Skocz do zawartości
L.A Darkman

Battlefield 4 - wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Swego czasu było coś o kobietach w BF4, pomysł odrzucono czy mają być w jakimś dodatku?

Nie sądzę żeby były,choćby ze względu na TEA BAG.Zaraz by się pełno filmikow pojawiło i by musieli zrobić gre od 18+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje czy ta gra po patchu jest brzydsza?

Jak dla mnie gra wygląda tak samo chociaż nie którzy twierdza ze po tej aktualizacji wygląda nawet lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje czy ta gra po patchu jest brzydsza?

 

U mnie jest niższy zasięg rysowania detali i tekstur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu było coś o kobietach w BF4, pomysł odrzucono czy mają być w jakimś dodatku?

Będzie w DLC...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Afterkitchen 8:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie po ostatniej aktualizacji gra chodzi nadal do bani, dodatkowo dostałem bonus w postaci "program przestał działać" który objawia się średni co 2 rundy. Jest moc :E

 

U mnie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo.

 

Ja też nie widzę żadnej różnicy w wydajności trudno trzeba czekać. Myślicie, że do premiery będzie działać jak należy uporają się z tym ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pojawily sie nowe stery od AMD http://www.guru3d.com/files_details/amd_catalyst_13_11_beta1_%2813_200_16_september_26%29_download.html niby tylko dodaja wsparcie dla r9/r7 ale na guru3d kilka osob deklaruje poprawe w porownaniu do 13.10v2.

Na tych sterach jakoś przycinki częściej występowały, zrobiłem rollback do wcześniejszych i już nie tak często tnie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tych sterach jakoś przycinki częściej występowały, zrobiłem rollback do wcześniejszych i już nie tak często tnie:)

Wrzuć ten plik do głównego katalogu Battlefield 4 BETA i zobacz czy masz poprawę wydajnośći ;)

 

BTW.

1920x1080 ULTRA MSAx4

i7 920@ 3.46Ghz + 6950 @900/1490Mhz

 

min 26

avg 36.7

max 55

 

Ładnie Ciśnie procesor :E

 

img]http://img89.imageshack.us/img89/1495/gbf7.jpg[/img]

Edytowane przez adasikow
Nieregulaminowy obraz - http://forum.pclab.pl/topic/833507

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie od wczoraj gra jest niegrywalna, ciągłe lagi i crashe. a jeszcze wczoraj przed południem pisałem, ze większość problemów została wyeliminowana. Wracam z pracy, odpalam i lipa, na 4 próby 4 razy wyrzut do pulpitu po ok 10 minutach. Inna sprawa, że gra zaczęła nagle lagować mimo normalnych pingów. Ale to tylko beta, poczekajmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz dalem spokój czekam na full wersje mam nadzieje ze bedzie porządnie zrobione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest najciekawsze, gra przecież przed aktualizacja działała, przynajmniej u mnie, całkiem nieźle. Oczywiście jak na wersję beta. Obawiam się, że pełna wersja może mieć podobne problemy, zwłaszcza na początku. Nie ma jednak co narzekać, trzeba czekać do premiery i dopiero wydawać sądy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość r2d3

.....

Edytowane przez r2d3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się nie spodziewał, że w kilka dni naprawią grę tak, że nic nie będzie można jej zarzucić. Nie oszukujmy się, ale trzeba się przyzwyczaić do patcha za patchem :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości sprawdzę sobie Obli.

edit: pb kick za pierwszym razem :E

edit2: nudna ta mapa jest

Edytowane przez Fr0styyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dali serwery z obliteration

Dali i na konsolach są wszystkie pełne. :E Zagrałem - taka sama sieka jak w CTF z tym, że nie ma min - to pisze gracz PS3 (po 12 graczy). Wszystko skupia się wokół bomb. Raz ją masz, a za chwilę ma już przeciwnik i taka wymiana ognia między nimi. Najlepszy i najszybszy sposób to zabrać ja helką - choć tu team musi być zwarty. Z drugiej strony nie wszyscy jeszcze odblokowali stringery. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obliteration przypomina trochę tryb trailer z mobile forces, tak mi się przypomniała i akurat zagram dzis :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z was sprawdzał jaka jest różnica na tym samym hardware pomiędzy Win7, a Win 8.1 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten nowy tryb jest tylko przyjemny gdy jesteśmy w wygrywającej drużynie, przeważnie wtedy jakoś ludzie ze sobą współpracują i to przynosi efekty. W przeciwnym razie zwykle jest tragedia i to bardziej frustruje niż ciągłe przegrywanie w rushu

Na dłuższą metę imo ten tryb nie ma specjalnie sensu, chyba że ludzie nauczą się w końcu grać i wypełniać cele mapy(czyli prawdopodobnie nigdy)

Edytowane przez STALKERqwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, mam jakiś problem i betka nie chce się włączyć. Wciąż wisi na loadingu :( Może ktoś miał podobny problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...