Skocz do zawartości
L.A Darkman

Battlefield 4 - wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro uważasz że ten temat i dyskusja nie ma sensu to po co tu zaglądasz?

Jak nie masz nic ciekawego do napisania to lepiej już wróć do przeglądania kwejka i szukania nowych "kul" obrazków.

 

Bo tylko szukam po całym internecie ludzi tobie podobnych by im się piana z ust toczyła na widok moich postów - myślałeś, że po co innego mam komputer? Daruj sobie kolego wysiłek umysłowy, oszczędzisz sobie trudności ;).

__

 

Temat dla mnie to masło maślane. Zakłada się, gdy cokolwiek o grze wiadomo - lub w skrajnych przypadkach popularnych serii typu CoD, rozmyty obraz czegokolwiek z gry(gry- de facto gry, która potrafi zrobić hype wielu ludziom, gdy tylko słyszą tytuł) czy ew. jakiekolwiek info na jej temat. Dlatego też takich nie popieram.

 

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Kris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma szans aby wyszła w 2013, imo najwcześniej 2014

 

A ja jestem przekonany, że będzie w 2013, pewnie znowu na tydzień przed nowym CoD-em. Beta BF3 też była jesienią 2011 i w tym samym okresie dostaliśmy też pełną wersję. EA chce za wszelką cenę podjąć rywalizację z Activision i widać już nawet powoli pewien schemat - wychodzi CoD o Treyarch, wychodzi kolejny MoH, wychodzi CoD od Infinity Ward - wychodzi kolejny BF. A efekt będzie taki, że zarżną obie marki tak, jak jakiś czas temu zrobiło Acti z CoD-ami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak sie masa jeleni rzuci do zakupu BF4. CoD doskonale pokazal jak latwo doic kase z ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem przekonany, że będzie w 2013, pewnie znowu na tydzień przed nowym CoD-em. Beta BF3 też była jesienią 2011 i w tym samym okresie dostaliśmy też pełną wersję. EA chce za wszelką cenę podjąć rywalizację z Activision i widać już nawet powoli pewien schemat - wychodzi CoD o Treyarch, wychodzi kolejny MoH, wychodzi CoD od Infinity Ward - wychodzi kolejny BF. A efekt będzie taki, że zarżną obie marki tak, jak jakiś czas temu zrobiło Acti z CoD-ami.

Wiem, napisałem tamten post jeszcze przed informacją o dacie bety. Teraz sam bym dawał 95% szans na wydanie gry jesienią 2013(5% że zima 2014).

Z zarzynaniem marki niestety tak będzie i znowu tłumaczenie tego ludziom tak jak wcześniej w temacie coda i teraz bf3 niczego nie da.

bleble

Wiadomo że będzie beta i znana jest jej data, to są wystarczające informację na dyskusję. Więc proponuje tobie pożegnać się na razie z tym tematem jeśli się nie podoba.

Edytowane przez STALKERqwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiech na sali, pewnie znowu zapakują bete do pudełek. "Testy" miesiąc przed premierą, to można nazwać demem, a nie betą. Ciekawe jaką mapę tym razem wrzucą, pewnie coś na kształt syfnego Close Quarters, run & gun, bez pojazdów, na 16 graczy :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tobie bpp się nudzi? nie podoba się to po prostu nie graj zamiast srać we wszelkich możliwych tematach. a bf pewnie wyjdzie w przyszłym roku bo 2 lata to maksymalny czas między jednym, a drugim bfem i w ogóle między kolejnymi częściami wszelakich serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I BARDZO DOBRZE! Kolejny FPS kolejny Battlefield, nic tylko czekać, kupować i grać cieszyć się tą branżą która nie śpi a jak komuś to nie odpowiada może zawsze grać dalej w BF:BC2... i dalej niech przeżywa błędy DICE błędy w BF3 itd...

Oby każda seria była lepsza od poprzedniej, a graczą i tak nigdy żadna produkcja nie dogodzi.

 

Było po ANG, tu po POLSKU.

Edytowane przez MakoSki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I BARDZO DOBRZE! Kolejny FPS kolejny Battlefield, nic tylko czekać, kupować i grać cieszyć się tą branżą która nie śpi a jak komuś to nie odpowiada może zawsze grać dalej w BF:BC2... i dalej niech przeżywa błędy DICE błędy w BF3 itd...

Oby każda seria była lepsza od poprzedniej, a graczą i tak nigdy żadna produkcja nie dogodzi.

 

Było po ANG, tu po POLSKU.

Zaparz sobie lepiej meliski, większość graczy czy to na polskich czy zagranicznych forach nie popada z powodu bf4 w euforię.

Już na bf4 nie będzie taki wielki hype jak na bf3 przed premierą(co nie zmienia faktu że wzorem z coda gra się sprzeda - niestety)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie frost bite 3.0 :D?

 

Po co jak 2.0 jest genialny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co jak 2.0 jest genialny :D

Genialny?? phi 1.0 jak dla mnie zrobił lepsze wrazenie w BC2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wiadomo jak doszło do wycieku ;)

 

 

 

A na poważnie co do samego BF4 - Warfighter wychodzi już-już, a beta BF4 dopiero jesień 2013? Chwyt marketingowy i tyle... IMHO BF4 powinien wyjść już na nową generację konsol, może EA już zna daty premier X720 i PS4 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wiadomo jak doszło do wycieku ;)

 

 

 

A na poważnie co do samego BF4 - Warfighter wychodzi już-już, a beta BF4 dopiero jesień 2013? Chwyt marketingowy i tyle... IMHO BF4 powinien wyjść już na nową generację konsol, może EA już zna daty premier X720 i PS4 :E

Mam taką cichą nadzieję, wręcz wątłą, że BF4 zmierza już na następną generację, a jeżeli nie to będzie go można spokojnie pominąć jak CODy.

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję że nie robią od razu wersji na mocarne PS3 i X0 ;/

Gdzieś na konkurencyjnym portalu czytałem, że ma się pojawić już na PS4... ile w tym prawdy to nie wiem. ;) Tak czy inaczej... z niecierpliwością czekam na kolejnego, ówczesnegojuż się nagrałem (705h) :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo za bardzo narzekasz na BF3 i masz klapki na oczach jaki to on jest zły... a dla mnie jest genialny, lepsze wrażenie daję w BF3 i ogólnie bujaj się, buhehe.

Sam otwarcie przyznajesz się do posiadania klapek na oczach, a zarzucasz to innym?... Z Twoich postów bije tak prymitywny fanatyzm, że aż ciężko się to czyta. Zluzuj, naprawdę. :)

 

Wracając do BF4, zgadzam się z przedmówcami - gra powinna wyjść już na nową generację, co byłoby z korzyścią dla wszystkich. Równocześnie jednak wersji na obecny sprzęt nie mam zamiaru z góry skreślać. W ogóle wyciekło coś o settingu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlecod 4: Modern Remaker

 

Battleduty Modern Quarters Premium Elite Combat 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battleduty Modern Quarters Premium Elite Combat 4

:lol2::thumbup:

Call of Battle: Back to duty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hey Guys,

 

Seeing a lot of questions about the BF4 beta announce and thought that'd I make a thread where you can find official, definitive information and help to address some concerns that I'm seeing.

 

The beta will be in Fall of 2013. We don't have a BF4 release date yet but, of course, it will be after the beta.

 

We will continue to support BF3. DICE and EA are dedicated to continuing our support for Battlefield 3. Just as we've continued to support and maintain Bad Company 2, we intend to continue providing the best Battlefield 3 experience we can well into the future and past the release of End Game and Battlefield 4.

 

There are several teams at DICE. Starting work on Battlefield 4 does not mean that we will be abandoning Battlefield 3 or working any less hard to bring you the best expansions we can.

 

Your feedback absolutely matters. We will continue to use it to improve BF3 and to make Battlefield 4 even better from day one.

 

Official details regarding BF4 will always be on Battlefield.com/battlefield-4. We expect there to be a lot of rumours and speculation - don't fall for it! ;)

 

Let me know if you guys have other concerns. Obviously, at this point there are some things that we don't know or that we're keeping under wraps.

 

Today's a busy day so it may take me some time to get back to you - thanks for your patience!

 

Ian

 

EDIT: Additional points of clarification

 

There will be other ways to get into the beta aside from MoH Warfighter. At this time, however, it is the only way to guarantee entry.

 

We've been seeing a lot of concerns about the pacing of release (i.e. "only" two years after BF3). I think it's worth noting that DICE has released a Battlefield game every two years or sooner AND Mirror's Edge at least every two years. I truly believe that we're in one of the best positions to be creating our next title - Frostbite 2 has matured, we've been gathering fan feedback like crazy, Battlefield 3 continues to expand with features which we can learn from, and we've got more data about how people play than ever.

 

EDIT: Additional clarification

 

Things that we recognize that there is a serious desire for, including but not exclusive to:

 

A better VOIP solution

 

Battle Recorder

 

Spectator Mode

 

More robust eSports support

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewien ze BF4 będzie podrasowanym BF3... BF3 był jednym wielkim królikiem doświadczalnym a teraz BF4 dostanie to wszystko czego w BF3 brakuje + "nowości" - typowy skok na kasę... niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewien ze BF4 będzie podrasowanym BF3... BF3 był jednym wielkim królikiem doświadczalnym a teraz BF4 dostanie to wszystko czego w BF3 brakuje + "nowości" - typowy skok na kasę... niestety.

a pamietsz obiecywali ze gra bedzie esportową , obsługa voip itp i co ??? nic nie dali w czwórce mają dodac to czemu nie mogli dodać w trójce??? ciezko im było to niech wypchają kasy odemnie juz nie zobaczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na więcej szczegółów ale obawiam się że to będzie zwykły bf3.5 close quarters edition ;)

Ogólnie nie ma na co czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a pamietsz obiecywali ze gra bedzie esportową , obsługa voip itp i co ??? nic nie dali w czwórce mają dodac to czemu nie mogli dodać w trójce??? ciezko im było to niech wypchają kasy odemnie juz nie zobaczą.

 

Podzielam to samo zdanie, ja na BF4 tez już nie czekam, ale nie mówię do końca "HOP" bo może będzie pozytywne zaskoczenie.

Jeśli jednak będzie inaczej to mowie DICE "Adios" - jeszcze się okaże ze BC3 wyjdzie mniej więcej w tym samym okresie albo będzie celować np. bardziej w casualowa rozgrywkę.

Niestety fala popularności BF3 powoduje to co zawsze, zabranie się do marki jak do dojnej krowy,

Dead Space, Need For Speed, Mass Effect, Call of Duty - to tylko niektóre przykłady.

Dlaczego z BF ma by inaczej... już BF3 pokazuje ze seria skręciła w złą stronę, przykra prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda. Chociaż, wydaje mi się że te FPSy choć w 99% są odgrzewanymi kotletami idą jako tako do przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...