Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

swistak40

welocilaptor / Dragone

Rekomendowane odpowiedzi

Dokuczyłeś mi i to bardzo drogi panie.

Niezmiernie interesują mnie konsekwencje tego zdarzenia. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to forum nie jest moim życiem, może kiedyś było ale szkoda na takie pierdoły czasu.

oszukał i okradł ludzi a teraz jeszcze rzuca gównem na wszystkie strony, siebie samego określając uczciwym człowiekiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wypowiedzi ludzi w tym temacie masz wiele sytuacji życiowych... może rozwiążesz zagadkę i powiesz na prawdę? Lepiej dla ciebie i dla nas.

Myślę że nie muszę się spowiadać nikomu na forum publicznym z mojego prywatnego życia, to wyłącznie tylko i moja sprawa.

@ Sylar, okradłem? Emm, słowo na wyrost trochę, ale niech sobie każdy uważa jak tam sobie chce, mnie to nie rusza szczerze mówiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nie muszę się spowiadać nikomu na forum publicznym z mojego prywatnego życia, to wyłącznie tylko i moja sprawa.

No, racja. Po prostu zacznij zwracać ludziom pieniądze. :)

 

@ Sylar, okradłem? Emm, słowo na wyrost trochę, ale niech sobie każdy uważa jak tam sobie chce, mnie to nie rusza szczerze mówiąc.

Nie rusza Cię niebezpodstawne bycie nazywanym złodziejem i oszustem? :)

 

Edit:

Nadal zastanawiają mnie konsekwencje, o których wspominałem kilka postów wyżej. Mógłbyś rozbudować swoją wypowiedź na ten temat? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nie muszę się spowiadać nikomu na forum publicznym z mojego prywatnego życia, to wyłącznie tylko i moja sprawa.

@ Sylar, okradłem? Emm, słowo na wyrost trochę, ale niech sobie każdy uważa jak tam sobie chce, mnie to nie rusza szczerze mówiąc.

Nie musisz, ale potem nie dziw się jak ludzie mówią nie prawdę. Każdemu z nich mówiłeś co innego i zakładamy ze to jest prawda.

Okradłeś człowieku...niee, sorry. Ty tylko pożyczyłeś i oddajesz po prostu ''trochę później''. Sam miałem pisać vi PM że pożyczę te 2k ale dobrze ze coś mnie powstrzymało,to coś to był rozsądek , zapaliła się zółta lampka( ''po co kolesiowi tyle kasy?'').

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, racja. Po prostu zacznij zwracać ludziom pieniądze. :)

 

 

Nie rusza Cię niebezpodstawne bycie nazywanym złodziejem i oszustem? :)

 

Edit:

Nadal zastanawiają mnie konsekwencje, o których wspominałem kilka postów wyżej. :)

Dla twojej wiedzy dążę do zwracania kasy ludziom tutaj, i nie jestem złodziejem, złodziejem bym był jak bym znikł, zaszył się gdzieś i miał na to wszystko... ekhm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to że jestem na forum skończony? Hmm, nie przykładam do tego zbyt dużej wagi, bo to forum nie jest moim życiem, może kiedyś było ale szkoda na takie pierdoły czasu.

Wiemy, wiemy, znamy tę historię z opowieści użytkowniczki ankizap. "Mam wlasne życie rodzinne, kóre jest ważniejsze niż komputer" więc sprzedałeś jej "niepotrzebne" części komputerowe, których nigdy nie miałeś żeby wyłudzic pieniądze. :lol2:

 

Po prostu zacznij oddawac kasę i nie dyskutuj już w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiemy, wiemy, znamy tę historię z opowieści użytkowniczki ankizap. "Mam wlasne życie rodzinne, kóre jest ważniejsze niż komputer" więc sprzedałeś jej "niepotrzebne" części komputerowe, których nigdy nie miałeś żeby wyłudzic pieniądze. :lol2:

 

Po prostu zacznij oddawac kasę i nie dyskutuj już w tym temacie.

Mogę pisać i się bronić, nikt mi tego nie zabroni tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciok

Dla twojej wiedzy dążę do zwracania kasy ludziom tutaj, i nie jestem złodziejem, złodziejem bym był jak bym znikł, zaszył się gdzieś i miał na to wszystko... ekhm.

Ty po prostu wybrałeś inną taktykę. Branie na listość + odwlekanie. Oj, Ogarniacz, nigdy się nie ogarniesz ;) Weź się chłopie w garść, sprzedaj coś, czy weź kredyt i spłać wszystkich, żebyś uratował resztki honoru. Nie jest Ci wstyd? Czy dopiero będzie, jak któryś z oszukanych pogada z Twoją rodziną, znajomymi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty po prostu wybrałeś inną taktykę. Branie na listość + odwlekanie. Oj, Ogarniacz, nigdy się nie ogarniesz ;) Weź się chłopie w garść, sprzedaj coś, czy weź kredyt i spłać wszystkich, żebyś uratował resztki honoru. Nie jest Ci wstyd? Czy dopiero będzie, jak któryś z oszukanych pogada z Twoją rodziną, znajomymi?

Chyba nie śledzisz tematu na bieżąco panie Kiciok, ponieważ jak już pisałem wcześniej ,gdybym tylko mógł to wziął bym kredyt sobie i pospłacał wszystkich z ciągu 5min, ale z racji tego że pracuję póki co na umowę-zlecenie to nie mam opcji wzięcia kredytu/pożyczki, to by było dobre rozwiązanie ale póki co odpada z przyczyn "formalnych" bo jak wiadomo banki itd nie udzielają kredytów na śmieciowe umowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla twojej wiedzy dążę do zwracania kasy ludziom tutaj, i nie jestem złodziejem, złodziejem bym był jak bym znikł, zaszył się gdzieś i miał na to wszystko... ekhm.

