Skocz do zawartości
L.A Darkman

Battlefield 4 - wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

To jak wyżej, to samo mogę powiedzieć o multi w Crysisie, Far Cry'u, Half Lifie, Assassinie, Tomb Raiderze (ma być, masakra, to dopiero jest TDS :E) i innych tego typu grach :P

Nie możesz bo BF3 to grac strict MP. SP odciąga programistów do chociażby tak nieistotnych zadań jak pisanie AI. Pisania obiektów które będą użyte tylko w SP, level designerów do projektowania map single. I tym oto sposobem koszty produkcji są podobne, tylko ze podzielne na dwie w zasadzie odrębne gry...

Trzeba zatrudnić ludzi którzy napisza scenariusz wyreżeyserują scenki etc.

Time Development Sink.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zrobią BF4 w klimatach 2 wojny światowej to czemu nie, na pewno bym kupił, a tak to za wczesnie na dywagacje

 

oby nie... większość ludzi (w tym ja) woli strzelanki w czasach współczesnych lub w niedalekiej przyszłości. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oby nie... większość ludzi (w tym ja) woli strzelanki w czasach współczesnych lub w niedalekiej przyszłości. ;)

Ale strzelanek w czasach współczesnych i przyszłości jest multum, a z drugiej wojny, ja nowoczesnej strzelanki nie za notowałem żadnej. Tak CoD2 z dzisiejszymi ficzerami to by było to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale strzelanek w czasach współczesnych i przyszłości jest multum, a z drugiej wojny, ja nowoczesnej strzelanki nie za notowałem żadnej. Tak CoD2 z dzisiejszymi ficzerami to by było to...

 

ale wiesz, ludzie wolą bronie nowoczesne (tłumiki, granatniki podwieszane, lasery, celowniki holografincze czy kolimatorowe) i dlatego wolą strzelać tym niż przestarzałymi Mosinami czy Nagantami. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wiesz, ludzie wolą bronie nowoczesne (tłumiki, granatniki podwieszane, lasery, celowniki holografincze czy kolimatorowe) i dlatego wolą strzelać tym niż przestarzałymi Mosinami czy Nagantami. :D

Ja też lubię, ale kiedyś było trudniej, jaka satysfakcja trafić kogoś z Mausera na mapce. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wiesz, ludzie wolą bronie nowoczesne (tłumiki, granatniki podwieszane, lasery, celowniki holografincze czy kolimatorowe) i dlatego wolą strzelać tym niż przestarzałymi Mosinami czy Nagantami. :D

właśnie nie, coraz częściej i coraz więcej osób na różnych forach pisze że są znudzeni już współczesnym fpsami i chcialiby zobaczyć coś w klimatach WWII

Edytowane przez STALKERqwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie nie, coraz częściej i coraz więcej osób na różnych forach znudzonych jest już współczesnym fpsami i chciałoby zobaczyć coś w klimatach WWII

 

hmm... pomyślmy: BF w czasach II wojny św. wydany. Kilka miesięcy po wydaniu na przeróżnych stronach o grach: Tragiczna sprzedaż najnowszego Battlefielda!

Sądzę tak, ponieważ jak już pisałem większość woli współczesność. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... pomyślmy: BF w czasach II wojny św. wydany. Kilka miesięcy po wydaniu na przeróżnych stronach o grach: Tragiczna sprzedaż najnowszego Battlefielda!

Sądzę tak, ponieważ jak już pisałem większość woli współczesność. :E

Podaj te dane statystyczne ;) Głosuje na WWII.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj te dane statystyczne ;) Głosuje na WWII.

 

dosłownie nie napiszę, ale wystarczy poczytać na forach o BF ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj te dane statystyczne ;) Głosuje na WWII.

z tego co już sam zaobserwowałem większość w tym temacie(lub o bf3) wybrałaby WWII, na nowym forum uk bf'a też więcej osób wybrałoby WWII

dosłownie nie napiszę, ale wystarczy poczytać na forach o BF ;)

daj linka do tego forum, chętnie to zobaczę

Edytowane przez STALKERqwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co już sam zaobserwowałem większość w tym temacie(lub o bf3) wybrałaby WWII, na nowym forum uk bf'a też więcej osób wybrałoby WWII

 

daj linka do tego forum, chętnie to zobaczę

 

przeglądałem je tylko... nie uczęszczam na nie bo nie mam po co, więc linka nie będzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie tez nudzi ta współczecznosc dziś kazda gra opowiada o tym klimacie wiec IIWŚ czemu nie :)

 

 

No ale i tak Gimbusie tego by nie kupili :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeglądałem je tylko... nie uczęszczam na nie bo nie mam po co, więc linka nie będzie...

to zacznij przeglądać więcej, tak się składa że ja często odwiedzam różne fora o bf i widziałem juz wiele tematów poświęconych tematyce nowej części(lub dlc) w klimatach WWII

mnie tez nudzi ta współczecznosc dziś kazda gra opowiada o tym klimacie wiec IIWŚ czemu nie :)

 

 

No ale i tak Gimbusie tego by nie kupili :/

zrób umiejętną reklamę a kupią nawet :kupa: w sreberku

Edytowane przez STALKERqwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czasu kiedy beta gry Battlefield 4 została oficjalnie potwierdzona, EA powiadomiło, że będą inne możliwości zdobycia dostępu do niej, ale nie będzie to bycie użytkownikiem PREMIUM gry Battlefield 3.

