Forum PCLab.pl: Battlefield 4 - wątek zbiorczy - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

• (859 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Ostania »
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Battlefield 4 - wątek zbiorczy PC

#41 Użytkownik jest dostępny   Vulc 

• Nie.
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 17 Lipiec 2012 - 22:27

Zobacz postMakoSki, o 17 Lipiec 2012 - 22:53, napisał(a):

Bo za bardzo narzekasz na BF3 i masz klapki na oczach jaki to on jest zły... a dla mnie jest genialny, lepsze wrażenie daję w BF3 i ogólnie bujaj się, buhehe.

Sam otwarcie przyznajesz się do posiadania klapek na oczach, a zarzucasz to innym?... Z Twoich postów bije tak prymitywny fanatyzm, że aż ciężko się to czyta. Zluzuj, naprawdę. :)

Wracając do BF4, zgadzam się z przedmówcami - gra powinna wyjść już na nową generację, co byłoby z korzyścią dla wszystkich. Równocześnie jednak wersji na obecny sprzęt nie mam zamiaru z góry skreślać. W ogóle wyciekło coś o settingu?

#42 Użytkownik jest niedostępny   Fr0styyy 

• We'll bang, okay?
  • PipPipPipPipPip

Napisany 18 Lipiec 2012 - 02:18

Zobacz postBaker, o 17 Lipiec 2012 - 15:22, napisał(a):

Battlecod 4: Modern Remaker

Battleduty Modern Quarters Premium Elite Combat 4

#43 Użytkownik jest niedostępny   Baker 

• Nie ma lipy
  • PipPipPipPipPip

Napisany 18 Lipiec 2012 - 08:26

Zobacz postFr0styyy, o 18 Lipiec 2012 - 03:18, napisał(a):

Battleduty Modern Quarters Premium Elite Combat 4

:lol2: :thumbup:
Call of Battle: Back to duty

#44 Użytkownik jest niedostępny   r4d30n 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 18 Lipiec 2012 - 09:50

A tak doszło do udostępnienia informacji o BF4 na Origin (gdyby ktoś jeszcze nie widział).
http://www.youtube.com/watch?v=Mw7iVr5rWQE

#45 Użytkownik jest niedostępny   STALKERqwe 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 18 Lipiec 2012 - 14:43

Hey Guys,

Seeing a lot of questions about the BF4 beta announce and thought that'd I make a thread where you can find official, definitive information and help to address some concerns that I'm seeing.

The beta will be in Fall of 2013. We don't have a BF4 release date yet but, of course, it will be after the beta.

We will continue to support BF3. DICE and EA are dedicated to continuing our support for Battlefield 3. Just as we've continued to support and maintain Bad Company 2, we intend to continue providing the best Battlefield 3 experience we can well into the future and past the release of End Game and Battlefield 4.

There are several teams at DICE. Starting work on Battlefield 4 does not mean that we will be abandoning Battlefield 3 or working any less hard to bring you the best expansions we can.

Your feedback absolutely matters. We will continue to use it to improve BF3 and to make Battlefield 4 even better from day one.

Official details regarding BF4 will always be on Battlefield.com/battlefield-4. We expect there to be a lot of rumours and speculation - don't fall for it! ;)

Let me know if you guys have other concerns. Obviously, at this point there are some things that we don't know or that we're keeping under wraps.

Today's a busy day so it may take me some time to get back to you - thanks for your patience!

Ian

EDIT: Additional points of clarification

There will be other ways to get into the beta aside from MoH Warfighter. At this time, however, it is the only way to guarantee entry.

We've been seeing a lot of concerns about the pacing of release (i.e. "only" two years after BF3). I think it's worth noting that DICE has released a Battlefield game every two years or sooner AND Mirror's Edge at least every two years. I truly believe that we're in one of the best positions to be creating our next title - Frostbite 2 has matured, we've been gathering fan feedback like crazy, Battlefield 3 continues to expand with features which we can learn from, and we've got more data about how people play than ever.

