Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Sovas

Galaxy GTX 295 single PCB 460 zł

Rekomendowane odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• A czy jak wczytam XMP 2666 MHz na procu z kontrolerem oficjalnie 3200 MHz (np.), to będzie to OC bo timingi nie wg JEDEC, czy może jeszcze nie OC?
    • wygląd nie gra roli, szkła nie chcę bo nie lubię jak mi coś w nocy świeci a często zostawiam włączony pc na noc. Jak nie ma bez szkła to przeżyje ze szkłem... dizajn bez znaczenia.   Chociaż.... ta mi się podoba https://www.x-kom.pl/p/718407-obudowa-do-komputera-fractal-design-torrent-compact-black-solid.html ale cena trochę wysoka
    • Wiesz co. To bardzo dobre pytanie. Ja jestem wielkim fanem CIV od jej samych początków. Jeszcze na Amidze zagrywałem się w jedynkę. Grałem bardzo dużo. Dwójka to przez kilka lat była dla mnie najlepsza gra wszechczasów. Trójka mi za bardzo nie przypasowała, ale też rozegrałem wiele rozgrywek. IV mi się podobała mega. Mam BOX z wszystkimi DLC i mapkami co pewno może obecnie kosztować jakieś pieniądze. A V była dla mnie najlepiej dopracowaną i najlepszą grą ze wszystkich z tej serii. Miała zalety poprzedniczek i wyeliminowane wszystkie wady. Aż przyszła VI.... Odbiłem się z powodu: cukierkowej grafiki. Sam nie wiem do końca dlaczego, ale ta grafika jak i nieczytelne dla mnie czcionki i sama rozgrywka po prostu mnie od niej odepchnęły. Czytam w necie bardzo dobre recenzje VI i zastanawiam się czy to coś ze mną nie tak czy z tą grą Ale dwa podejścia i po 30 min. za każdym razem mówiłem sobie, że tragedia... Wczoraj po 10 latach zainstalowałem od nowa V i siedziałem do 6 rano Taka różnica... Jak jest jakiś fan civ niech mi napisze dlaczego mi ta VI nie przypasowała ?  😉 Co do samej gry to jest to gra na myślenie, analizowanie. To nie RTS więc wszystko można spokojnie zaplanować. Ale buduje się cywilizację od początku biorąc pod uwagę wszystkie możliwe czynniki: jak ekonomia, religia, militaria, kultura... Na pewno trzeba się w tą grę wgryźć... Ale satysfakcja jest super...
    • Dobrze wiedzieć zeby nie kupować 5nm radeona wielkiego jak noga. Nie wygaszam jeszcze dx11
    • Faktycznie B660 ATX TUF ma, ja spojrzałem na szybko na B660m TUF, który ma Realteka.   Linkuję to, co już mam kupione https://de.pcpartpicker.com/list/vdfFC6 Chcę teraz kupić zasilacz i myślałem o Corsair HX. Potem kupię jakąś obudowę, najlepiej żeby wykorzystać wszystkie wiatraki, które już mam.  Na samym końcu kupię płytę, bo cały czas myślę czy iść w ddr4, czy ddr5. Jakbym grał to bym kupił DDR4 14-14-14 i 12600K, bo się lepiej opłaca, ale w programowaniu ddr5 jest dużo wydajniejsze niż DDR4, nawet microny.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...