Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Joker King

Jak wyłączyć alerty zabezpieczeń Windows?

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie.....

wyl. aktualizacje automatyczne i teraz co start systemu ukazuje mi sie to okienko i nie mozna go wylaczyc :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

srtart>>>uruchom>>>wpisujesz msconfig>>>zakładka uruchamianie>>>odznaczasz co ci jest niepotrzebne i powinno pomuc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
srtart>>>uruchom>>>wpisujesz msconfig>>>zakładka uruchamianie>>>odznaczasz co ci jest niepotrzebne i powinno pomuc ;)

Nie ma szans. U mnie są 3 progosy a uruchamia i tak te głupie alerty. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w przypadku sp1 i nizsze

> panel sterowania > system > aktualizacja automatyczna > aktualizuj moj komputer.... odznaczyc

 

w sp2

panel sterowania> nie wiem jak sie to zwie ale bedzie cos pisalo o zaporach :P i pojawi sie okienko podzielone na 2 czesci prawa bedzie wypisane to masz wlaczone lub nie po lewej na samym dole jest pomoc i tam sie odznacza wyswietlanie alertow (sorki za niescislosc ale pisze z pamieci )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w sp2

panel sterowania> nie wiem jak sie to zwie ale bedzie cos pisalo o zaporach :P i pojawi sie okienko podzielone na 2 czesci prawa bedzie wypisane to masz wlaczone lub nie po lewej na samym dole jest pomoc i tam sie odznacza wyswietlanie alertow (sorki za niescislosc ale pisze z pamieci )

 

centrum zabezpieczen :)

po lewej pomoglo :)

dzieki :soczek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie może jak się tego pozbyć w WinXP SP3? Bo wyłączenie w alertach aktualizacji nie pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Start -> Panel sterowania -> Centrum zabezpieczeń

W nowo otwartym oknie pojawi się z lewej menu. Na samym dole jest:

"Zmień sposób informowania mnie przez Centrum zabezpieczeń". Klikasz i odznaczasz sobie co chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Ja naprawdę nie bardzo wiem jak do ciebie pisać, może zacznę ci rysować. Co ma to co ja napisałem do tych twoich pseudo-intelektualnych wysrywów i osobistych wycieczek. Nie potrafisz dyskutować idz do piaskownicy, zero argumentów jakieś pierdololo o znaniu się lepiej od emerytowanych generałów dorabiających jako eksperci, godzinie W i bieganiu z karbinem, uwielbiam takie głodne kawałki internetowych napinaczy, co to się napinają na forach jak to oni będą bronić kraju a wszyscy inni będą uciekać, a w rzeczywistości siedzą z obsraną zbroją w domku i czytają jak to już za chwilę padnie Ukraina i oni będą walczyć z Putinem. Ale jeżeli to ciebie jakoś pocieszy, to jeżeli faktycznie kiedyś wybuchnie ta wojna, to ja nie ucieknę bo przez wzgląd na nieszczęsny przydział mobilizacyny który od lat leży i czeka to by była dezercja, ale niestety raczej się nie spotkamy w okopach, bo będe miał w tym momencie ważniejsze zadania niż bieganie z karabinem po lini frontu, ale ty baw się dobrze. To się kolego sympatyczny nazywa projekcja
    • Jak chcesz to oddaj rządzącym swoje całe zarobki. Kolejny podatek i pieniądze do przepalenia. 
    • https://videocardz.com/driver/nvidia-geforce-game-ready-552-22
    • Ten plik , który zaimplementowałem w CRU dla swojego monitora zmniejsza maksymalną częstotliwość monitora z 240 na 230 Hz, a ja dodatkowo ustawiłem blokadę FPS w sterowniku Nvidii na 220 fpsów. I to o dziwo wyeliminowało całkowicie migotanie w moim monitorze przy włączonym G-SYNC.
    • @Badalaman przez przegraną rozumiemy z pewnością: - warunki pokojowe na bardzo złych zasadach np oddanie większej ilości ziem - przegrana militarna i zajęcie przez rosję całej Ukrainy Okupacja i walka partyzancka to już zupełnie co innego... Na tej zasadzie to Polacy nigdy nie przegrali bo robili powstania w czasie zaborów, a w czasie PRL była Solidarność... Ale to już kwestia semantyki...
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...