Skocz do zawartości
L.A Darkman

Battlefield 4 - wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Powinni dodać opcję "pchnięcia pojazdu" wodnego takiego jak skuter. Wlecisz takim na piasek i nic z tym nie można zrobić. Np w takim Far Cry można było pchnąć pojazd do wody.

Edytowane przez godsmack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DratwaV2

To bedzie w BF5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma dnia by mnie ten BF nie denerwował.

Jak poradziliście mi bym odpalał grę w okienku żeby DX się nie wywalał , to teraz zaktualizowałem sterowniki do najnowszych i kurde myszka zamiast najechać na okno to pod nim sobie chodzi i nie mogę dołączyć do gry, miał ktoś tak, o co chodzi?

Do dziś normalnie maksymalizowałem okno na cały ekran i było cacy.

 

Przeinstalowałem sterowniki dwa razy i załapało w końcu.

Ciekawe co teraz będzie nie tak, hehe.

Edytowane przez WORMS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gra wciąga jak diabli to czemu nie + ma się dużo czasu wolnego. :E Poza tym w tym okresie bf3 IMO był bezkonkurencyjny jeśli chodzi o rozgrywkę sieciową FPS.

 

Jeśli jestem w domu w PL to z racji tego że są to góry to wolę po nich pospacerować .Przejrzeć swój i ojca las co w nim słychać .Nawieść drzewa na opał usuwając chore i te mniej wartościowe.Wieczorem wyjść do tej knajpki ,,Karczma Młyn" Gdy plucha na dworze to siadam do kompa i się bawię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nad nickami swojej drużyny masz pasek postępu 4 stopnie, który ci się nabija w zależności od tego jak grasz drużynowo i z danego perka który wybrałeś osiągasz kolejne stopnie, więc nie masz od razu wszystkiego co perk daje a tylko to co ma 1 st.

 

Co do C4 to nie wiem ale chyba można?

Tak wiem o tym, że jest coś takiego, ale jak wytłumaczysz fakt, że zaraz po rozpoczęciu rundy raz mam 5 min, a raz 3?

 

Nie można odpalać C4 w biegu - sprawdzałem nie jednokrotnie, przycisk się zacina.

 

Jeśli jestem w domu w PL to z racji tego że są to góry to wolę po nich pospacerować [...]

Spoko, każdy robi to co lubi. Mnie knajpy nie obchodzą, wolę rower. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo nad czym DICE pracuje jeśli chodzi o balans.

 

tweet Alana Kertza (Lead Gameplay Designer)

 

Rebalance. DMR. V40. RGO. FB. MAA. Heli. Hand Flares.

 

Czekam na DRMy, ale żeby nie przesadzili czasami bo w tej kwestii bardzo łatwo podnieść je z dna do poziomu OP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie da sie tez pewnie zdetonowac c4 nie wyciagajac detonatora? wydaje mi sie ze w bf3 tak mozna bylo robic albo w innej grze :D

buuu moje mini v40 chca znerfic... ja z tego juz 1,7k killi mam, nie ma to jak 3 nady i 3-5 killi (ofc na hc :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakis sposob na szybkie pojawienie sie w pojeździe? Klikam klikam i i tak sa szybsi niz ja :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś pierwszy raz spotkałem niewidzialnego kolesia gdyby nie to że zawsze spamuje Q to pewnie sprzedałby mi kosę.Ale miałem fuck up'a jak zobaczyłem sam 3d spot 5m przedemna nie wiem czy serwer miał aż takie lagi czy to nowy rodzaj cheatów.Wam też nie zalicza wszystkich kill albo liczy dead'y podwójnie?Gdyby nie to że był sam początek rundy i przez prypadek wcisnąłem TAB nawet bym tego nie zauważył.Sciągam dwóch kolesi tabela pokazuje 1:1 respie się ginę 1:3 myslę sobie WTF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisał 3/4 lata a nie miesiące ;)

a ty gdzieś się chował, na Alasce ? :E lato ma 3 miesiące i mamy 4 pory roku - tak, wiem że napisał 3/4 lata co wynosi jakieś 2,5 miecha, kolego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na DRMy, ale żeby nie przesadzili czasami bo w tej kwestii bardzo łatwo podnieść je z dna do poziomu OP.

