Skocz do zawartości
Gazi

War Thunder

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy trzymam jedną rękę na joyu, drugą na przepustnicy i mam nagle nacisnąć jeden klawisz, nie ma bata żebym to zrobił bez patrzenia.

Ty pewnie nawet nogą albo łokciem sobie radzisz bez podglądu na klawę gdy cię wybudzą nad ranem.

Dla mnie koiec offtopa i "nie chce mi się z tobą gadać"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przecież w tej grze miało nie uwzględniać pod jakim kontem pociski padają >>?? Z tego co kiedyś czytałem to tylko grubość pancerza się miała liczyć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MalagBaul

A przecież w tej grze miało nie uwzględniać pod jakim kontem pociski padają >>?? Z tego co kiedyś czytałem to tylko grubość pancerza się miała liczyć .

Coś źle przeczytałeś, albo info było marne :)

 

 

Odnośnie info na temat GF polecam śledzić ten kanał: https://www.youtube....5?feature=watch

 

ps: Pisze się kątem. Konto można mieć w banku.

Edytowane przez MalagBaul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kv-2 stronk tenk, tyle wygrać jednym małym 40 kilowym nabojem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MalagBaul

Akurat kanału Hallacka odnośnie WT GF nie warto oglądać, wręcz powinno się go omijać z daleka. Polecam Entaka lub przede wszystkim Barona ;)

Niby dlaczego? Entak to odbyto-liz gaijin i nie lubię jego komentarza. Najlepiej niech każdy sam wyda opinie ;)

 

Jeśli ktoś jeszcze ma wątpliwości odnośnie niskiej penetracji tygrysa, niech zobaczy sobie ten test: https://www.youtube....h?v=Bg6Xgm_Pmq0 (a jakże, na kanale hallacka)

Podobno przed chwilą się to zmieniło, tzn: tiger dostał buff, a ruskie nerf.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby dlaczego? Entak to odbyto-liz gaijin i nie lubię jego komentarza. Najlepiej niech każdy sam wyda opinie ;)

 

Choćby dlatego, że hallack nie ma pojęcia o mechanice gry. Poza tym nie wie nic o nowościach, updateach, założeniach, komentarzach twórców itd. w dodatku jego nie profesjonalone "komentarze" i insynuacje... fajne to ale dla wotowskiej siemki. Po prostu hallack jest głównie od WoTa i niech tam zostanie, nie jest poświęcony GF dlatego nie przykłada takiej uwagi do gry i nie powinno się traktować jego filmów jako czegoś czym się kierować...

 

Ja oglądam czyste gameplaye bez durnych komentarzy i śmiesznych bezsensownych testów (żeby wczesną betę testować gdy staty zmieniają się z dnia na dzień?... no ale film w necie zostanie i będzie siał głupotę ehh).

 

Nie widzę aby entak komentował grę z jakimś biasem, po prostu gra, no ale najfajniejsze są filmy BaronaVonGameza, czysta przyjemność z oglądania :cool: Bajtek też daje radę choć słabo mu idzie granie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hallack w GF ogląda się dziwnie. Czuć, że podchodzi do tej gry na siłę z góry wiedząc, że to nie jego typ rozgrywki i woli WOTa. Jeszcze te aluzje, wymuszone przez to, że nie może się negatywnie wypowiadać. Do tego wyolbrzymia całe NDA. Inni jakoś pokazują bugi i nawet je wspominają, jedynie zaznaczają że to wczesna wersja beta i pewnie poprawią i problemu nie ma. Hallack ma problemy, żeby do tego tak podejść i ratuje się aluzjami. Widziałem tylko 3-4 jego filmiki, więc opieram zdanie tylko na nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MalagBaul

Hallack w GF ogląda się dziwnie. Czuć, że podchodzi do tej gry na siłę z góry wiedząc, że to nie jego typ rozgrywki i woli WOTa. Jeszcze te aluzje, wymuszone przez to, że nie może się negatywnie wypowiadać. Do tego wyolbrzymia całe NDA. Inni jakoś pokazują bugi i nawet je wspominają, jedynie zaznaczają że to wczesna wersja beta i pewnie poprawią i problemu nie ma.

