Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krootki

SkyStar2, cisza na Cyfrze i wyłączanie się ProgDVB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jak wiadomo, od wczoraj zgasła całkowicie Cyfra+ (mówię o tej "edukacyjnej"). Ale ja nie o tym.

Mam kartę SkyStar2, do oglądania używam programu ProgDVB. I teraz pytanie głównie do użytkowników takiej konfiguracji - czy wam również po wybraniu programu z cyfry wyłącza się całkowicie program?? Wcześniej nic takiego nie miałem, a jak jakiś program zakodowany to po prostu ciemność i nic więcej. A od wczoraj po wybraniu niektórych programów, ProgDVB automatycznie zamyka się. Przeinstalowałem, kombinowałem, zmieniłem wtyczkę Capi i nadal dupa. Ktoś ma podobnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spytaj sie hoodysa na GG on wie dokładnie co i jak ...od dłuższego czasu siedz w tym ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że on będzie wiedział... Ale nie będę mu d**y zawracał w nocy. Może jutro zobaczy i napisze, co poradzić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyfra przeszla na nowe nano 51 o ktorym za duzo nikt nic nie wie, spece od cyfry pracowali na nim od 3 miechow zrobili cos w stylu moda na system kodowania tak jak francuski tps crypt ktory padl po 3 dniach. Ogolnie nie zmienia to faktu ze cyfra jeszcze za swieci chlopaki z Dragon Team juz nad tym pracuja wiec kwestia 5 dni i powinno grac na niektorych stacjonarkach juz odbierac mozna niektore kanaly. Cyfra nic juz nie zdziala nawet modami seca 2 padla i to na dobre ratuje ich tylko zmiana systemu kodowania na co ich nie stac i jeszcze dlugo nie bedzie stac. A teraz to im pozostaje tylko uprzykszanie zycia poprzez zmiane nano ale to i tak kwestia kolejnego czasu bo zrobia auto na nano i bedzie swiecilo. Poki co zostaje polsat i cinemax;) on poswieci conajmniej do wrzesnia albo i dlzuej bo oficialnie mowie sie ze alladin jest juz czesciowo zlamany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do proga to wywal capi i wrzuc s2emu z fixem na tps do zassania z laki.dvhk.pl albo dvkh :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT:

 

No widzę, że porada już jest :) Jak wrócę do domu to sprawdzę czy działa...

Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn cyfra nei dziala ale prog nie ebdize sie wykrzaczal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tzn cyfra nei dziala ale prog nie ebdize sie wykrzaczal

 

Hehe, domyślam się ;) Bo przecież mi tylko i wyłącznie o to chodziło. Rozkodowanie to zupełnie inna sprawa i.... nie to forum :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w regulaminie nic nie ma na temat piracenia tv:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hehe, domyślam się ;) Bo przecież mi tylko i wyłącznie o to chodziło. Rozkodowanie to zupełnie inna sprawa i.... nie to forum :P

A jakie?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze forum to to: http://forum.esat.pl/

Do ogladania TVSat na SS2 lepiej uzywac programu naszego rodaka Marfiego - Skyview http://www.skyview.republika.pl/ tu masz sam program i caly opis. Program duzo lepszy od Proga, jednak wymaga na poczatku troche poczytania.

Nano tak szybko nie padnie. Kanaly ktore mozna odbierac to te ktore maja wiecej niz jeden system kodowania i na kartach DVB, mozna takze je zobaczyc np. cartoon Network z EN fonia. Po ostatniej zmianie nano pod koniec wakacji trzeba bylo czekac do grudnia, wszystko zalezy ponoc od ludzi , ktorzy niby posiadaja specyfikacje systemu kodowania i wypuszczaja ja powolutku w ludzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Panowie sofcik juz jest, ale nie stabilny wiesza sie po kilku minutach, wiec troche cierpliwosci i bedzie ok, bo seca2 zostala zlamana teraz to tylko kwestia kilkunastu godzin. ps. zala podaj gadu w celu konsultacji"

 

Taką informację znalazłem. Może nie będzie tak źle. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla napalonych sharing, podobno za okolo 20 pln miesiecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam. Najpierw soft na philipsy, pionery, dopiero potem na mojego Fergusona. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiatajcie. Mieszkam w gdansku wiec moze ktos jest z trojmaista i bym mi to zrobil od reki. Nie wiem jak ustawic progDVB (mam skystar2) moze jakos mala pomocna dlon wyciagniesz do mnie bo nie moge sie polapac. Dzeki. odpisujta na maila bazyliszek84@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam najnowsze - 0.8 TPS Fix. Nadal to samo :kwasny:

czesc.

mam pytanko co do progDVB

podczas ogladania jakiegokolwiek programu bo mam sharing staje mi obraz. kiedy naciskam na niego jeszcze raz to nie mam w ogole tv tzn tych programow ktore kumpel mi udostepnia jest to cos w ustawieniach nie tak???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam problem z programem Prog dvb?

Nie chce sie połaczyć mi ten program z tunerem Starkey, po wklejeniu do modułu key device program sie rozsypuje co robić? :( Może mi ktos pomorze chociaż pomóc uruchomić tego Prog dvb z tunerem ??? Proszę o pomoc :( 9463377 gg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ma przeróżne objawy ogólnie na Progdvb. Jak przełączam z kanału na kanał to dość często wywal mi błąd programu lub też zawiesza mi obraz a dźwięk dalej idzie albo obraz kratkuje. lub tez robi spowolnienie tzw. jakby ktoś puścił program w zwolnionym tępię. Różne jaja sie robią :lol2: ale jakoś da sie z tym żyć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...