Skocz do zawartości
L.A Darkman

Battlefield 4 - wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, macie jakis dobry sposob na szybkie spawn w pojazdach ? Mimo ze klikam jak cholera po 2 entery to i tak sa szybsi:O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, macie jakis dobry sposob na szybkie spawn w pojazdach ? Mimo ze klikam jak cholera po 2 entery to i tak sa szybsi:O

2x szybki klik LMB na pojeździe - nie zaznaczaj, a później przycisk "wejście/enter" czy jakoś tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto się przesiadać z win 7 x64 na win 8.1 x64 da to jakiś przyrost fps w bf4 przy sprzęcie : i5 2300 , gtx760 , 8gb ddr3 ? :hmm:

 

Mi dało przyrost 3 FPS. Gra nie warta świeczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2x szybki klik LMB na pojeździe - nie zaznaczaj, a później przycisk "wejście/enter" czy jakoś tak

 

 

W sensie chodzi mi o sytuacje jak np. helikopter sie rozbil i kazdy czeka i klika. Mógłbyś napisac jasniej bo nie rozumiem:) przycisk "wejscie/enter" chodz Ci o E?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi dało przyrost 3 FPS. Gra nie warta świeczki.

 

Im mocniejszy procesor tym mniej korzyści z takiej przesiadki się czerpie. Dla "spoconego" (słabszego i pracującego na pełnych obrotach) procesora każde odciążenie jest na wagę złota. A to własnie daje 8.1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im mocniejszy procesor tym mniej korzyści z takiej przesiadki się czerpie. Dla "spoconego" (słabszego i pracującego na pełnych obrotach) procesora każde odciążenie jest na wagę złota. A to własnie daje 8.1.

 

Jak myślisz przy i5 2300 warto ? muszę przyznać że na niektórych mapach są spadki do 35-40fps :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślisz przy i5 2300 warto ? muszę przyznać że na niektórych mapach są spadki do 35-40fps  :kwasny:

 

w cenie systemu nic z sensownego w Twoim zestawie nie wymienisz. Wiec warto. Ogólnie zawsze warto kiedy jest wartość dodatnia obojętnie czy chodzi o 3 FPS czy 60 FPS - to co może człowiek zrobić, to na co go stać to zawsze "warto zrobić". 

Edytowane przez MiedCU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto oprócz mnie zabił murzyna na końcu kampani?

 

zabiłem wszystkich - dla dogtagów tylko

 

Gdzie można wyrwać najtaniej premium,

 

Szukaj okazji na allegro, ja wyrwałem pudełko za 120zł ( w sumie mieli wtedy 5szt )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa wrócilem po prawie miesiącu bez bf4 i dostaje baty jak trzeba :E były jakieś patche, znerfili coś etc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie grałem, naszła mnie ochota i oczywiście musiałem się wkur... od razu. Albo "nie można dołączyć do serwera" albo "logowanie" do usranej śmierci... po 10 próbach na różnych serwerach podziękuję. Zapłacić tyle kasy, nie móc grać...

Edytowane przez czopor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da sie w jakis sposób wykorzystac battlelog/commander na tabletach w rozgrywce na PC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos ma porade na nagle spadki fps-ow?

zanim zaczalem nagrywac takie rwania byly jeszczed gorsze, czasami nie zdaza sie zbyt czesto, innym razem jest dosc dokuczliwe.

zgrane z w momencie jak gralem na ultra, przetawilem na high,medium,low ta sama mapa i nie zaleznie od ustawien takie rwania sie zdarzaly, czasami gdy cos sie dzieje, czasami gdy po prostu gdzies biegne gdy nikogo nie ma.

proc?grafa?dysk?gra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto oprócz mnie zabił murzyna na końcu kampani?

Ja...nie wiesz do czego służy spoiler ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up tobie tez nie wyszlo korzystanie ze spoilera :D

cos sie stalo i sie zesralo ;/

juz chyba z 4 raz gram gram i bf przestal odpowiadac (poprzedzil go bialy ekran)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos sie stalo i sie zesralo ;/

juz chyba z 4 raz gram gram i bf przestal odpowiadac (poprzedzil go bialy ekran)

jakieś nowe programy instalowałeś albo cuś? u mnie od kilku dni już idzie bez najmniejszego crasha, tak samo kilku moich znajomych... (ja jako pojedynczy przypadek moge mieć szczęście, ale skoro klika osób z zupełnie różnymi konfigami nie mamy problemów to raczej obstawiam na coś po twojej stronie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienilem ustawienia z custom na ultra. chwilowo ustawilem grafe na stock ale to raczej nie to, nie wiem tak nagle cos sie zrypalo a nic nowego dzisiaj nie instalowalem. bardziej wylaczalem programy w tle co by tych lagow nie bylo ktore obecnie zniknely niemal calkowicie O_o

 

przegralem 40min na jednej mapce bez wywalenia (pozniej sprawdze ponownie z oc)

ps, 2,2GB pamieci (grafy) uzywane podczas grania na ultra O_o

Edytowane przez Dominix1910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up tobie tez nie wyszlo korzystanie ze spoilera :D

Teraz już bez różnicy bo jak ktoś wejdzie na tą stronę to przeczyta i tak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol jak można pisać że nie widać przeciwnika w erze 3d/audio spotting :hmm:

 

BF3 i BF4 dla mnie mają najgorszy dźwięk w grach wojennych od wielu lat jeśli chodzi o pozycjonowanie. Zmieniałem słuchawki, zmieniałem głośniki, zmieniałem ustawienia aż w końcu podłączyłem pod porządne kino domowe 5.1 i dalej jak leci śmigłowiec 500m ode mnie to słyszę jakby leciał mi nad głową, a jadący 200m dalej po prawej czołg słychać jakby był 10m od ciebie z tyłu. Potwierdza to cała ekipa z którą gram. Chyba, że w całą piątkę jesteśmy głusi. Jedyne co jako tak da się ogarnąć 'bieg' przeciwnika i strzały z karabinu a tak to szukaj wiatru w polu bo i tak nie wiesz skąd nadlatują...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu ku... samo bf4 waży aż 24gb :(

Chociaż za 16zł nie ma co narzekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu ku... samo bf4 waży aż 24gb :(

Chociaż za 16zł nie ma co narzekać.

Gdzie za tyle kupiłeś :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie za tyle kupiłeś :P

 

 

Na zagramanicznym forum kupon od kolesia kupiłem.

Edytowane przez Karol R

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...