Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

revcorey

Liga światowa 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Coż kopacze się nie popisali ale siatkarze walczą. Dziś wygrana z Brazylią(btw. zna ktoś mirror z meczem, wciągnąłem się w grę i przegapiłem ;/).

Na dzień dzisiejszy 17.06

Awansujemy z pierwszego miejsca w grupie

1.Polska

2.Brazylia

3.Finlandia

4.Kanada

Teraz czekać trzeba na Final-Six.

Jak myślicie? Ja stawiam że będzie lepiej niż przed rokiem i tym razem sięgniemy po złoto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wiadomo, kto na pewno znajdzie się w Final Six i do jakiej grupy trafimy, ale chłopaków na pewno stać na podium. Zastanawiam się, czy włożą w ten finał wszystkie siły, czy jednak zostawią sobie głód grania na Igrzyska ;)

 

Przy okazji muszę podkreślić, że jestem bardzo szczęśliwa, że mit Brazylii został przez nas obalony. Mam nadzieję, że już nigdy, przenigdy nie przydarzy nam się z nimi taki mecz, jak np. na MŚ 2006.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wiadomo awansowaliśmy do Final Six;) Jesteśmy w grupie z mistrzami (Brazylia) i wicemistrzami świata (Kuba). Jutro zaczyna się rywalizacja, ale my gramy dopiero w czwartek. Rozkład jazdy poniżej:

 

GRUPA E

04.07  19:45   Bułgaria -  Niemcy

05.07  19:45   Niemcy -  USA

06.07  19:45   USA -  Bułgaria

GRUPA F

04.07  16:30   Kuba -  Brazylia

05.07  16:30   Brazylia -  Polska

06.07  16:30   Polska -  Kuba

 

Szkoda, że gramy tak wcześnie:( Ale prawo gospodarza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuba rozjechała Brazylię 3:0 :o A jutro znowu czas na nas! Gardło i serce zostawiam sobie jednak na Igrzyska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy te biedaki chociaż puszczą transmisje z meczu Polaków na tv4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo! Polska wyeliminowała Brazylię :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie jest TA Brazylia, oni chyba w przebudowie są, bo nie grają porywająco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie są w żadnej przebudowie. Grają najlepsi jakich mają. Po prostu świat poszedł do przodu i każdy może wygrać z każdym.

Brawo Polacy. W 4 i 5 secie roznieśliśmy Brazylie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za mecz, rany! Cios za ciosem, mnóstwo fantastycznych obron, no i przede wszystkim wymarzone zwycięstwo! :D Bardzo mnie cieszy, że wreszcie mamy dużo kontr i świetnie gramy blokiem. Do pełni szczęścia brakuje tylko większej ilości mocnych i celnych zagrywek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie jest TA Brazylia, oni chyba w przebudowie są, bo nie grają porywająco.

No jasne, że to nie jest TA Brazylia, nie jest to też TA Polska, nie są to TE czasy i nie jest to TEN turniej. Wszystko się zmienia i chyba właśnie o to chodzi w sporcie, żeby na TEN moment przygotować się lepiej od innej ekipy. Nie warto rozpatrywać, czy grą jaką zaprezentowaliśmy, wygralibyśmy z TAMTĄ Brazylią - ważne, że teraz jesteśmy w stanie pokonać TĘ obecną.

 

 

 

No to Kubańczycy też pokonani. Już jutro półfinał, a w niedzielę gramy o złoto :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba możemy zacząć myśleć o finale

Niemcy nie błyszczą, a Bułgarzy to taka niewiadoma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gramy w półfinale z Bułgarią. Nie wyobrażam sobie, że możemy nie zagrać w finale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bułgaria nie gra źle ale ja myślę, że nasi zagrają lepiej o nich i zagramy w finale ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mamy historyczny sukces jesteśmy w finale ligi światowej jutro final oczywiście wierze w naszych są wstanie to wygrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tragicznego sędziowania nie widziałem od dawna w dużych turniejach siatkarskich. Praktycznie połowa decyzji sędziów liniowego i głównego była niezgodna, szkoda słów :P

 

W każdym razie zwycięstwo jak najbardziej zasluzone i nie mogę się doczekać jutrzejszego finału. Mam potencjał na złoty medal zarówno na LŚ jak i IO.

 

P.S Bartman->Jarosz świetna zmiana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świetny mecz. Mamy szanse to wygrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że Bułgarzy postawią większy opór

Najbardziej zastanawia mnie czy jutro w pierwszej 6 wyjdzie Zagumny czy Żygadło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy już wiadomo z kim zagramy w finale ?

 

Gramy z USA. O 3 miejsce grają Bułgarzy z Kubą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że Bułgarzy postawią większy opór

Najbardziej zastanawia mnie czy jutro w pierwszej 6 wyjdzie Zagumny czy Żygadło

Paweł imo lepszy choć się nie znam :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie są wasze typy na te mecze.Ja obstawiam zwycięstwo Polaków a w drugim meczu zwycięstwo Kuby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bułgaria 3:1 Kuba

Polska 3:2 USA

 

I nie są to typy od serca tylko tak wskazuje obecna forma zespołów :) No może Polska troszkę od serca, ale mają ogromne szanse wygrać tak czy siak :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świetny mecz. Mamy szanse to wygrać.

W którym momencie? Mecz raczej z tych słabszych, dużo nerwowości m.in. przez decyzję sędziów. Zapewne lepiej by to też wyglądało, gdyby bułgarzy grali lepiej, bo trudno grać ładnie, gdy przeciwnik nie stawia oporu, ale w turnieju było wiele meczów zasługujących bardziej na miano świetnego (zarówno polskich, jak i innych drużyn). Pozytywne określenie jakie mi przychodzi do głowy, to po prostu wygrany. Gra, a co za tym idzie widowisko było przeciętne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typuje 3:0 dla Polski w finale,a 3 miejsce zdobędzie Kuba wygrywająć 3:1 :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...