Skocz do zawartości
L.A Darkman

Battlefield 4 - wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

napisz więc co Cię tak irytuje i co to za błędy że ta gra jest aż tak straszna i niegrywalna

np zwalony kod sieciowy net code wiecej nie bedę wymieniać bo było śledzić ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

np zwalony kod sieciowy net code wiecej nie bedę wymieniać bo było śledzić ten temat.

 

czyli żadnych konkretów :D

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam nadzieje ze nie wywala wymagan w kosmos tylko zoptymalizuja kod aby wymagania byly na poziomie bf3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli żadnych konkretów :D

poczytaj sobie komentarze o skopanej fizyce pojazdów i innych obiektów, destrukcja gorsza niż w bc2 w dodatku też mająca bugi, niewidzialne osłony przez które nie można strzelać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF3=Vista

BF4=Win 7

 

Takie mam odczucie

 

+

 

Beta w przyszłym roku,

Q4 2012= MOH

Q1,Q2,Q3 2013= MOH+ Kryzys 3

 

Q4 2013 = BF4

 

 

Rozkręcą promocje na E3 i będzie gites :)

 

 

 

Albo lepiej:

BF3=UT2003

BF4=UT2004

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość r2d3

.....

Edytowane przez r2d3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie interesuje bo zapewne grałeś w co najwyżej betę :Up_to_s:

Ostatnio grałem w multi tydzień temu (mam klucz i nie jest to klucz od bety). Zwyczajnie mnie to nie bawi :)

Zbyt dużo chodzenia pewnie jest :E

To raZ, a dwa, że multi nie ma fabuły a gracz w multi (ten, którego się widzi, a nie steruje) wygląda jak bot kukła a strzelanie do tego mi nie odpowiada :E A bardziej serio to po prostu jest to dla mnie nudne, chodzenie po wielkiej mapie i ciągłe zabijanie kolesi, jakieś respawny, flagi, sory, mnie to nie bawi i proszę to zrozumieć :) Wolę fabułę :) Wczuć się, że jestem żołnierzem/komandosem/niepotrzebne skreślić i wciągnąć w historię, a fps też to (wbrew pozorom dla niektórych) potrafi :>

Edytowane przez HDR'o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raZ, a dwa, że multi nie ma fabuły a gracz w multi (ten, którego się widzi, a nie steruje) wygląda jak bot kukła a strzelanie do tego mi nie odpowiada :E A bardziej serio to po prostu jest to dla mnie nudne, chodzenie po wielkiej mapie i ciągłe zabijanie kolesi, jakieś respawny, flagi, sory, mnie to nie bawi i proszę to zrozumieć :) Wolę fabułę :) Wczuć się, że jestem żołnierzem/komandosem/niepotrzebne skreślić i wciągnąć w historię, a fps też to (wbrew pozorom dla niektórych) potrafi :>

 

Już rozumiem dlaczego nie chcesz kupować oryginałów skoro dla Ciebie gra to tylko fabuła :D Bo taka gra jest wtedy na 10h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już rozumiem dlaczego nie chcesz kupować oryginałów skoro dla Ciebie gra to tylko fabuła :D Bo taka gra jest wtedy na 10h

I na łatwym może grać padem, a na multi jak by grał padem to by padł po 5s, dlatego też. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli BF ma być znowu kiedykolwiek dobry to musza zrezygnować z singla. Single Player to poprostu wielki time development sink,. który dla BF nie ma żadnego znaczenia, a cierpi na tym na istotniejsza czesc gry.Co wyraźnie widać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli BF ma być znowu kiedykolwiek dobry to musza zrezygnować z singla. Single Player to poprostu wielki time development sink,. który dla BF nie ma żadnego znaczenia, a cierpi na tym na istotniejsza czesc gry.Co wyraźnie widać..

Dokładnie, 4 mapki w multi więcej kosztem singla, to już jest coś. To samo co-op. Niestety nic z tego, standardy konsolowe przewidują obecność singla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli multiplayer nie jest dla ciebie :)...

Multi jest dla mnie tylko w samochodówkach i arcadówkach :)

Już rozumiem dlaczego nie chcesz kupować oryginałów skoro dla Ciebie gra to tylko fabuła :D Bo taka gra jest wtedy na 10h

Jak gra jest wyjątkowo dobra to i dla singla kupię (najczęściej kluczyk) :P

I na łatwym może grać padem, a na multi jak by grał padem to by padł po 5s, dlatego też. :E

Zgadzam się :) Dziś we wszystko gram padem i właśnie to jest jednym z powodów, dla których nim gram :)

Jeśli BF ma być znowu kiedykolwiek dobry to musza zrezygnować z singla. Single Player to poprostu wielki time development sink,. który dla BF nie ma żadnego znaczenia, a cierpi na tym na istotniejsza czesc gry.Co wyraźnie widać..

