Skocz do zawartości
L.A Darkman

Battlefield 4 - wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie porównujcie proszę Cod'a do BF'a bo po pierwsze gra wydawana co 2 lata lub 2.5 roku to nie to samo co gra wydawana co roku jak w wypadku serii COD.

EA to gigant wszystko robią dla kasy w pierwszej kolejności, ale i tak robią to znacznie lepiej niż Activision Blizzard. Znacznie lepiej dopracowany silnik, znacznie lepsza oprawa graficzna, wpływ fizyki na pociski, znacznie więcej sprzętu + pojazdy. Pisanie że niedługo z BF'a zrobią COD'a jest troszkę nie na miejscu. Jedyne co ma COD to dłuższa kampanie taką na 12h haha :D Sorry ale wolę tak jak teraz rypać 300h+ w MP niż kupić grę za 150 zł dla 12h SP, bo MP w CODach dla mnie nie istnieje, już wolę w tetrisa pograć niż poznawać mapy MP COD'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie porównujcie proszę Cod'a do BF'a bo po pierwsze gra wydawana co 2 lata lub 2.5 roku to nie to samo co gra wydawana co roku jak w wypadku serii COD.

EA to gigant wszystko robią dla kasy w pierwszej kolejności, ale i tak robią to znacznie lepiej niż Activision Blizzard. Znacznie lepiej dopracowany silnik, znacznie lepsza oprawa graficzna, wpływ fizyki na pociski, znacznie więcej sprzętu + pojazdy. Pisanie że niedługo z BF'a zrobią COD'a jest troszkę nie na miejscu. Jedyne co ma COD to dłuższa kampanie taką na 12h haha :D Sorry ale wolę tak jak teraz rypać 300h+ w MP niż kupić grę za 150 zł dla 12h SP, bo MP w CODach dla mnie nie istnieje, już wolę w tetrisa pograć niż poznawać mapy MP COD'a

A jak skomentujesz dodatek Close Quarters? Powiedz, że to nie wygląda jak COD. Co jeśli cały BF4 taki będzie, bo na metro gra najwięcej osób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie porównujcie proszę Cod'a do BF'a bo po pierwsze gra wydawana co 2 lata lub 2.5 roku to nie to samo co gra wydawana co roku jak w wypadku serii COD.

 

Przecież z bfem ea prawdopodobnie planuje zrobić to samo, moh wypada z obiegu i co roku mogą wydawać bfa. Silnik z pewnością nie jest lepiej dopracowany u bfa, choćby dlatego że fb2 debiutował dopiero w bf3 i jest w nim mnóstwo błędów i nieprzemyślanych rzeczy. Pisałem już o tym w temacie bf3, fb2 w tej grze jest tak naprawdę wersją beta silnika jak i imo cała gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ohh, jaka piekna 15. Cała taka niebiesko-żółta. Łaaaaaaałłł! To będzie mega świeży produkt...., ale zaraz, chyba już to gdzieś widziałem. Ah tak! W BF3! Czyli kolejne kopiuj wklej w wykonaniu EA w pogoni za CoDem;). No uczą się od najlepszych;).

 

Tym niebiesko-zoltym designem juz rzygam, nawet jak sie mapki wczytuja to mogli by dac takie normalne obrazki jak w BF2, nawet juz w Bad Company byly lepsze. Nie wiem czemu sie tak na ten niebieski uparli, w grze tez go wszedzie, prawie caly hud niebieskawy..

 

Jezeli BF4 bedzie na tym samym silniku co 3 i bedzie mniej wiecej to samo nie widze sens kupna. Pewnie jak zwykle nie bedzie opcji generala albo game recordera. Zreszta ciekawi mnie w jakim czasie bedzie postawiona gra, jezeli w przyszlosci to z gory podziekuje, pew pew nie moje klimaty ale chetnie bym zagral w klimatach 2 ww, bez dziwnych perkow i udziwnien ale ze gra bedzie glownie dla casuali nie ma co liczyc na rewolucje :(

 

No i ciekawe jak bedzie z DLC, w 3 niby jak sie mialo wersje na poczatku limited edition mialo sie miec wszystkie dodatki za free a pozniej im sie odwidzialo... a z coda sie smieli ze gra droga i dodatki drogie a sami tak samo zrobili.

