Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Karla

pasemka

Rekomendowane odpowiedzi

oki mam mały dylemat......

 

postanowiłam zrobić sobie pasemka...

mam włosy kolor : ciemny braz :)

pasemka ... no włąsnie chciałabym coś miedzy bordo a fioletem :) tylko żeby było widać na moich włosach :) może dodac jeszcze pasemka blond do tego.... :hmm: sama nie wiem ......

 

rozmawiałam dzisiaj z fryzjerką mówiła żebym znalazła odpowiedni kolor.... ale przejrzałam mase katalogów i nic.....

 

czerwonych pasemek nie chce ostatnio jak sobie zrobiłam bordowe pasemka to bo miesiacu zrobiły sie lisie..... a wydałam na nie mase kasy......

 

a teraz chce by kolor sie trzymał i był orginalny..... macie jakieś pomysły :question:

 

Xandra :question:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O nie! Fiolet na brązie??! Nie Karla to się pogryzie na maxa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O nie! Fiolet na brązie??! Nie Karla to się pogryzie na maxa...

Ano.

Kolor chłodny (fiolet) na ciepłym (brąz)?

No, ale jak uważasz, oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakos nie przychodzi mi kolor który nie pogryzł by się z brązem na włosach. Karla a moze lepiej juz dwukolorowy balejaż z 2 różnych odcieni ale jednego koloru, co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie...

Do brązów to ciemny blond pasuje.

Bo na tych fioletach i bordach dodatkowy blond szybko może przejść w różowy. A to już nieciekawie wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zielony albo rozowy moze ? tak dla kontrastu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm wicie ostatnio widziałam kobiete miała brąz włosy i własnie fioletowe pasemka :) ślicznie to wygladało to był taki głeboki fiolet :)

 

myślałam jeszcze o pomieszaniu fioletu i blondu :D:hmm: potrzebuje jakichs fotek :D z tym fioletem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o widzicie takie połączenie :D i jak..... :question: o cos takiego mi właśnie chodzi tylko w formie baleyagu :D

 

fryzurka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... bylejak ? niezle wyglada :) do tego jeszcze jasniejsze pasemka ? czy tak jak jest na fotce ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pasemka powodują wrażenie niechlujności na włosach, jesli juz farbowac to jednolicie (ps, najokropniejsze sa odrosty czarne na blad wlosach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi tu coś radzić, bo filolety/bordo to zupełnie nie w moim stylu. Ja bym zrobiła ciemny blond/jasny brąz, ale chyba nie o taką kolorystykę Ci chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle że Karla, modelka jest "zimą", więc do czerni fiolet pasuje, jako chłodny.

Ale do brązu???

To jakby założyć do czarnego garnituru brązowe buty.

 

No, ale... jak zawsze to tylko nasze odpowiedzi, zrobisz przecież po swojemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jakby założyć do czarnego garnituru brązowe buty.

no i wziac pod uwage ze ... jesli juz bedziesz miala taki kolor wlosow to i na tej samej zasadzie odpadnie czesc rzeczy w ktore mozna by sie ubrac ze wzgledu na kolorystyke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

Przy zmianie koloru włosów trzymajmy się choć kolorystyki "ciepły i zimny kolor", jeśli już nie pór roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znów o włosach :E, ciekawe dlaczego mnie to ciekawi :E (i dlaczego masło jest maślane)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, będziesz w Krakowie?

To może się już ufarbuj, co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja czy Karla?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdaje sie ze ten zlot to 12, a ja nie moge :( ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ale od foty z platyną się nie próbuj nawet wymigać hehe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedzie na bank, tylko nie wiem jak szybko :) no ale tematy o włosach będą sie przewijać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zdaje sie ze ten zlot to 12, a ja nie moge :( ;(

E tam. Zawsze napiszesz, że będziesz, naobiecujesz, a potem klapa.

Będzie 'lynch', hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, przypomniałaś mi.

Muszę wygrzebać zapomnianego VHS dla Ajdaho z ostatnim odcinkiem "Twin Peaks".

 

Dobranoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
E tam. Zawsze napiszesz, że będziesz, naobiecujesz, a potem klapa.

Będzie 'lynch', hehe.

tym razem nie obiecywałem, tylko raz zapytałem kiedy będzie, po drugie... na trzech poprzednich zlotach co sie zapowiadałem, raz nie byłem, raz byłem ale klamke pocałowałem zamknietej restauracji, raz byłem !!! tylko musiałem iść szybciutko

 

wiec... nawet niezle mi idzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jeśli napisze ze stwierdzenie na samym początku że moje włosy sa ciemny brąz oznaczało prawie czarne..... no w słońcu sa brązowe.....

 

 

drogie panie wszystkiego naj z okazji dnia kobiet :przytulasie:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • witam..panowie doradzcie jakis fajny monitor do 4000 zl .musi miec tuner tv (najlepiej dobry smart)  glownie do gier strategicznych i ogladania tv  przekatna najlepiej 28-34
    • Faszysta Żyd Zelenski. Jeszcze tylko Niemca brakuje.
    • Gdyby Ukraina była świetnym krajem do życia to nie trzeba by było nikogo nakłaniać do jego obrony , w pierwszej Rzeczpospolitej nie było problemu zeby stanąć w potrzebie , w USA w 19-20 wieku było aż nadto chętnych do służenia w wojsku  Ukraina Kraj z kartonu z ogromną korupcja gdzie prezydentem jest faszysta Żeleński, popieram w 100% Ukraińców którzy uciekają z tego chorego kraju  @hubio i bardzo dobrze że nie chcą uczestniczyć w teatrze wojennym gdzie bogaci wykorzystują biednych @8V32 u nas wystarczy że w TV powiedzą że Putin zaatakował to już będą w Niemczech, covid pokazał że ludziom można wmówić wszystko używając do tego telewizora Gen. Koziej wskazuje, że taki żołnierz będzie pełnił rolę uzupełniającą czy pomocniczą. - Będzie też tym "mięsem armatnim". Na wojnie niestety żołnierze muszą ginąć, od tego nie da się uciec. Rzeczywiście z niewolnika branego z przymusu nie ma pożytku. W warunkach wojny nie ma innego wyjścia. Należy brać takich "niewolników", wcielać ich w te struktury i liczyć na to, że w jakimś procencie będą pożyteczni - podsumowuje gen. Koziej. Kolejny profesor z armii przyznaje wprost że to niewolnicy i mają na siłę być wcielani  @kalderon https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Faszyzm Przeczytaj i porównaj z tym co robi Żeleński 
    • No cóż, każdy ma własne formy rozrywki Ustawa otwiera drogę do rozpoczęcia procedur, które mają kosztować £1.8M za każdego jednego deportowanego. Trzeba dużo fikołków, żeby uznać to za zabawne, do tego chyba za wygraną? PS. Początkowo zagrożeniem deportacji do Rwandy mieli być również...Afgańczycy, którzy wcześniej byli objęci rządowym programem...pomocy dla Afgańczyków, którzy pracowali dla Wielkiej Brytanii przed wycofaniem się z Afganistanu (ARAP). Po fali krytyki rząd się wycofał z tego, zapewne cię rozśmieszającego do łez, pomysłu.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...