EDIT: Additional clarification

Things that we recognize that there is a serious desire for, including but not exclusive to:

A better VOIP solution

Battle Recorder

Spectator Mode

More robust eSports support

#46 Użytkownik jest niedostępny   kadajo 

• Faster Than Light jump successful
  • PipPipPipPipPip

Napisany 18 Lipiec 2012 - 14:52

Jestem pewien ze BF4 będzie podrasowanym BF3... BF3 był jednym wielkim królikiem doświadczalnym a teraz BF4 dostanie to wszystko czego w BF3 brakuje + "nowości" - typowy skok na kasę... niestety.

#47 Użytkownik jest niedostępny   brainq 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 18 Lipiec 2012 - 16:09

Zobacz postkadajo, o 18 Lipiec 2012 - 15:52, napisał(a):

Jestem pewien ze BF4 będzie podrasowanym BF3... BF3 był jednym wielkim królikiem doświadczalnym a teraz BF4 dostanie to wszystko czego w BF3 brakuje + "nowości" - typowy skok na kasę... niestety.

a pamietsz obiecywali ze gra bedzie esportową , obsługa voip itp i co ??? nic nie dali w czwórce mają dodac to czemu nie mogli dodać w trójce??? ciezko im było to niech wypchają kasy odemnie juz nie zobaczą.

#48 Użytkownik jest niedostępny   mett7 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 18 Lipiec 2012 - 16:33

Ja czekam na więcej szczegółów ale obawiam się że to będzie zwykły bf3.5 close quarters edition ;)
Ogólnie nie ma na co czekać.

#49 Użytkownik jest niedostępny   kadajo 

• Faster Than Light jump successful
  • PipPipPipPipPip

Napisany 18 Lipiec 2012 - 16:47

Zobacz postbrainq, o 18 Lipiec 2012 - 17:09, napisał(a):

a pamietsz obiecywali ze gra bedzie esportową , obsługa voip itp i co ??? nic nie dali w czwórce mają dodac to czemu nie mogli dodać w trójce??? ciezko im było to niech wypchają kasy odemnie juz nie zobaczą.

Podzielam to samo zdanie, ja na BF4 tez już nie czekam, ale nie mówię do końca "HOP" bo może będzie pozytywne zaskoczenie.
Jeśli jednak będzie inaczej to mowie DICE "Adios" - jeszcze się okaże ze BC3 wyjdzie mniej więcej w tym samym okresie albo będzie celować np. bardziej w casualowa rozgrywkę.
Niestety fala popularności BF3 powoduje to co zawsze, zabranie się do marki jak do dojnej krowy,
Dead Space, Need For Speed, Mass Effect, Call of Duty - to tylko niektóre przykłady.
Dlaczego z BF ma by inaczej... już BF3 pokazuje ze seria skręciła w złą stronę, przykra prawda.

#50 Użytkownik jest niedostępny   xderby 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 18 Lipiec 2012 - 16:48

Prawda. Chociaż, wydaje mi się że te FPSy choć w 99% są odgrzewanymi kotletami idą jako tako do przodu.

#51 Użytkownik jest dostępny   Vulc 

• Nie.
  • PipPipPipPipPip

Napisany 18 Lipiec 2012 - 16:59

Zobacz postxderby, o 18 Lipiec 2012 - 17:48, napisał(a):

Prawda. Chociaż, wydaje mi się że te FPSy choć w 99% są odgrzewanymi kotletami idą jako tako do przodu.

Idą do przodu, bo nie mają wyjścia. ;) Zresztą nie rozchodzi się nawet o rzeczy, których wcześniej nie można było wdrożyć ze względów czysto technicznych, ale te, które wdrożyć można było, jednak przenosi się je na kolejne części. Taka ewolucja metodą małych kroczków jest wytłumaczalna z punktu widzenia wydawcy(kasa), gracze widzą to oczywiście inaczej, co jest również w pełni zrozumiałe. Ogólnie dyskusja na ten temat jest na razie trochę bezsensowna IMO, trzeba poczekać na więcej informacji. Może tym razem skok technologiczny i gameplay'owy będzie wyraźniejszy, choć ciężko w to uwierzyć.