Edytowane przez DonMateok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, iektórzy pracują w EA i wiedzą już, że bf4=cod...

 

DonMateok, gra będzie w teraźniejszości. Z przecieków z chińskiego EA jak dobrze pamiętam wynikało, że będzie komendant i 3 strony konfliktu (us, ru i chiny). Spectator jest w bf3 nie wiadomo czemu nie udostępniony, recorder nie wiem.

 

Gra będzie dla casuali? Gry się robi dla casuali bo dla pr0 się nie opłaca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej wolałbym żeby szło w tym kierunku jak za czasów BF2. Czyli Battlefield 3 no i teraz coś na wzór Battlefield 2142. No ale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tym niebiesko-zoltym designem juz rzygam, nawet jak sie mapki wczytuja to mogli by dac takie normalne obrazki jak w BF2, nawet juz w Bad Company byly lepsze. Nie wiem czemu sie tak na ten niebieski uparli, w grze tez go wszedzie, prawie caly hud niebieskawy..

Cieszcie się, że na PC nie macie tego niebieskiego filtru jak na PS3. Na każdej mapie on jest, zwymiotować można. A najlepsze jest to, że na odpowiedz DICE oni nie zamierzają z tego zrezygnować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli BF4 bedzie na tym samym silniku co 3 i bedzie mniej wiecej to samo nie widze sens kupna.

Z tego co wiadomo to na tym samym, tylko ma go bardziej wykorzystywać i bardziej dopracowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak skomentujesz dodatek Close Quarters? Powiedz, że to nie wygląda jak COD. Co jeśli cały BF4 taki będzie, bo na metro gra najwięcej osób?

 

Dodatek ma cenę dodatku a nie pełnej gry, mnie akurat Close Quaters najbardziej przypadł do gustu. Uwielbiam zamknięte pomieszczenia i wolę wymianę ognia między ludźmi bez użycia maszyn. Uważam że to po prostu konkurencja dla COD'a

 

Przecież z bfem ea prawdopodobnie planuje zrobić to samo, moh wypada z obiegu i co roku mogą wydawać bfa. Silnik z pewnością nie jest lepiej dopracowany u bfa, choćby dlatego że fb2 debiutował dopiero w bf3 i jest w nim mnóstwo błędów i nieprzemyślanych rzeczy. Pisałem już o tym w temacie bf3, fb2 w tej grze jest tak naprawdę wersją beta silnika jak i imo cała gra.

 

Nie sądzę, że będą wydawać bfa co roku, raczej EA postawiło na taktykę z dodatkami które kosztują znacznie mniej i nikt nie ma o to do nich takich pretensji jak wydawanie kolejnych CODów które mogłyby być dodatkami wartymi 2/5 swojej ceny. Bobby Kotick prezes Activision Blizzarda to gość który osiągnął dno w grach komputerowych a teraz ściąga w to dno Blizzarda :/ FB2 jaki by nie był zabugowany to sprawił mi masę frajdy w bf3. Nie odczułem żadnych błędów, które by sprawiały, że źle się bawię i o to chodzi. EA nie wydaje gry co 5 lat jak blizzard jest w nich więcej bugów. Ale ludzie dostają otwartą betę i grę mogą testować, ale zamiast testować wolą grać i stąd później są błędy w oryginale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ludzie dostają otwartą betę i grę mogą testować, ale zamiast testować wolą grać i stąd później są błędy w oryginale.

Człowieku, czy ty wiesz jak wyglądało oficjalne forum eauk czy battleloga podczas bety? Mnóstwo tematów co trzeba zmienić albo poprawić. Tak samo jest po premierze, tylko dice na większość rozkłada ręce i nic nie robi, a jak już coś poprawiają to z opóźnionym zapłonem przy okazji psując coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I 90 % tematów jak nie więcej "bo ja bym to widział tak", których żaden twórca nie będzie brał pod uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, czy ty wiesz jak wyglądało oficjalne forum eauk czy battleloga podczas bety? Mnóstwo tematów co trzeba zmienić albo poprawić. Tak samo jest po premierze, tylko dice na większość rozkłada ręce i nic nie robi, a jak już coś poprawiają to z opóźnionym zapłonem przy okazji psując coś innego.