 

Od kiedy to one są na dnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy to one są na dnie?

Bo nie są, są świetne, myślałem ze oni chcą je znerfować, na bliskie odleglosci są efektywne jak pdw a na dalekie bardziej niz assaulty ;p Do tego daja mozliwosc ubijania kampiacych sniperow. Jak ktos ma jeszcze makro na myszce z autofire to juz w ogole taki SKS napieprza jak zwykly assault. Tylko celniej ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Michal86

Jak to możliwe, że wywaliłem celnie cały magazynek ACW-R w gościa a ona dalej stał.... po czym zabił mnie kilkoma strzałami... co za chora gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to możliwe, że wywaliłem celnie cały magazynek ACW-R w gościa a ona dalej stał.... po czym zabił mnie kilkoma strzałami... co za chora gra.

 

 

w tej grze wszystko jest możliwe http://gfycat.com/BonyJealousBison

Do takich rzeczy trzeba się przyzwyczaić, albo rzucić to w czort. Najważniejsze że mnie już nie wywala w losowych momentach z gry. Czasami tylko mam problemy z wejściem na serwer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Michal86

Już wiem dlaczego w BF4 nie ma killcamery... po tym jak ktoś kogoś zabije, żeby zobaczyć jak to zrobił... bo wyszłoby tyle bugów w grze... zabijanie przez ściany.. celowanie powietrze i zabijane... ta gra ma 1 wielki bug sieciowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w którym bf-ie miałeś killcama :lol2: ? To nie CoD dla dzieci chopie

Edytowane przez kochan4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w którym bf-ie miałeś killcama :lol2: ? To nie CoD dla dzieci chopie

eee w 3? :hmm:

 

naprowadzające kule wciąż aktywne i w bf4

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaycob, nie o takiego killcama chodziło ;) (jak w ogóle wiesz, co to znaczy killcam ;), to nie kamera pokazująca po twym zgonie , gdzie jest twój zabójca (jak w serii bf), tylko replay ukazujący, jak doszło do twojej śmierci - czyli seria CotletzDrutów :E ) )

Edytowane przez kochan4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakbys nie zauwazyl, to killcam jest powszechnie stosowanym haslem okreslajacym opcje mozliwosci zobaczenia gdzie byl twoj zabojca po zgonie. Stosowane w wiekszej ilosci gier niz COD i tak tez nazywane. Pierwotnie to slowo oznaczalo to co piszesz, ale z biegiem czasu nabralo szerszego znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale wiadomo o co chodzi, dlatego michal86 napisał , że nie ma killcama w bf-ie, bo chodziło mu zapewne o tego CoDowskiego ;)

 

dla mnie ta kamera co jest w bfie to nie killcam, tylko whereismyassasincam, bo żaden sposób nie pokazuje mi jak doszło do mojego killa ;)

Edytowane przez kochan4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, łączy się Wam batek z serwerami ? U mnie cały czas wisi łączenie i nic :(. Co jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, łączy się Wam batek z serwerami ? U mnie cały czas wisi łączenie i nic :(. Co jest ?

 

Spróbuj na innym serwerze. Mam czasami tak, z polskimi serwerami. O dziwo na niemieckich, rzadko mi się zdarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj na innym serwerze. Mam czasami tak, z polskimi serwerami. O dziwo na niemieckich, rzadko mi się zdarza.

D*pa, nawet z serwerami z USA nie chce się łączyć, nie mówiąc nawet o Eurpie :(. Co jest grane ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D*pa, nawet z serwerami z USA nie chce się łączyć, nie mówiąc nawet o Eurpie :(. Co jest grane ?

Ja od 10 rano tak mmiałem a obecnie to nie wiem bo jestem w pracy.

Zarówno BF4 jak i BF3 nie łaczyły się z serwerami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...