Skocz do zawartości
Gazi

War Thunder

Rekomendowane odpowiedzi

War Thunder

 

 

War Thunder to gra f2p MMO o walkach lotniczych z okresu WW 2. Gra jest pewnym rodzajem symulacji i jest całkowicie darmowa:). Premiera jest zapowiedziana na październik 2012. Grę tworzy rosyjskie studio Gajin, znane z tytułów takich jak m.in. Wings of Prey, Birds of Steel oraz Apache: Air Assault.

 

Strona oficjalna: http://warthunder.com/

 

IMO zapowiada się o niebo lepiej niż World of Warplanes;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być ciekawie, tylko żeby mikropłatności nie zabiły tej gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, że gra jest darmowe, oferuje duży content(samoloty wraz z kokpitami), symulowany model lotu i świetną grafikę:). Świetnie by było gdyby ktoś się odważył zrobić konkurencję dla WoTa z takimi możliwościami technologicznymi:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, że gra jest darmowe

To że jest darmowa to właśnie największy problem... Albo będą mikropłatności albo będzie jak w WoTcie że grind na większym "poziomie" trwa wieki, no i nie uchrnoi się gra przed zalewem noobów.

 

Jest jakiś gameplay czy tylko te wyreżyserowane trailery?

Edytowane przez JKm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To że jest darmowa to właśnie największy problem... Albo będą mikropłatności albo będzie jak w WoTcie że grind na większym "poziomie" trwa wieki, no i nie uchrnoi się gra przed zalewem noobów.

 

Niestety nie wiem nic o płatnościach w tej grze. Tak czy siak gra wydaje się mieć o niebo lepszy gameplay i grafikę niż inne MMO tego typu(jak np. drętwy WoT- do patcha 8.00 mam nadzieję). Myślę, że gra każdym samolotem powinna sprawiać frajdę ze względu na ciekawy model lotu, świetnie odwzorowane kokpity, a nawet misje coop z kumplami.

 

Jest jakiś gameplay czy tylko te wyreżyserowane trailery?

 

Oczywiście. Nie wstawiałem tutaj gameplayów, bo na YT jest tego od groma:)

 

 

Edytowane przez Gazi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Rodzaj symulacji? To chyba taki sam co w WoTcie :E

Nie liczmy na cuda, skoro jest F2p to nie licz na żaden rodzaj symulacji gdyż każdy newbie co odpali gierę musi załapać o co w niej chodzi i umieć latać od początku ( jakoś pieniądze od graczy trzeba pozyskać)

 

Nie mniej, konkurencja dla World of Warplanes a to oznacza że w jednej i drugiej produkcji będą się prześcigać w eventach, bonusach i takich tam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra będzie zapewne miała kilka trybów "trudności". Będzie realizm jak i arcade prosto z WoW. Nie zapominaj, że studio ma już doświadczenie w produkcji tego typu gier(gier lotniczych) w przeciwieństwie do zachłannego WG, które będzie teraz robić w nieskończoność wszstkie możliwości "World of...":).

Edytowane przez Gazi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Congratulations! You have been invited to Global Beta of War Thunder! We hope you will enjoy our unique game universe and atmosphere of War Thunder!

 

Nice:D.

 

EDIT: Według umowy nie mogę się dzielić screenshotami, filmami i wrażeniami z bety:(.

 

"Global beta-version is not a public version!!! By agreeing to participate in the test, you agree to keep in secret any information about the game including your impression about it. It is forbidden to distribute any screenshots or videos from the game, disclose any details about technology, game engine, graphics, game design, controls and other aspects of game or gameplay. "

 

EDIT: Pograłem, nie będę mówił o samej grze. Powiem tylko tyle: MIAZGA(najładniej wyglądające MMO, system latania i dogfight jest arcadowy i bardzo przyjemny, klimat uczestniczenia w bitwie lotniczej również porywczy:)).

 

:(

Edytowane przez Gazi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że gra jest świetna. Mam podobną zajawkę jak podczas bety WoT'a.