 

Przepraszam że pytam co jest tak bardzo nie tak w bf3? Co to za błędy. Możesz zacytować swój post z innego wątku? Chciałbym móc znaleźć Twój post w temacie bf3 ale rozkładam ręce :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8491767200_380c0a7a66_o.png

od sony dotyczący dzisiejszego eventu

A możesz dać źródło? Bo wygląda na fejka --> bf3kyle7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I 90 % tematów jak nie więcej "bo ja bym to widział tak", których żaden twórca nie będzie brał pod uwagę.

Jakoś twórcy PS2 mogli...

Zresztą tu chodzi również o błędy, każdy developer zwraca na nie uwagę.

A możesz dać źródło? Bo wygląda na fejka -->

Z tego co teraz czytam to jest prawdopodobnie fake

Przepraszam że pytam co jest tak bardzo nie tak w bf3? Co to za błędy. Możesz zacytować swój post z innego wątku? Chciałbym móc znaleźć Twój post w temacie bf3 ale rozkładam ręce :P

:lol2: Ty piszesz teraz na poważnie?

Edytowane przez STALKERqwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, czy ty wiesz jak wyglądało oficjalne forum eauk czy battleloga podczas bety? Mnóstwo tematów co trzeba zmienić albo poprawić. Tak samo jest po premierze, tylko dice na większość rozkłada ręce i nic nie robi, a jak już coś poprawiają to z opóźnionym zapłonem przy okazji psując coś innego.

Bo większość developerow ktorzzy maja wiecej jak pol mozgu zaglda na takie forum i zrywa boki ze smiechu.

 

Sztuka nie polega zeby napisać "ja chce zeby bylo X, Y Z or GTFO" a tak wlasnie wyglada wiekszosc "feedbacku" na oficjalnych forach. Sztuka to napisać rzeczowy feedback, ktory nie ocieka emocjami i ktory w jasny i przejzystu sposob wyjasnia sprawe. Najlepiej podajac przykładowe rozwizania wraz z DOWODAMI które dany feedback poprą..

Jakoś twórcy PS2 mogli...

Mogli i brali. 1% całości, kiedy ktoś napisał coś sensownego. No i trzeba wzisc pod uwage ze sredni poziom forum PS2 jest wyższy -;-.

Edytowane przez iniside

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sztuka nie polega zeby napisać "ja chce zeby bylo X, Y Z or GTFO" a tak wlasnie wyglada wiekszosc "feedbacku" na oficjalnych forach. Sztuka to napisać rzeczowy feedback, ktory nie ocieka emocjami i ktory w jasny i przejzystu sposob wyjasnia sprawe. Najlepiej podajac przykładowe rozwizania wraz z DOWODAMI które dany feedback poprą..

Widać od razu, że nie byłeś nawet raz na forum EAUK, a mimo to postanowiłeś zabrać głos w tej dyskusji. Tamci ludzie już naprawdę nie mogli więcej z siebie dać.

Edytowane przez bpp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw mowisz ze ludziw maja testowac bete i tego nie robili i przez ta sa bledy w grze. W dodatku sam powiedziales ze Fb2 jest zabugowany a teraz sam pytasz o bugi w grze ktorych nagle nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo większość developerow ktorzzy maja wiecej jak pol mozgu zaglda na takie forum i zrywa boki ze smiechu.

 

Sztuka nie polega zeby napisać "ja chce zeby bylo X, Y Z or GTFO" a tak wlasnie wyglada wiekszosc "feedbacku" na oficjalnych forach. Sztuka to napisać rzeczowy feedback, ktory nie ocieka emocjami i ktory w jasny i przejzystu sposob wyjasnia sprawe. Najlepiej podajac przykładowe rozwizania wraz z DOWODAMI które dany feedback poprą..

Bo to takich mało było na eauk, później skopiowanych na battleloga(lub na odwrót). Ludzie dawali gotowe projekty dokładnie opisane, tego było całkiem sporo.

 

 

Mogli i brali. 1% całości, kiedy ktoś napisał coś sensownego. No i trzeba wzisc pod uwage ze sredni poziom forum PS2 jest wyższy -;-.

na eauk też był wysoki i go zamknęli, a na mordorhq to praktycznie nikt z ea/dice nie zaglada

Edytowane przez STALKERqwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol2: Ty piszesz teraz na poważnie?