Mogę pisać i się bronić, nikt mi tego nie zabroni tutaj.

Ustosunkuj się więc do:

(...)sprzedaj, Dragonku, komputer, telefon, cyfraka (aparat), rower, jakieś srebro/złoto jeśli masz i zwróć chociaż część pożyczek. Może wtedy ktokolwiek zacznie Cię traktować choć w miarę serio. :)

Kto wie, może nawet niektórzy zgodzą się na przyjęcie w ramach zwrotu jakichś dóbr materialnych zamiast kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu w ogóle nie ma czego bronic, dyskusja jest jałowa. Jesteś kłamcą, kłamstwo na kłamstwie, pogania kłamstwem. Kropka.

 

A to że nie uciekłeś, to łaski nie robisz. Przecież wszyscy mieli twoje prawdziwe dane więc kwestią czasu byłoby kiedy wierzyciele by cie znaleźli. Unikniesz grubszych kłopotów jeśli oddasz co "pożyczyłeś".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez on tylko tak pisze dlatego ze podlapal po poscie gordona ze jezeli bedzie pisal ze chce splacic to nie dostanie wiekszych zarzutow, ja bym od razu walil na policje trzeba tepic takich wiejskich cwaniaczkow. Kase odda i tak, niech chociaz ma brud w papierach. Podziwiam wasz spokoj i latwosc z jaka mydli wam oczy to "cos"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez on tylko tak pisze dlatego ze podlapal po poscie gordona ze jezeli bedzie pisal ze chce splacic to nie dostanie wiekszych zarzutow, ja bym od razu walil na policje trzeba tepic takich wiejskich cwaniaczkow. Kase odda i tak, niech chociaz ma brud w papierach. Podziwiam wasz spokoj i latwosc z jaka mydli wam oczy to "cos"

Jakbym mu te 2 k pożyczył to już dawno było by zawiadomienie... w ogóle jak można się z nim cackać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez on tylko tak pisze dlatego ze podlapal po poscie gordona ze jezeli bedzie pisal ze chce splacic to nie dostanie wiekszych zarzutow

"Chcieć" czy "deklarować chęć spłaty" można i 20 lat. :–D Nie chciałbym być w skórze "pożyczkodawców", aczkolwiek ja bym poszedł na policję w dniu wykrycia tego wału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciok

Jakbym mu te 2 k pożyczył to już dawno było by zawiadomienie... w ogóle jak można się z nim cackać?

Tu działają specjalne patenty. Podkręślanie np. chcę oddać te pieniądze! itp. to taki chłyt psycholologiczny. ;)

 

Ja tam dawno bym siedział z tym na policji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy mogą źle zrozumieć mojego posta ale pisze:

 

Ja na jego miejscu już dawno bym wziął kase i spierdzialił gdzieś, odizolował się i miał w dupię bo jeśli wy nie POTRAFICIE iść na Policje i złożyc zawiadomienia to ja nie wiem czy wam na tej kasie zależy!

Myślicie, że on piszę te posty z płaczem? Nie! Piszę je ze śmiechem w gębie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi i o to nawet ze pozyczyl i nie oddal, kazdy moze wpasc w tarapaty ale to niestety jest zwykly oszust ktory chcial okrasc ludzi nie tylko przez pozyczyki ale takze sprzedajac rzeczy ktorych nie ma - zwykly oszust. Te wszystkie zarzuty jakby kazdy podal na policje juz daja chyba nawet cos wiecej niz zawiasy.

 

 

 

Taki do poki sie nie przetraszy nie odda kasy, gadanie ze nie moze dostac pozyczki to smiech na sali, oczywiscie ze moze dostac biorac zyranta etc, zreszta zigu sam ofiarowal ze mu to zalatwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się zdaje, czy obiecał niektórym, że już jutro zwróci część kasy?

Jeśli tak, to jutro się będzie działo. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nikogo nie oszukałem, chyba nie wiesz nawet co to słowo znaczy ...

 

Mój Boże... cytat dnia. 

Wystarczy przejrzeć synonimy słowa oszust. Wszystkie pasują :E

 

Polecam Ci Providenta skoro banki nie chcą dać Ci pożyczki. O, nawet wniosek o pożyczkę dla Ciebie znalazłem: https://www.provident.pl/pages/twoje-dane

 

Chłopakom z forum oddasz forse, będą zadowoleni a Ty sobie później radź z Providenten.

Polecam i pozdrawiam.

Michał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się zdaje, czy obiecał niektórym, że już jutro zwróci część kasy?

Jeśli tak, to jutro się będzie działo. :)

 

Wierzycie w to?

 

Typowe zagranie odda pewnie po 60-70zł każdemu i będziecie dalej czekac nie wiadomo na co.

Po jutrzejszym dniu dalej będzie zwlekał i zwlekał aż przestanie logować się na forum.. a reszta Histori była już kilka razy tu powtarzana

:lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, zbastujmy już. Wierzyciele z pewnością wyznaczyli jakieś nieprzekraczalne, ostateczne terminy. Niech dają znac na bieżąco jak idzie spłacanie, choc po takim łgarstwie w żywe oczy trudno wierzyc w obietnice tego człowieka.

 

Ale to ich hajs i ich sprawa.

 

@ Flamerunner, dobrze pamiętasz, jestem ciekaw efektu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...