Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

centy1

Lenovo B570e i kamerka

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie bo wymiękam. Jak uruchomić tą kamerę. Czy potrzebny do tego jakiś program. Na płytce nic nie ma oprócz sterowników.

Uprzedzając, wiem że trzeba włączyć kombinacją Fn+Esc, po tym pokazuje się w menadżerze urządzeń. Ale co dalej :hmm:

Dzięki z góry za pomoc.

edit:

sytem to win7 64bit

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz zainstalowany Energy Management i sterownik webcamu? Jeśli masz to FN+Esc powinna się włączyć aktywacja kamerki (ikonka w prawym dolnym rogu się pokaże). Od tej pory po włączeniu YouCam czy też Skype powinno pokazywać obraz z kamerki (nie pamiętam czy w tym modelu jest dioda sygnalizująca działanie kamerki). Jeśli nie działa to znaczy że jest zepsuta. Możesz spróbować zrobić One Key Recovery, a jeśli nie pomoże to serwis.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstalowałem easycapture i jest ok. Myślałem że będzie jakiś program na płytce do obsługi ale trzeba było grzebać w sieci.

W skypie była i bez easycapturre także wiedziałem że będzie działać.

W tym modelu jest dioda.

Dzięki thomson za podsunięcie instalacji Energy Management bo tego jeszcze nie zainstalowałem i w menadżerze miałem nie znane urządzenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Standardowo dostarczany program to "Lenovo YouCam"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety na mojej płytce nie ma tego programu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...