A co to ma wspólnego z multi ? Jeśli uważasz, że był gdzieś kiepski to na pewno nie z powodu istnienia singla. Co ma piernik do wiatraka ?

Dokładnie, 4 mapki w multi więcej kosztem singla, to już jest coś. To samo co-op. Niestety nic z tego, standardy konsolowe przewidują obecność singla.

A czemu nie może być jednego i drugiego ? Dlaczego np w takim Crysisie chcecie multi ? Ja równie dobrze mogę powiedzieć, że istnienie multi niszczy tam singla, ale tego nie powiem, bo nie jestem samolubem :P:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to ma wspólnego z multi ? Jeśli uważasz, że był gdzieś kiepski to na pewno nie z powodu istnienia singla. Co ma piernik do wiatraka ?

Dokładnie to co napisał. Time development sink.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to co napisał. Time development sink.

To jak wyżej, to samo mogę powiedzieć o multi w Crysisie, Far Cry'u, Half Lifie, Assassinie, Tomb Raiderze (ma być, masakra, to dopiero jest TDS :E) i innych tego typu grach :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak wyżej, to samo mogę powiedzieć o multi w Crysisie, Far Cry'u, Half Lifie, Assassinie, Tomb Raiderze (ma być, masakra, to dopiero jest TDS :E) i innych tego typu grach :P

No nie bardzo. W przeciwieństwie do Crysisa, Far Cry'a, Half Life'a, Assassina i Tomb Raidera, Battlefield jest grą stricte multiplayerową, do której singiel został dorobiony w zasadzie nie wiadomo po co. Tak samo jak coop, w którego nikt nie gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SkynetPL

W grach bardzo łatwo zauważyć, gdzie na siłę wciskany jest multi, a gdzie single. W takim Battlefieldzie do 2142 włącznie singla nie było i nikomu to nie przeszkadzało. Kampania w BC/BC2/BF3 nie jest może zła, ale też niczym nie zachwyca i mogliby sobie ją darować. Rozumiem, że w pierwszym Bad Company wrzucili ją, bo nie byli pewni czy na konsolach sprzeda się gra stricte multi, ale tworząc trójkę byli już chyba tego pewni i mogli sobie darować singla.

 

Działa to zresztą w dwie strony, bo np. w takim Assassinie czy Crysisie mogliby sobie kompletnie darować multi. Multiplayer i tak nigdy nie był mocną stroną Crysisa. W jedynce była to taka sobie kopia Battlefielda, a w dwójce taka sobie kopia CoDa. Myślę, że jakby zamiast multi dali 4-5 godzin dłuższą kampanię, to fani by się bardziej ucieszyli (inna sprawa, ze nie wiem jakby to wpłynęło na decyzję o zakupie gry przez graczy casualowych, ale może kampania reklamowa mocno podkreślająca o wiele dluższą kampanię niż u konkurencji zrobiłaby swoje).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Singiel w tej grze jest po to, żeby zachęcić do zakupu niedzielnych graczy, przechodzących sobie spokojnie kilkugodzinną kampanię przez 2 tygodnie. Takich ludzi jest całkiem sporo, patrząc na sprzedaż Cod'a, stąd nie ma raczej szans na rezygnację z niej. Chciałbym się mylić oczywiście, bo jej brak z pewnością wpłynąłby pozytywnie na multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi zupelnie nie przeszkadza singiel w bfie, zawsze mozna pyknac dla rozgrzewki przed multi, nie widze problemu, tak jak w crysisach i innych nie przeszakdza mi multi, ja nie zagram , natomiast po serwerach widac ze jednak sa gracze ktorym to pasuje

 

dla mnie moze byc krotki singiel wprowadzenie do gry z jakims sensownym systemem achivmentow zeby na przyklad na dzien dobry odblokowac sobie po jakiejs misji lepsza givere niz ta co jest na start w multi, coop dlatego mi sie podoba i system zadaniowek, chociaz niektorzy uwazaja ze kto w to gra... dla mnie spoko zabawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SkynetPL

mi zupelnie nie przeszkadza singiel w bfie, zawsze mozna pyknac dla rozgrzewki przed multi, nie widze problemu, tak jak w crysisach i innych nie przeszakdza mi multi, ja nie zagram , natomiast po serwerach widac ze jednak sa gracze ktorym to pasuje

Wiadomo, że samo jego istnienie nikomu nie przeszkadza. Tu chodzi o to, że gdyby czas poświęcony na tworzenie singla zużyli na ulepszenie multi, to miałbyś np. 4 mapy więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Singiel w tej grze jest po to, żeby zachęcić do zakupu niedzielnych graczy, przechodzących sobie spokojnie kilkugodzinną kampanię przez 2 tygodnie. Takich ludzi jest całkiem sporo, patrząc na sprzedaż Cod'a, stąd nie ma raczej szans na rezygnację z niej. Chciałbym się mylić oczywiście, bo jej brak z pewnością wpłynąłby pozytywnie na multi.

Singiel w tej grze jest po to żeby wszyscy recenzenci z góry na dół ocenili wyżej CoDa i powiedzieli, że jest lepszy mimo, że jest wtórny i nic nie wnosi, ale ma lepszą fabułę singla; po chwili stwierdzą, że BF ma zarąbiste multi, pominą zupełnie zmiany w silniku i "mechanice" shooterów, ostatecznie dadzą 10/10 dla CoDa i 7/10 dla BFa :E

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja od poczatku premiery bf3 gram na jednej mapie i jeszcze sie nie znudzilem :)

Edytowane przez T_G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie bardzo. W przeciwieństwie do Crysisa, Far Cry'a, Half Life'a, Assassina i Tomb Raidera, Battlefield jest grą stricte multiplayerową, do której singiel został dorobiony w zasadzie nie wiadomo po co. Tak samo jak coop, w którego nikt nie gra.

A tamte gry są iście singlowe i multi jest niepotrzebny. Mogę cały czas mówić to samo :>

 

Singiel w tej grze jest po to, żeby zachęcić do zakupu niedzielnych graczy, przechodzących sobie spokojnie kilkugodzinną kampanię przez 2 tygodnie. Takich ludzi jest całkiem sporo, patrząc na sprzedaż Cod'a, stąd nie ma raczej szans na rezygnację z niej. Chciałbym się mylić oczywiście, bo jej brak z pewnością wpłynąłby pozytywnie na multi.

I ja właśnie jestem takim graczem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie spoko zabawa

Nikt nie mówi, że to nie jest dobra zabawa, coś na kształt rozgrzewki przed daniem głównym. Jednak równocześnie kampania singlowa to rzecz, bez której można się spokojnie obejść w przypadku tej serii. Na tej samej zasadzie dopycha się multi do gier typowo singlowych, choć często jest to kompletnie niepotrzebne, o czym już wspominano wyżej.

Singiel w tej grze jest po to żeby wszyscy recenzenci z góry na dół ocenili wyżej CoDa i powiedzieli, że jest lepszy, bo ma lepszą fabułę singla, po chwili stwierdzili, że BF ma zarąbiste multi i ostatecznie dali 10/10 dla CoDa i 7/10 dla BFa :E

Fakt, przeoczyłem to. :E Zabawne jest jak duży wpływ na ocenę kolejnych części CoD'a ma kampania. Mam wrażenie, że znacznie większy, niż analogicznie poziom trybu multi w przypadku BF.

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zabawne jest jak duży wpływ na ocenę kolejnych części CoD'a ma kampania. Mam wrażenie, że znacznie większy, niż analogicznie poziom trybu multi w przypadku BF.

 

Ja na przykład uwielbiam kampanię w CoD'ach, jak nie mam weny na granie np. w BF3, to lubię grać w singla MW2/3 (których nie trawię w multi), BO (gdzie w multi swoje 200h spędziłem i nie będę raczej wracał). Nawet prawdopodobnie BO2 kupię w preorderze, żeby mieć tę kampanię jak najszybciej, a multi pewnie odpalę 5 razy i zapomnę o nim ;) Lubię przechodzić te same misje, tak jak wracam do ulubionych filmów i książek, i wcale mnie to nie nudzi ;] A pod tym względem BF3 to dno i 10m mułu, jedyne co ratuje singla to niezłe teksty postaci (w tym przyzwoita polska lokalizacja). Tak samo nie podobała mi się kampania BC2, nudy nudy nudy.

Edytowane przez typowy1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...