Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

WujekRada

Ciuchy znanych marek

Rekomendowane odpowiedzi

Apropo jakości oryginalnych ciuchów. Kupiłem se Wranglery, bo kiedyś był dobre. Jak kupiłem to łaziłem i 5 lat. Teraz po 3 miesiącach się przetarły na jajach. A spodnie z rynku za 30 zł po 3 latach się nie przetarły :E Teraz w większości "markowych" sklepów sprzedają najzwyklejszy szajs, więc po co przepłacać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaka cena? Bo zazwyczaj taka jest różnica :E

 

Na cenę nie ma co patrzeć, bo kupiłem na forum, używaną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spodnie wranglera naprawde sa dobrej jakosc, no ale WujekRada chce kupowac podorby zeby miec znaczek - co za prostactwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropo jakości oryginalnych ciuchów. Kupiłem se Wranglery, bo kiedyś był dobre. Jak kupiłem to łaziłem i 5 lat. Teraz po 3 miesiącach się przetarły na jajach. A spodnie z rynku za 30 zł po 3 latach się nie przetarły :E Teraz w większości "markowych" sklepów sprzedają najzwyklejszy szajs, więc po co przepłacać.

 

Wszystko idzie z chin to co się dziwić, doszywają znaczek i marża od razu 300%. Mam taką jedną koszule ze sklepu Royal Collection, dałem za nią 129zł, bez żadnych znaczków. Identyczną widziałem w Lacoscie z krokodylkiem za 350zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropo jakości oryginalnych ciuchów. Kupiłem se Wranglery, bo kiedyś był dobre. Jak kupiłem to łaziłem i 5 lat. Teraz po 3 miesiącach się przetarły na jajach. A spodnie z rynku za 30 zł po 3 latach się nie przetarły :E Teraz w większości "markowych" sklepów sprzedają najzwyklejszy szajs, więc po co przepłacać.

Spróbuj reklamować, ja kupiłem jakiś czas temu Wranglery w galerii typu outlet i nic się z nimi nie dzieje + fajne wykonanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety...

jak porównasz do tego http://ww1.prweb.com/prfiles/2009/05/26/1625794/RalphLaurenPoloBlue.jpg to zobaczysz, że tylna prawa noga (kopyto) konia jest inaczej ułożona

 

Zobacz tutaj

http://www.ralphlauren.com/product/index.jsp?productId=4258838

można przybliżyć zdjęcie i ta noga też jest tak jak u mnie. Fejk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o butach od new balance? Warto jest je sobie kupić?

oigoq1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównywanie różnych marek nie ma sensu. Jeśli porównywać to konkretne modele, bądź przedziały cenowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allegro to wysyp podrób. Kupi jeden taki koszulę armaniego za 100 złotych i myśli, że ma oryginał.

 

Polecam oficjalne strony producentów. Co jakiś czas robią przeceny.

 

Oprócz tego zalando.

 

Ps. Nie wiem dlaczego w Polsce panuje przekonanie, że Tommy to markowe ubranie. Jakością przewyższa sieciówki w Polsce, niemniej Polacy mają dziwną tendencję do faworyzowania Tommiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi podróbkami to trochę tak, jak próbujesz kupić drogi ciuch i patrzysz na ofertę za 100 złotych. To tak jak z systemem operacyjnym. Za 200 raczej się nie da kupić niczego legalnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście preferuję rodzime marki. Kupuję w lokalnym sklepie Clinic ciuchy marki Elade i jestem zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...