 

Tak poważnie możesz wymienić kilka rażących błędów/bugów. Bo ja nie zaglądałem na fora bf3, gdyż problemów z grą nie miałem żadnych. Mile widziane błędy MP bo SP nie grałem.

Edytowane przez Fiku Miku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak poważnie możesz wymienić kilka rażących błędów/bugów. Bo ja nie zaglądałem na fora bf3, gdyż problemów z grą nie miałem żadnych. Mile widziane błędy MP bo SP nie grałem.

Uznam to za marną prowokację. Zresztą to nie jest temat o bf3 abym musiał(i nie powinienem) ich tutaj wypisywać(niejedna osoba potwierdzi że robiłem to już wystarczająco dużo razy w temacie bf3). Ja już proponuje skończyć tego offtopa, bo ta dyskusja powinna się odbywać w innym temacie.

Edytowane przez STALKERqwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że pytam co jest tak bardzo nie tak w bf3? Co to za błędy. Możesz zacytować swój post z innego wątku? Chciałbym móc znaleźć Twój post w temacie bf3 ale rozkładam ręce :P

:o

O ja... :E

:lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

 

Uznam to za marną prowokację. Zresztą to nie jest temat o bf3 abym musiał(i nie powinienem) ich tutaj wypisywać(niejedna osoba potwierdzi że robiłem to już wystarczająco dużo razy w temacie bf3)

 

I słusznie... Wiele razy się nie zgadzaliśmy, wiele czasu dyskutowaliśmy czy to co Ty widzisz to faktycznie wielki bug, czy tylko rzadko występujący przypadek... ale nikt nigdy nie będzie mówił że nie widziałeś bugów...

Do Fiku-Miku: otwórz sobie DOWOLNĄ z ostatnich tysiąca stron z tematu bf3 [czyli mniej więcej od czasu wyjścia bety] i przewiń 3 strony w dowolnym kierunku... gwarantuję Ci że trafisz tam na post Stalkera na temat jakiegoś buga i naszą wypowiedź że mało komu to przeszkadza... :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież z bfem ea prawdopodobnie planuje zrobić to samo, moh wypada z obiegu i co roku mogą wydawać bfa. Silnik z pewnością nie jest lepiej dopracowany u bfa, choćby dlatego że fb2 debiutował dopiero w bf3 i jest w nim mnóstwo błędów i nieprzemyślanych rzeczy. Pisałem już o tym w temacie bf3, fb2 w tej grze jest tak naprawdę wersją beta silnika jak i imo cała gra.

Oni nie planują. Oni to już robią. Wypuszczają bugola(kolejnego BFa) wraz z premierą CoDa, a na kolejny rok fiskalny spamują 20 dlc, w cenie podstawowej wersji gry zmiast ulepszać ultra zabugowany produkt. Oprócz Premiumów(czyli zapychacza kolejnego roku fiskalnego) dojdzie pewnie jeszcze BF: Bad Company;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie mi się to nie podoba, wygląda na to, że EA naprawdę chce zrobić z BF-a swoją wersję taśmowo produkowanego CoD-a.

 

O czym ty w ogóle mówisz? Od wyjścia ostatniej części minęło prawie 1,5 roku i mnie z ~rok nim wyjdzie kolejna część. 2,5 roku to mało w przypadku zwykłej strzelanki? Co do BF4 to on już jest przewidziany na nowe konsole i przewiduję jego pokaz dzisiejszej nocy wraz z PS4 :)

Edytowane przez mila1490

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O czym ty w ogóle mówisz? Od wyjścia ostatniej części minęło prawie 1,5 roku i mnie z ~rok nim wyjdzie kolejna część. 2,5 roku to mało w przypadku zwykłej strzelanki? Co do BF4 to on już jest przewidziany na nowe konsole i przewiduję jego pokaz dzisiejszej nocy :)

Battlefield był grą na lata. Tworzyło się jedną, solidną część, w którą grali ludzie przez lata. Teraz wypuszczają bugola, przez kolejne 2 lata nic konkretn ego nie naprawiają, tylko spamują DLC i wypuszczają kolejnego BFa;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...