 

Pewnie podchodzi na siłę, bo gra jest jeszcze "biedna" i wot obecnie to dużo lepszy wybór. Ten typ rozgrywki powinien mu pasować, gdyż zawsze narzekał na paski życia oraz ciasne mapy. Wszystkiego dowiemy się po zniesieniu przez gaijin cenzury, dodam że nie zamierzam bronić Hallacka.

 

[Edit] Kompletnie nie zauważyłem komentarza ProTeck :E

Edytowane przez MalagBaul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam premium+ samoloty premium i ciągle brakuje lwów. Strach pomyśleć co się dzieje bez premki..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja obecnie nie gram :) Poczekam na czołgi, jak dalej będzie taki zapierdziel to oleję - mam inne gry do pykania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja obecnie nie gram :)

No ja też. Gra mi się podoba, ale bez premki to jak drugi etat, a nie zabawa. Pazerne kacapy i tyle.

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też. Gra mi się podoba, ale bez premki to jak drugi etat, a nie zabawa. Pazerne kacapy i tyle.

+1

 

Miałem plan, żeby codziennie pykać kilka rundek, bo gra fajna, ale to i tak bez sensu, więc sobie odpuściłem, pay2win mnie nie interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ostatnio gameplaye muszę powiedzieć - momentami czołgi poruszają się strasznie sztucznie - zupełnie jak kartony. Scena: ktoś jedzie, obok niego przemyka z górki jakiś Pz IV i jest hopa po drodze coś w

            /---\______

------   /

        \/

Ktoś wjeżdża na nią z tej lewej strony z impetem i nie wytraca prędkości ani nic, czołg jakby przyklejony. Nie chodzi mi o to że powinien skakać jak w wocie, ale jeśli to się zauważy to od razu widać ze coś nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MalagBaul

Oglądałem ostatnio gameplaye muszę powiedzieć - momentami czołgi poruszają się strasznie sztucznie - zupełnie jak kartony.

Najlepsze gdy ktoś ma zamiar kogoś staranować, a zamiast tego wspina się na niego :E

Gaijin nie ma doświadczenia w pojazdach lądowych, więc dajmy im czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze gdy ktoś ma zamiar kogoś staranować, a zamiast tego wspina się na niego :E

Gaijin nie ma doświadczenia w pojazdach lądowych, więc dajmy im czas.

Z tego co pamiętam to oni zaczęli produkcję od statków, później przeszli przez czołgi, a na końcu robili samoloty, tylko te ostatnie ukazały się na samym początku. Gdzieś o tym widziałem info.

 

Przy okazji, skoro samoloty im tak dobrze wyszły, czołgi pewnie gorsze nie będą, a gdy to pojawi się dla szerszego grona, wargaming straci userów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no ja wiem, po to jest ta zamknięta beta żeby jak najwięcej błędów ponaprawiać i poulepszać, na przykład fizykę :) Tylko tak mi się w oczy rzuciło to :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to oni zaczęli produkcję od statków, później przeszli przez czołgi, a na końcu robili samoloty, tylko te ostatnie ukazały się na samym początku. Gdzieś o tym widziałem info.

 

Przy okazji, skoro samoloty im tak dobrze wyszły, czołgi pewnie gorsze nie będą, a gdy to pojawi się dla szerszego grona, wargaming straci userów.

Inaczej. To miały być od początku tylko samoloty. War Thunder to tak z grubsza copy&paste Wings of Prey z matchmakingiem i zrytym systemem progressu, tudzież Birds of Prey (z konsol). Na początku projekt nazywał się World of Planes, projekt przerodził się w coś większego i przemianowany War Thunder w momencie w którym Wargaming ogłosił, że tworzą World of Warplanes. Pierwsze po samolotach miały ukazać się statki, ale chyba nie mieli za bardzo pomysłu jak taka rozgrywka miałaby wyglądać więc przerzucili siły przerobowe na czołgi - w każdym razie czołgi miały wyjść ostatnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam premium+ samoloty premium i ciągle brakuje lwów. Strach pomyśleć co się dzieje bez premki..

