żebym utworzył nowy zapis, freezuje się i muszę resetować komputer. Kiedy pobiorę jakiegoś save'a i wybieram go wszystko jest OK, ale wolałbym utworzyć swojego save'a :D Wcześniej posiadałem Windows 7 64-bit i wszystko działało. Zmiana z DX na OpenGL nic nie dała a w pliku game.log problemów nie ma. Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A po co zmieniłeś system na tą syfiastą dziesiątkę ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Musiałem formata walnąć, bo miejsca brak (mały dysk) i pomyślałem że przy okazji zmienię system :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale spieprzyli tą grę boże, byle zjechanie z drogi kończy się wezwaniem pomocy bo ni cholery nie da rady wyjechać, oraz prawie każdy wjazd na krawężnik kończy się uszkodzeniami i wywróceniem ciężarówki.

2016_02_12_00001.jpg

Edytowane przez Crew 900

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe, czy teraz beda "latac" mape z podstawki do poziomu szczegolow z chociazby dlc skandynawskiego :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nadal brakuje zachodniej Francji, niemalże całych Włoch, Półwyspu Iberyjskiego. Mogliby też po znajomości dać kraje bałtyckie - Litwę, Łotwę, Estonię.

Prawie 100k km(gram na europejskich miarach) przebiegu w ATS - nie umywa się do ETS2. Monotonia półpustynnych krajobrazów jest zniechęcająca a przecież Kalifornia słynie z winnic i sadów. Pod tym względem ETS2 jeszcze długo będzie niedoścignione. W którejś recenzji napisali, że obecny ATS ma powierzchnię większą od ETS2 - dupa nie prawda. Spróbujcie przejechać z Bratysławy lub Budapesztu do Glasgow lub Aberdeen (bez użycia promów) w czasie krótszym od 24h. W ATS można to zrobić bez problemu i to bez mandatów.

Edytowane przez Alejajca

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedyś dawno temu zanim jeszcze wyszedł patch 1.14 w opcjach uruchamiania na steam wpisalem sobie mm pool size, i tak grałem do dzisiaj ale teraz do porządku sobie ogarnąłem logitech game profilera, i w steamie musialem wymusić odpalanie wersji 64bit ze wzgledu na profilera ktory zawsze wczytywał 32bit. I teraz moje pytanie skoro ets 2 jest 64 bit to jest sens uzywać mm pool size? Jeśli tak to jak w steam sie odziela opcje uruchamiania żeby korzystał z obu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaktualizowałem wreszcie grę do patcha 1.23.1.1 i mam problem. Z def.scs zrobiłem sobie własny mod, edytując moc silników Scanii i Volvo oraz zmieniając im przełożenia skrzyń biegów. Wszystko działa do czasu, kiedy chcę za pomocą sklepu online zobaczyć ciągniki Mercedesa - wtedy następuje crash gry. Wyłączenie moda nic nie daje, bo gra nadal zamyka się z błędem.

Crash log created on: Tue Apr 26 17:49:20 2016

Build: 1.23.1.1 262a48aec42f

CPU: Intel® Core i3-4160 CPU @ 3.60GHz at 3592000

MEM: Phys:8128 Virt:134217727

GPU: AMD Radeon R7 200 Series Mem:2030 Ver:

AvailMEM Virt:134214932 Phys:4019 Total:4209

TotalMEM Virt:134217727 Phys:8128 Total:11072

Exception code: C0000005 ACCESS_VIOLATION

EXE Base address: 00007FF6D9240000

Fault address: 00007FF6D94D91F1 0001:002981F1 D:\Gry\Euro Truck Simulator 2\bin\win_x64\eurotrucks2.exe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam wersji Steam lecz grę kupioną w Muve z weryfikacją klucza bezpośrednio u SCS. Olałem to i jeżdżę Volvo oraz Scanią

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy bierzecie zlecenia z World of Trucks ? Mnie irytuje fakt, że zlecenie trzeba wyszukać i zaakceptować na stronie WoTr zamiast w samej grze. Dodatkowo nie ma na owej stronie informacji jaka jest cena za ładunek oraz sortowania cena/dystans

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czasem sobie biore. Niedlugo maja dodac oocje wybierania tych zlecen bezposrednio z poziomu gry. :)

Gra ktos w ETS2 lub ATS na multi? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wstyd pytać, po tylu latach gry i modowania ETS2 :E

- Gdzie zmienić info, by Scania Streamline była dostępna od najniższych poziomów gracza a nie od 10?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam prośbę. Nie lubię zanadto mieszać w oryginalnych plikach gry modami, ale chcę coś pomieszać z Mietkiem MP4. Poleci ktoś wraz z linkiem jakiś sprawdzony, stabilny, nie powodujący crash'y i obszerny mod z linkami do niego. Nie chcę ciągnąć poszczególnych plików, testować i zasyfiać kompa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Robiac co najmniej trzy zlecenia z WoTu, kazdy co najmniej 200km, mozna dostac dsrmowe dlc z flagami jak ono wyjdzie.

Btw. Troche mi ostatnio brakowalo czegos w ETS2 i kupilem sobie z Allegro FreeTrack. Calkiem fajna sprawa i granie stalo sie jeszcze przyjemniejsze ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od 8 czerwca można zdobyć flagi za darmo :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi