Forum PCLab.pl: Battlefield 4 - wątek zbiorczy - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

• (859 Stron)
  • +
  • « Pierwsza
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • Ostania »
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Battlefield 4 - wątek zbiorczy PC

#161 Użytkownik jest niedostępny   STALKERqwe 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 20 Luty 2013 - 17:38

Zobacz postFiku Miku, o 20 Luty 2013 - 18:30, napisał(a):

Ale ludzie dostają otwartą betę i grę mogą testować, ale zamiast testować wolą grać i stąd później są błędy w oryginale.

Człowieku, czy ty wiesz jak wyglądało oficjalne forum eauk czy battleloga podczas bety? Mnóstwo tematów co trzeba zmienić albo poprawić. Tak samo jest po premierze, tylko dice na większość rozkłada ręce i nic nie robi, a jak już coś poprawiają to z opóźnionym zapłonem przy okazji psując coś innego.

#162 Użytkownik jest niedostępny   czopor 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 20 Luty 2013 - 18:00

I 90 % tematów jak nie więcej "bo ja bym to widział tak", których żaden twórca nie będzie brał pod uwagę.

#163 Użytkownik jest niedostępny   Fiku Miku 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 20 Luty 2013 - 18:38

Zobacz postSTALKERqwe, o 20 Luty 2013 - 17:38, napisał(a):

Człowieku, czy ty wiesz jak wyglądało oficjalne forum eauk czy battleloga podczas bety? Mnóstwo tematów co trzeba zmienić albo poprawić. Tak samo jest po premierze, tylko dice na większość rozkłada ręce i nic nie robi, a jak już coś poprawiają to z opóźnionym zapłonem przy okazji psując coś innego.

Przepraszam że pytam co jest tak bardzo nie tak w bf3? Co to za błędy. Możesz zacytować swój post z innego wątku? Chciałbym móc znaleźć Twój post w temacie bf3 ale rozkładam ręce :P

#164 Użytkownik jest niedostępny   bpp 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 20 Luty 2013 - 18:49

Zobacz postSTALKERqwe, o 20 Luty 2013 - 13:46, napisał(a):

Dodaj obrazek
od sony dotyczący dzisiejszego eventu

A możesz dać źródło? Bo wygląda na fejka --> Dodaj obrazek

#165 Użytkownik jest niedostępny   STALKERqwe 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 20 Luty 2013 - 18:51

Zobacz postczopor, o 20 Luty 2013 - 19:00, napisał(a):

I 90 % tematów jak nie więcej "bo ja bym to widział tak", których żaden twórca nie będzie brał pod uwagę.

Jakoś twórcy PS2 mogli...
Zresztą tu chodzi również o błędy, każdy developer zwraca na nie uwagę.

Zobacz postbpp, o 20 Luty 2013 - 19:49, napisał(a):

A możesz dać źródło? Bo wygląda na fejka -->

Z tego co teraz czytam to jest prawdopodobnie fake

Zobacz postFiku Miku, o 20 Luty 2013 - 19:38, napisał(a):

Przepraszam że pytam co jest tak bardzo nie tak w bf3? Co to za błędy. Możesz zacytować swój post z innego wątku? Chciałbym móc znaleźć Twój post w temacie bf3 ale rozkładam ręce :P

:lol2: Ty piszesz teraz na poważnie?

Ten post był edytowany przez STALKERqwe dnia: 20 Luty 2013 - 18:56

#166 Użytkownik jest niedostępny   iniside 

• Chaos Sorcerer
  • PipPipPipPipPip

Napisany 20 Luty 2013 - 18:54

Zobacz postSTALKERqwe, o 20 Luty 2013 - 17:38, napisał(a):

Bo większość developerow ktorzzy maja wiecej jak pol mozgu zaglda na takie forum i zrywa boki ze smiechu.

Sztuka nie polega zeby napisać "ja chce zeby bylo X, Y Z or GTFO" a tak wlasnie wyglada wiekszosc "feedbacku" na oficjalnych forach. Sztuka to napisać rzeczowy feedback, ktory nie ocieka emocjami i ktory w jasny i przejzystu sposob wyjasnia sprawe. Najlepiej podajac przykładowe rozwizania wraz z DOWODAMI które dany feedback poprą..

Jakoś twórcy PS2 mogli...

Mogli i brali. 1% całości, kiedy ktoś napisał coś sensownego. No i trzeba wzisc pod uwage ze sredni poziom forum PS2 jest wyższy -;-.

Ten post był edytowany przez iniside dnia: 20 Luty 2013 - 19:02

#167 Użytkownik jest niedostępny   bpp 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 20 Luty 2013 - 18:58

Zobacz postiniside, o 20 Luty 2013 - 18:54, napisał(a):

Sztuka nie polega zeby napisać "ja chce zeby bylo X, Y Z or GTFO" a tak wlasnie wyglada wiekszosc "feedbacku" na oficjalnych forach. Sztuka to napisać rzeczowy feedback, ktory nie ocieka emocjami i ktory w jasny i przejzystu sposob wyjasnia sprawe. Najlepiej podajac przykładowe rozwizania wraz z DOWODAMI które dany feedback poprą..

Widać od razu, że nie byłeś nawet raz na forum EAUK, a mimo to postanowiłeś zabrać głos w tej dyskusji. Tamci ludzie już naprawdę nie mogli więcej z siebie dać.

Ten post był edytowany przez bpp dnia: 20 Luty 2013 - 19:00

#168 Użytkownik jest niedostępny   Zmazze 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 20 Luty 2013 - 18:58

Najpierw mowisz ze ludziw maja testowac bete i tego nie robili i przez ta sa bledy w grze. W dodatku sam powiedziales ze Fb2 jest zabugowany a teraz sam pytasz o bugi w grze ktorych nagle nie ma.

#169 Użytkownik jest niedostępny   STALKERqwe 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 20 Luty 2013 - 18:59

Zobacz postiniside, o 20 Luty 2013 - 19:54, napisał(a):

Bo większość developerow ktorzzy maja wiecej jak pol mozgu zaglda na takie forum i zrywa boki ze smiechu.

Bo to takich mało było na eauk, później skopiowanych na battleloga(lub na odwrót). Ludzie dawali gotowe projekty dokładnie opisane, tego było całkiem sporo.

Zobacz postiniside, o 20 Luty 2013 - 19:54, napisał(a):

Mogli i brali. 1% całości, kiedy ktoś napisał coś sensownego. No i trzeba wzisc pod uwage ze sredni poziom forum PS2 jest wyższy -;-.

na eauk też był wysoki i go zamknęli, a na mordorhq to praktycznie nikt z ea/dice nie zaglada

Ten post był edytowany przez STALKERqwe dnia: 20 Luty 2013 - 19:01

#170 Użytkownik jest niedostępny   Fiku Miku 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 20 Luty 2013 - 19:00

Zobacz postSTALKERqwe, o 20 Luty 2013 - 18:51, napisał(a):

:lol2: Ty piszesz teraz na poważnie?

Tak poważnie możesz wymienić kilka rażących błędów/bugów. Bo ja nie zaglądałem na fora bf3, gdyż problemów z grą nie miałem żadnych. Mile widziane błędy MP bo SP nie grałem.

Ten post był edytowany przez Fiku Miku dnia: 20 Luty 2013 - 19:01

#171 Użytkownik jest niedostępny   STALKERqwe 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 20 Luty 2013 - 19:06

Zobacz postFiku Miku, o 20 Luty 2013 - 20:00, napisał(a):

Tak poważnie możesz wymienić kilka rażących błędów/bugów. Bo ja nie zaglądałem na fora bf3, gdyż problemów z grą nie miałem żadnych. Mile widziane błędy MP bo SP nie grałem.

Uznam to za marną prowokację. Zresztą to nie jest temat o bf3 abym musiał(i nie powinienem) ich tutaj wypisywać(niejedna osoba potwierdzi że robiłem to już wystarczająco dużo razy w temacie bf3). Ja już proponuje skończyć tego offtopa, bo ta dyskusja powinna się odbywać w innym temacie.

Ten post był edytowany przez STALKERqwe dnia: 20 Luty 2013 - 19:12

#172 Użytkownik jest niedostępny   GrLT 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 20 Luty 2013 - 19:15

Zobacz postFiku Miku, o 20 Luty 2013 - 18:38, napisał(a):

:o
O ja... :E
:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

Zobacz postSTALKERqwe, o 20 Luty 2013 - 19:06, napisał(a):

Uznam to za marną prowokację. Zresztą to nie jest temat o bf3 abym musiał(i nie powinienem) ich tutaj wypisywać(niejedna osoba potwierdzi że robiłem to już wystarczająco dużo razy w temacie bf3)

I słusznie... Wiele razy się nie zgadzaliśmy, wiele czasu dyskutowaliśmy czy to co Ty widzisz to faktycznie wielki bug, czy tylko rzadko występujący przypadek... ale nikt nigdy nie będzie mówił że nie widziałeś bugów...
Do Fiku-Miku: otwórz sobie DOWOLNĄ z ostatnich tysiąca stron z tematu bf3 [czyli mniej więcej od czasu wyjścia bety] i przewiń 3 strony w dowolnym kierunku... gwarantuję Ci że trafisz tam na post Stalkera na temat jakiegoś buga i naszą wypowiedź że mało komu to przeszkadza... :lol2:

#173 Użytkownik jest niedostępny   Gazi 

• The Professional
  • PipPipPipPipPip

Napisany 20 Luty 2013 - 19:24

Zobacz postSTALKERqwe, o 20 Luty 2013 - 15:01, napisał(a):

Przecież z bfem ea prawdopodobnie planuje zrobić to samo, moh wypada z obiegu i co roku mogą wydawać bfa. Silnik z pewnością nie jest lepiej dopracowany u bfa, choćby dlatego że fb2 debiutował dopiero w bf3 i jest w nim mnóstwo błędów i nieprzemyślanych rzeczy. Pisałem już o tym w temacie bf3, fb2 w tej grze jest tak naprawdę wersją beta silnika jak i imo cała gra.

Oni nie planują. Oni to już robią. Wypuszczają bugola(kolejnego BFa) wraz z premierą CoDa, a na kolejny rok fiskalny spamują 20 dlc, w cenie podstawowej wersji gry zmiast ulepszać ultra zabugowany produkt. Oprócz Premiumów(czyli zapychacza kolejnego roku fiskalnego) dojdzie pewnie jeszcze BF: Bad Company;).

#174 Użytkownik jest niedostępny   Kris194 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 20 Luty 2013 - 19:28

Zobacz postschwarz, o 17 Lipiec 2012 - 14:22, napisał(a):

Kompletnie mi się to nie podoba, wygląda na to, że EA naprawdę chce zrobić z BF-a swoją wersję taśmowo produkowanego CoD-a.

O czym ty w ogóle mówisz? Od wyjścia ostatniej części minęło prawie 1,5 roku i mnie z ~rok nim wyjdzie kolejna część. 2,5 roku to mało w przypadku zwykłej strzelanki? Co do BF4 to on już jest przewidziany na nowe konsole i przewiduję jego pokaz dzisiejszej nocy wraz z PS4 :)

Ten post był edytowany przez mila1490 dnia: 20 Luty 2013 - 19:36

#175 Użytkownik jest niedostępny   Gazi 

• The Professional
  • PipPipPipPipPip

Napisany 20 Luty 2013 - 19:36

Zobacz postmila1490, o 20 Luty 2013 - 19:28, napisał(a):

O czym ty w ogóle mówisz? Od wyjścia ostatniej części minęło prawie 1,5 roku i mnie z ~rok nim wyjdzie kolejna część. 2,5 roku to mało w przypadku zwykłej strzelanki? Co do BF4 to on już jest przewidziany na nowe konsole i przewiduję jego pokaz dzisiejszej nocy :)

Battlefield był grą na lata. Tworzyło się jedną, solidną część, w którą grali ludzie przez lata. Teraz wypuszczają bugola, przez kolejne 2 lata nic konkretn ego nie naprawiają, tylko spamują DLC i wypuszczają kolejnego BFa;).

#176 Użytkownik jest niedostępny   czopor 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 20 Luty 2013 - 19:49

Zobacz postGazi, o 20 Luty 2013 - 19:36, napisał(a):

Battlefield był grą na lata. Tworzyło się jedną, solidną część, w którą grali ludzie przez lata. Teraz wypuszczają bugola, przez kolejne 2 lata nic konkretn ego nie naprawiają, tylko spamują DLC i wypuszczają kolejnego BFa;).

Skończ bredzić. Każdy BF wychodził max 2 lata po poprzednim, każdy miał dlc i każdy miał bugi (radzę poczytać, bo na pewno nie grałeś, jak wyglądał premierowy bf2).

#177 Użytkownik jest niedostępny   Gazi 

• The Professional
  • PipPipPipPipPip

Napisany 20 Luty 2013 - 20:01

Zobacz postczopor, o 20 Luty 2013 - 19:49, napisał(a):

Skończ bredzić. Każdy BF wychodził max 2 lata po poprzednim, każdy miał dlc i każdy miał bugi (radzę poczytać, bo na pewno nie grałeś, jak wyglądał premierowy bf2).

BF2 był mega zabugowany, ale był rasowym BFem, bez elementów p2w. Poza tym jego bugi nawet nie mają startu do tych z BF3. BF2 był inny od poprzedników. BF4 szykuje sie na rozwiniętą wersję BF3.

#178 Użytkownik jest niedostępny   domin34 

• smołk mid ewrydej
  • PipPipPipPipPip

Napisany 20 Luty 2013 - 20:14

Zobacz postczopor, o 20 Luty 2013 - 19:49, napisał(a):

Bugi może i miał ale na pewno nie takie jak bf3 w dniu premiery, teraz jest już lepiej ale to i tak jest zabugowana gra. DLC też dostawał, ale szybko stały się one darmowe, dostępne dla każdego, wystarczyło spatchować grę. Zresztą o tym czy BF2 jest dobrągrą wystarczy popatrzeć ile jest nadal graczy, 8 lat po premierze...

#179 Użytkownik jest niedostępny   rymek1987 

• AntiMADRIDISTA ;)
  • PipPipPipPipPip

Napisany 20 Luty 2013 - 20:16

W stareńkiego Batka 2 to i ja sobie czasami pociupam;P

#180 Użytkownik jest niedostępny   Gazi 

• The Professional
  • PipPipPipPipPip

Napisany 20 Luty 2013 - 20:40

w BF2 prawie każda mapa miała swój "klimat", była duża, rozległa i urozmaicona, przed każdą grą przygrywała fajna muzyczka, był opis operacji, logo serwera..., a w BF3? Te błękitno-pomarańczowe gawno przed każdym meczem, brak menu, uniformy żołnierzy ala teletubisie, połamany kod gry, ehh:P.

• (859 Stron)
  • +
  • « Pierwsza
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • Ostania »