 

Użytkownicy konta PREMIUM zadawali pytania czy otrzymają dostęp do bety. W odzewie otrzymali wiadomość na oficjalnym koncie Twitterowym Battlefield: "Użytkownicy PREMIUM nie otrzymają dostępu do bety Battlefield 4 z tego tytułu, ale będą mogli go otrzymać w inny sposób".

 

W jaki sposób? Na to EA odpowiada: "Będą inne drogi, ale na razie jedynym sposobem jest przedpremierowy zakup Medal of Honor: Warfighter".

 

Kilka tygodni temu, DICE poinformował, że użytkowników PREMIUM jest już 800 tysięcy po dwóch tygodniach premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co jakiś czas temu czytałem to prawdopodobnie w tym roku poznamy konsole next-gen i miejmy nadzieję, że DICE będą mieli większe pole do popisu. Jak na razie nawet nie myślę o kupnie kolejnej części, a tym bardziej o kupnie nowego MoH'a.

Na obecny czas wystarcza mi Bad Company 2 i Battlefield 3. Tym bardziej, że nowe DLC do Bf3 zapowiada się obiecująco ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam IIWS, Battlefield 4 - Wojny Napoleońskie to by było coś :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co jakiś czas temu czytałem to prawdopodobnie w tym roku poznamy konsole next-gen i miejmy nadzieję, że DICE będą mieli większe pole do popisu. Jak na razie nawet nie myślę o kupnie kolejnej części, a tym bardziej o kupnie nowego MoH'a.

Na obecny czas wystarcza mi Bad Company 2 i Battlefield 3. Tym bardziej, że nowe DLC do Bf3 zapowiada się obiecująco ;)

Wątpię abyśmy usłyszeli oficjalne zapowiedzi nowych konsol w tym roku. Nawet jeśli jakimś cudem tak się stanie trzeba będzie i tak poczekać na premierę, a beta na jesieni 2013 musi się ukazać również na konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, żebyś się nie zdziwił Kisiel-PL jak poczekasz dłużej na zapowiedź next-gena 2013/2014.

Gry na PS3 wciąż wychodzą i prócz BF3 wiele produkcji radzi sobie na nich świetnie. Poza tym wciąż koszta PS3 nie zwróciło się SONY.

Edytowane przez MakoSki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prace nad konsolami już trwają i o ile mnie pamieć nie myli to czytałem o tych zapowiedziach na ps3site.pl

Jestem szczęśliwym posiadaczem 2 konsol ps3 i według mnie DICE nie potrafi wykorzystać w pełni potencjału tej konsoli. Ograłem chyba wszystkie exclusivy i ich jakość powala mnie na kolana.

 

[ciach]

 

Nawet dzisiaj wyczytałem taki news...

Edytowane przez qjin
link do konkurencji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prace nad konsolami już trwają i o ile mnie pamieć nie myli to czytałem o tych zapowiedziach na ps3site.pl

Jestem szczęśliwym posiadaczem 2 konsol ps3 i według mnie DICE nie potrafi wykorzystać w pełni potencjału tej konsoli. Ograłem chyba wszystkie exclusivy i ich jakość powala mnie na kolana.

 

 

Nawet dzisiaj wyczytałem taki news...

 

Co tydzień na ps3 site są tysiące plotek na temat ps4. Znam tą stronę doskonale i dziel ich newsy przez 2.

Długo miałem PS3 ale postanowiłem sprzedać, byłem szczęśliwym posiadaczem do czasu... kiedy odpaliłem BF3 na multi, haha!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prace nad konsolami już trwają i o ile mnie pamieć nie myli to czytałem o tych zapowiedziach na ps3site.pl

Jestem szczęśliwym posiadaczem 2 konsol ps3 i według mnie DICE nie potrafi wykorzystać w pełni potencjału tej konsoli. Ograłem chyba wszystkie exclusivy i ich jakość powala mnie na kolana.

 

[ciach]

 

Nawet dzisiaj wyczytałem taki news...

Ukryty potencjał? No tak nie zatrudnili magika ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

Ukryty potencjał? No tak nie zatrudnili magika ;)

Wtedy ukryty potencjał już by nie był ukryty a przecież wszyscy wiemy że PS3 ma UKRYTY potencjał... I tego się trzymajmy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukryty potencjał którego jeszcze nikt nie znalazł. Żeby nie było mam Ps3 :)

Edytowane przez newsorbo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...