No to widocznie masz coś nie tak :E

 

Nie mam premki, nie wydałem na tą grę ani złotówki, jedyne złoty orły jakie miałem/mam to te eventów/konkursów :) W USA wszystkie maszyny (bez premium) mam odblokowane, u niemców IV tier (stary 13-14) u ruskich, brytoli i japońców tier III. Aktualnie 3,5 miliona lwów i nie wiem czemu ale na każdej bitwie (historyki) jestem do przodu z $$ :E

 

PS. Czy to tylko moje wrażenie czy rzeczywiście stockowy G10 jest lepszy od wymaksowanego G6 ?

Edytowane przez C0lon3lC@mp3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ostatnio gameplaye muszę powiedzieć - momentami czołgi poruszają się strasznie sztucznie

W ostatnim beta accessie czołgi przestały udawać Tokyo Drift więc pewnie niedługo pozbędą się większości dokuczliwych elementów. Co mnie bardziej denerwuje to interakcja obiektów z ziemią. Problem dotyczy zarówno czołgów jak i samolotów (spróbujcie wylądować bez podwozia, najlepiej to oczywiście widać na Me163 i Ki200 - samoloty dostają randomowo -20g zanim się całkowicie zatrzymają - nie zawsze, ale często. W przypadku czołgów pojazdy zsuwają się na nierównościach, dokładnie tak samo jak w BF:BC2, BF3 i BF4). Prędzej czy później to naprawią skoro już mamy grywalne czołgi, ale denerwuje mnie to od roku -_-

Edytowane przez ziCk_lodz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to widocznie masz coś nie tak :E

 

Nie mam premki, nie wydałem na tą grę ani złotówki, jedyne złoty orły jakie miałem/mam to te eventów/konkursów :) W USA wszystkie maszyny (bez premium) mam odblokowane, u niemców IV tier (stary 13-14) u ruskich, brytoli i japońców tier III. Aktualnie 3,5 miliona lwów i nie wiem czemu ale na każdej bitwie (historyki) jestem do przodu z $$ :E

 

PS. Czy to tylko moje wrażenie czy rzeczywiście stockowy G10 jest lepszy od wymaksowanego G6 ?

 

Kwalifikacja na 1 IV tier to jest 380 tys. Daj mi te 3,5 mln na moje samoloty i Ci szybko to wykończe. Do 3-4 tiery spokojnie starczyłoby kasy ale jety + kwalifikacje to trochę kasy brakuje. Ja kupuje wszystko jak leci bo chce mieć wszystko na maksa wbite i z kasą jest ciężko.

Poza tym Tobie jest łatwiej bez premium się utrzymać niż mi z premium. Ty wbijasz samolot w 100 % czasu i dostajesz 100 % kasy. Mi leci exp 300 % a kasa tylko 150 % więc jestem do tyłu o połowę.

Bez premki musisz grindować i grindować na samolot to i kasę zgarniasz. Ja IV tierami wbijam samoloty na 3-4 bitwy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ku$#a, coś nie tak dzisiaj z tą grą. Wczoraj Spit F IX latał całkiem normalnie, a dziś jest jakaś masakra. Turnować się nie chce, silnik ciągle pada, skrzydła mu odpadają przy najmniejszym ruchu, wpada w spiny i stalle przy najmniejszej okazji... Już nie mówię o tym cały dzień gdzie się nie pojawię to mam najmniej cztery samoloty na ogonie - nikogo nie ma i nagle z dupy wyskakują. :E

Edytowane przez JustEvil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ku$#a, coś nie tak dzisiaj z tą grą. Wczoraj Spit F IX latał całkiem normalnie, a dziś jest jakaś masakra. Turnować się nie chce, silnik ciągle pada, skrzydła mu odpadają przy najmniejszym ruchu, wpada w spiny i stalle przy najmniejszej okazji... Już nie mówię o tym cały dzień gdzie się nie pojawię to mam najmniej cztery samoloty na ogonie - nikogo nie ma i nagle z dupy wyskakują. :E

 

Ja wczoraj 6 !!! h robiłem first wina za 4x rp na brytolach :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MalagBaul

@ JustEvil - To bardzo przykre, przyjmij ode mnie bukiet niczego :E

 

Apeluję o zmianę nazwy tematu na: War Thunder - MMO Combat Game!

Edytowane przez MalagBaul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...