#52 Użytkownik jest niedostępny   HDR'o 

• Już tylko 10,5 zarzutów na nowe forum z 11stu :P
  • PipPipPipPipPip

Napisany 18 Lipiec 2012 - 17:05

Zobacz postStona, o 17 Lipiec 2012 - 15:30, napisał(a):

Jesteś jedną z 5 osób którym zależy na singlu. Daruj sobie, to ma być tytuł stricte pod multi, na singla niech nie tracą nawet godziny.

6. Mnie multi kompletnie nie interesuje. Mam trójkę i o ile singiel mnie wciągnął to multi mi się znudzil po 5 grach

#53 Użytkownik jest niedostępny   brainq 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 18 Lipiec 2012 - 17:14

Zobacz postHDR'o, o 18 Lipiec 2012 - 18:05, napisał(a):

6. Mnie multi kompletnie nie interesuje. Mam trójkę i o ile singiel mnie wciągnął to multi mi się znudzil po 5 grach

No wiesz gra nie jest robiona pod singla tylko pod multi wiec wydanie kasy dla singla nie ma sensu

#54 Użytkownik jest niedostępny   STALKERqwe 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 18 Lipiec 2012 - 20:02

Zobacz postHDR'o, o 18 Lipiec 2012 - 18:05, napisał(a):

nie interesuje bo zapewne grałeś w co najwyżej betę :Up_to_s:

#55 Użytkownik jest niedostępny   -MistrzZ- 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 18 Lipiec 2012 - 20:09

Zbyt dużo chodzenia pewnie jest :E

#56 Użytkownik jest niedostępny   Lypton 

• mainstreamowy hipster
  • PipPipPipPipPip

Napisany 18 Lipiec 2012 - 20:17

Ja to już prawie zapomniałem, że w BF3 jakiś singiel był. Przeszedłem tylko pierwsza misję, tutorialową. Więcej czasu w singlu spędziłem na zabawie ustawieniami graficznymi niż na samej grze. :E

A co do BF4... takie czasy, i tak dobrze, że chociaż te 3 lata poczekają na wydanie.

Ten post był edytowany przez Lypton dnia: 18 Lipiec 2012 - 20:22

#57 Użytkownik jest niedostępny   ziCk_lodz 

• Emigrant
  • PipPipPipPipPip

Napisany 18 Lipiec 2012 - 22:20

Odcinanie kuponów czas zacząć - badum tss.

Zobacz postkadajo, o 18 Lipiec 2012 - 15:52, napisał(a):

Dam sobie obie ręce uciąć, że w BF4 ani nawet 5 nie zobaczymy tego co chociażby wprowadzał Special Forces do BF2...

Zobacz postxderby, o 18 Lipiec 2012 - 17:48, napisał(a):

Idą do tyłu chciałeś powiedzieć? BF3 w obecnym stadium przypomina raczej demo do BF2 :E

#58 Użytkownik jest niedostępny   Baker 

• Nie ma lipy
  • PipPipPipPipPip

Napisany 18 Lipiec 2012 - 22:25

Zobacz postbrainq, o 18 Lipiec 2012 - 18:14, napisał(a):

No wiesz gra nie jest robiona pod singla tylko pod multi wiec wydanie kasy dla singla nie ma sensu
'
?!:E

#59 Użytkownik jest niedostępny   brainq 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 18 Lipiec 2012 - 22:33

Zobacz postBaker, o 18 Lipiec 2012 - 23:25, napisał(a):

'
?!:E

takiego singla który trwa 5 h i na dodatek jest przeciętny ;)

skyrim , wiedzmin itp to wiadomo ze warte

Ten post był edytowany przez brainq dnia: 18 Lipiec 2012 - 22:34

#60 Użytkownik jest niedostępny   ITCompozer 

• Network Engineer
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Lipiec 2012 - 09:49

Ciekawe jak z wymaganiami :)

• (859 Stron)
  • +
  • 1
  • 2