Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

revcorey

Liga światowa 2012

Rekomendowane odpowiedzi

W którym momencie? Mecz raczej z tych słabszych, dużo nerwowości m.in. przez decyzję sędziów. Zapewne lepiej by to też wyglądało, gdyby bułgarzy grali lepiej, bo trudno grać ładnie, gdy przeciwnik nie stawia oporu, ale w turnieju było wiele meczów zasługujących bardziej na miano świetnego (zarówno polskich, jak i innych drużyn). Pozytywne określenie jakie mi przychodzi do głowy, to po prostu wygrany. Gra, a co za tym idzie widowisko było przeciętne

a bo myślisz że codziennie ten sport oglądam? dla mnie grali świetnie(byly nudne momenty ale ogólnie bylo ok). Bratman trochę zawodził (dużo lepiej grał z Kubą) ale Jarosz już ogarniał.

Spodziewałem się więcej po Bułgarii. Jesteśmy w gazie i kosimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakiegoś dobrego streama?

 

Na sopcaście kiepska jakość.

 

EDIT: jakby ktoś potrzebował: http://www.laola1.tv/en/lt/volleyball/fivb-/fivb-world-league-the-final/video/204-989-89043.html

 

komentarz po angielsku

 

Z przyjemnością ogląda się taką grę naszej reprezentacji :)

Dawno już nie oglądłem siatkówki, widzę, że nasi poprawili znacznie zagrywkę :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny pierwszy set w wykonaniu Polaków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Również dawno nie oglądałem siatkówki i jestem zadziwiony poziomem, ostatnio gdy oglądałem było gorzej ;) Sportowców jednak zdolnych mamy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już 2:0 w setach po masakrycznym drugim secie. Gramy wspaniale, po prostu niemal bezbłędnie ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blokiem dzisiaj gramy niesamowicie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej cieszy fakt, że nie mamy chyba żadnych słabych stron :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak i usańczycy popełniamy drobne błędy ale to my teraz jesteśmy mistrzami ;)

 

Acha, zapomniałbym porównać naszych do hiszpańskich piłkarzy. Ile oni stracili, tylko 2 sety z Brazylijczykami? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Historyczna chwila dla naszej reprezentacji :) Chociaż w siatkówkę zajebiście ogarniamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mons!er

3:0 dla naszych, tego jeszcze nie było w historii :)

cieszę się okrutnie ze zwycięstwa Polaków, grali bardzo dobrze - wygraliśmy Lige Światową, YEAp :thewave:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za całą grę w tym turnieju to nam się najbardziej należało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mistrzowie a chipsów i Biedronki jakoś nie reklamują. Gratulację dla prawdziwych sportowców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szacunek dla nich za wszystkie mecze i czapki z głów za finał!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjna gra, mnóstwo emocji i najwyższy poziom finału :) Dobrze że siatkarze i Isia w odróżnieniu od naszych żenujących kopaczy mogą dawać Polakom tyle radości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mons!er

Szacunek dla nich za wszystkie mecze i czapki z głów za finał!

 

100% poparcia :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś pięknego. Po prostu brak słów. I poprosimy powtórkę na Igrzyskach Olimpijskich:thewave:

 

PS. I kij w oko tym dzikusom z Bułgarii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zachowają formę i skuteczność to po prostu nie widzę opcji żebyśmy wrócili bez medalu z IO, najlepiej złotego. Orientuje się ktoś czy kiedyś już mieliśmy medale olimpijskie w siatkówce?

 

Edit : Już znalazłem, zdobyliśymy złoto olimpijskie w 74

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy bardzo silną reprezentację od wielu lat. Super że w końcu się udało wywalczyć złoto. Zasłużyli bardzo. Oj chyba medal na olimpiadzie będzie w tym roku :D Nie będę zapeszał z kolorem kruszcu :)

 

A Bułgarzy się bardzo nie popisali... publiczność szczególnie. A i nagród indywidualnie dziwnie dużo zebrali. Więcej niż stany i Kuba razem wzięte? Może ktoś przytoczyć jakieś liczby, czy tamten był rzeczywiście najlepiej punktujący?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem taka wzruszona i szczęśliwa! :luxhello:

Teraz to my jesteśmy GALACTICOS!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy bardzo silną reprezentację od wielu lat. Super że w końcu się udało wywalczyć złoto. Zasłużyli bardzo. Oj chyba medal na olimpiadzie będzie w tym roku :D Nie będę zapeszał z kolorem kruszcu :)

 

A Bułgarzy się bardzo nie popisali... publiczność szczególnie. A i nagród indywidualnie dziwnie dużo zebrali. Więcej niż stany i Kuba razem wzięte? Może ktoś przytoczyć jakieś liczby, czy tamten był rzeczywiście najlepiej punktujący?

 

O nagrodę dla najlepiej punktującego raczej bym się nie martwił, tutaj nie da się zrobić przekrętu. Kontrowersyjna lekko może być decyzja o indywidualnej nagrodzie dla Bratoyeva.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 mln $ "tylko" do podziału dla drużyny za zwycięstwo. Nasi kopacze za brak awansu z grupy otrzymali 500 tys. euro plus premie indywidualne.

 

Ech.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mons!er

~marcin_kg

 

ma to i swoje dobre strony, gdyby była do podziału dużo większa kasa zaraz zaczęłyby się zbierać "sępy" pokroju Lato, "mira zbycha & rysia" i inne tego rodzaju g**na ; a tak - jest spokój, $ nie jest znowu tak mała (na polskie warunki, a nawet jak i na USA przykładowo) - także cieszmy się z tego co jest, bo uważam jest naprawdę OK :thumbup:

bardzo jestem ciekaw jak nasi zagrają na Olimpiadzie, będą emocje na 100% mam nadzieję :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...