Na razie kuleje trochę system matchmakingu,bo nie ma podziału na lvl i dwupłatowce walczą z MiGami piętnastymi np XD No ale nikt nie powiedział że będzie łatwo.

Przed chwilą dorobiłem się ślicznego Hurricane'a i jakież było moje zdziwienie gdy się okazało że w hangarze mogę mu dodać polskie malowanie :thumbup:

 

 

Cudna gra, kompletnie inna liga niż World of Warplanes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram od kilku miesięcy, WoT ładnie się rozwija, a co najważniejsze gra jest naprawdę dobra, łączy aspekty symulatora ze zręcznościówką. Nadal idealnie sprawdzają się taktyki dogfightu z np. ILa-2, więc kto lubi latać i strzelać, a by dłużej utrzymać się w powietrzu myśleć, to jest to gra idealna.

 

Nick PaavaliG, możemy umówić się na jakąś wspólną misję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanie:

Lepsze od tego czegoś pt. World of Warplanes? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warplanes nie mają nawet co startować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ktora gre bedzie lepsza okaze sie po przynajmniej kilkudziesieciu godzianch grania w obie.

Bardzo duzy wplyw bedzie tez mial system mikroplatnosci. W WoW zakladam bedzie tak jak w WoT teraz, czyli na niskich lvlach mozna grac faktycznie "za darmo", na srednich - majac premium tank do robienia kasy - tez mozna grac bez stalego abonamentu (ale trzeba kupic tego premium tanka jednak).

Czy to samo zaoferuje WT ?

 

Dojdzie do tego model walki, dobieranie zespolow itp.

Na poczatku zwraca sie uwage na kolorowanie samolotow, wyglad modeli itp. popierdolki; z czasem zostaje grywalnosc albo jej brak i koniec grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP: WoW a WT, to jak gry z różnych bajek. WoW jeżeli chodzi o technologię i model lotu stoi lata świetlne w tył za WT i sprawia wrażenie kolejnego FTP badziewia, które chce wyłudzić kasę od ludzi nie oferując jakości w zamian.

Edytowane przez Gazi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gazi, pozyjemy zobaczymy. WoT jest jak dla mnie gra rewelacyjna tak pod wzgledem rozgrywki jak i modelu platnosci, takze jakos watpie by w nowej produkcji od tgo modelu znaczaco odeszli. No ale zobaczymy po premierze.

Tak jak pisalem, by ocenic takak gre trzeba pograc conajmniej kilkadziesiat godzin. Po takim czasie bedzie mozna okreslic czy silnik jak i model platnosci sie sprawdza. Takze jakies proby oceny gier przed premiera niemaja najmniejszego sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie obie gry są w fazie beta i tak obie gry oceniam.

 

WoW pograłem max godzinę. Totalnie padaczkowy silnik odpowiedzialny za latanie, z plansz wieje nudą. Rozumiem że na razie w grze nie ma praktycznie żadnych opcji i być może po ich dodaniu w jakiś sposób styl latania się zmieni [eheeeeeeeee ]. Tak czy srak, ja grę odinstalowałem.

 

WT jest w o wiele dalszej fazie rozwoju, część opcji jest już udostępniona ale nie to jest najważniejsze. Najważniejsze jest że mam frajdę z latania. Widać że dev ma za sobą już kilka gier o samolotach i jest w tym obcykany. Jeśli chodzi o same latadła, to czuć różnicę nawet pomiędzy różnymi wersjami rozwojowymi tej samej maszyny. Do tego dogfighty naprawdę dają radość. A do tego dochodzi przecież jeszcze możliwość latania bombowcami gdzie styl gry jest zupełnie inny.

 

Co do płacenia za granie. Nawet się nad tym aktualnie nie zastanawiam, bo pewnie zanim wyjdą pełne wersje, to mi się znudzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie mam dźwięku w grze, tak ma być? :P

Edytowane przez Dragonov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z przedmówcami, WoW w porównaniu do WT to jakieś pośmiewisko - ani to symulator ani zręczmnościówka (mówię o World of Warplanes) pomaga sporo jak się ma pożądnego Joya, ale dopiero w War Thunder poczułem smak latania i zabawy, dodatkowo super zoptymalizowana jak na bete, czego nie mogę powiedzieć o WoW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie mam dźwięku w grze, tak ma być? :P

 

Dźwięk jest. CZASAMI się wyłączy jak w trakcie gry kliknie się F1. Wtedy trzeba wejść w opcje i wyjść z nich, dźwięk wraca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może tutaj coś temat ruszy chyba że tak mało osób jeszcze gra w WT.

Ja po dwóch latach grania w WoTa spróbowałem polatać w World of Planes i powiem że po ponad godzinie wyłączyłem gre. Później próbowałem wrócić i zero frajdy z grania a optymalizacja to jakaś kpina.

W War Thunder gram od kilku dni i powiem że nie odpalałem czołgów od tego czasu a premka leci :E

Tak samo ma kilka kumpli z klanu są zafascynowani grą i latamy na liczenie. Grafika wygląda bardzo ładnie, dla optymalizacji jestem pełen podziwu. Gra wygląda pięknie i śmiga pięknie.

 

Na chwile obecną gra miażdży World of Planes pod każdym względem. I myślę że tak już pozostanie, bo Ci ludzie gry w których się lata samolotami robili od zawsze.

W dodatku mają zrobić coś takiego jak wargaming tnz. do War Thunder dodadzą statki i czołgi :) w tej kolejności podobno.

Fajnie się zapowiada, w końcu jakaś konkurencja. Tak czy siak w War Thunder chce mi się grać w World of Palanes wręcz mnie odrzuca.

 

Zastanawia mnie też że w WT już podczas bety możesz płacić za grę. Jako miły dodatek za to że zapisywałem się do gry podczas zamkniętej bety dostałem 6dni premki, 540 odpowiednika golda i samolot premium 10 tieru, dokładnie brytyjski Typhon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę masz takie same odczucia jak ja.

Też grałem w World of Tanks [jeszcze za czasów ruskiej bety :D ] , później dałem szansę World of Warplanes i się odbiłem od tego, bo paść totalna. War Thunder to znowu zauroczenie jak za czasów bety World of Tanks.

Edytowane przez Stona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie ma być tak, że statki i czołgi będą połączone razem. Czyli gracze w statkach, czołgach i samolotach, takie mega pvp. Jakby tak zrobili to byłaby mega gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie ale kiedy, to nie wiadomo. Niedawno pojawiły się dopiero pierwsze screeny z japońskimi okrętami.

 

I pewnie będzie to tylko jedna z opcji, bo część map nie jest w ogóle przystosowana do gry 3w1 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam, open beta jest :3

 

 

 

edit:

SŁODKI JEZU :o

 

Porównywanie tego majstersztyku do tego gównianego World of Warplanes powinno być karalne :wow:

Edytowane przez ziCk_lodz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O WIPe i płatnościach z oficjalnego forum:

 

At the next stage of the beta test we'll make it possible for you to exchange real money for in-game Golden Eagles.

 

Attention! There is no necessity to bring the money into the game!

 

Since the game is running in beta-test we can reset your accounts for testing purposes or because of substantial changes in the mechanics of the game.

We are not planning such actions and most likely there are not hoing to happen, but a little chance still exists until game is in beta stage

 

Therefore consider this circumstance making any payments with the real money.

 

All operations with money in the game are limited to purchase of Golden Eagles(aka Eagles). All Eagles that you have bought earlier you can verify in your YUPLAY profile separately from testing-related wipes.

 

We will try to save the Eagles you've purchased during beta-test for the real money, by this way:

it will be as much Golden Eagles on your account after the wipe, as you have bought for real money before it (or, probably, as much, as you could buy for the same price after it)

In any case, we will try to avoid wipes as much as possible.

 

Let us remind it once again:

Any payments with real money are not necessary at all. By doing any actual payments you accept all the information and terms listed above!

 

Latam już na 10tym lvlu germańcami, wyłącznie bitwy historyczne. Mimowolnie 7my lvl na amerykańcach i 7my na japońcach ze względu na brak wyboru teamów, niekiedy.

Edytowane przez hawk-pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...