Skocz do zawartości
Gazi

War Thunder

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MalagBaul

90% ludzi to kretyni którzy wyzywają nie znając prawdy :) cóż, godni swojego idola ;)

Ukaż prawdę o najwspanialszy :E

 

Wczoraj dowiedziałem się że można postrzelać sobie do rakiet v1 thumbup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukaż prawdę o najwspanialszy :E

 

Wczoraj dowiedziałem się że można postrzelać sobie do rakiet v1 thumbup.gif

 

Prawda jest taka że złamał NDA . I tyle. Nie ma drugiego czy trzeciego dna, nie ma warstwy mułu i historii rodem z filmów szpiegowskich.

 

Ano V1 są dostępne jako cele w jednej z misji, jako sprzęt dla gracza raczej nigdy się nie pojawią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MalagBaul

Prawda jest taka że złamał NDA . I tyle.

 

Ano V1 są dostępne jako cele w jednej z misji, jako sprzęt dla gracza raczej nigdy się nie pojawią.

Zdecydowałem przeczytać jeszcze raz nda, no i jest tam taki zapis:

Testerom Zamkniętej bety nie wolno:

 

- Publikowanie negatywnych uwag, niektórych kwestii lub własnych obserwacji z Zamkniętej bety w ogóle (wszystko podlega zmianie na tym etapie gry).

To co, bana mu? :E

 

Gracze nie dostaną v1 na pewno, bo po co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem przeczytać jeszcze raz nda, no i jest tam taki zapis:

[/size]

To co, bana mu? :E

 

Gracze nie dostaną v1 na pewno, bo po co.

 

To jak został ukarany jest już wewnętrzną sprawą Gaijin ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje mi się czy poprawili coś w D13? Długo nie grałem, aż tu dziś zdziwienie, jakoś tak lepiej lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zorientowałem się, że można przemalować swoje maszyny :E

 

 

BTW - mina pilota, który siedzi Dauntlessowi na ogonie (w sumie bombowiec nurkujący, lub bombowiec zwiadowczy nie ma szans z myśliwcami :E ), strzela do niego i nagle...spada, jest bezcenna (tak, dostał z tylnej wieżyczki 7mm :E ) Typek tak blisko do mnie podleciał, że dostał prosto w silnik :]

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale lipa wchodze na ruski sklep kupić złoto bo taniej, wybieram płatność kartą a tam mi pisze że akceptują tylko karty wydane przez banki w Rosji, Białorusi i ogólnie WNP. Nawet nie wiem jak to możliwe żeby mastercard uznawał granice :( Nie to nie, nie zarobią wcale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie pytanko odnosnie czolgow :) jakies informacjie kiedy bedzie tego trybu jakas bardziej otwarta beta?

Edytowane przez Dominix1910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale lipa wchodze na ruski sklep kupić złoto bo taniej, wybieram płatność kartą a tam mi pisze że akceptują tylko karty wydane przez banki w Rosji, Białorusi i ogólnie WNP. Nawet nie wiem jak to możliwe żeby mastercard uznawał granice :( Nie to nie, nie zarobią wcale.

Aż wszedłem z niedowierzaniem, żeby sprawdzić - rzeczywiście. No to z tymi EU cenami powodzenia Gaijin :rotfl:

 

takie pytanko odnosnie czolgow :) jakies informacjie kiedy bedzie tego trybu jakas bardziej otwarta beta?

Lepiej później jak wcześniej, uwierz :E A daty chyba nawet sam Gaijin nie zna :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale lipa wchodze na ruski sklep kupić złoto bo taniej, wybieram płatność kartą a tam mi pisze że akceptują tylko karty wydane przez banki w Rosji, Białorusi i ogólnie WNP. Nawet nie wiem jak to możliwe żeby mastercard uznawał granice :( Nie to nie, nie zarobią wcale.

 

Yandex money albo RBk money i po problemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yandex money albo RBk money i po problemie.

 

Ten Yandex jest operatorem jak się wybiera płatność kartą i to od nich takie coś było. Coś tam można zakombinować? Jakieś konto w tym Yandex założyć?

 

Edit: do dupy. Ta portmonetka na Yandex jak ją się chce zasilić z karty to jest prowizja 49 rubli. I tak taniej jak na ganji ale ...

Edytowane przez cHunter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaplacilem z tydzien temu 109zl przez RBK karta Visa :E . Gdyby odrzucilo tez pewnie bym odpuscil kupno, bo ceny w euro sa chore. Szkoda ze nie wiedzialem o tym wczesniej, ze nie ma blokady, gdy kupowalem sobie orly za euro dla samolotu premium :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaplacilem z tydzien temu 109zl przez RBK karta Visa :E . Gdyby odrzucilo tez pewnie bym odpuscil kupno, bo ceny w euro sa chore. Szkoda ze nie wiedzialem o tym wczesniej, ze nie ma blokady, gdy kupowalem sobie orly za euro dla samolotu premium :kwasny:

 

JAk niby zapłacić RBK? Teraz jest tylko opcja Yandex albo ja o czymś nie wiem.

 

Edit: RBK działa i taka opcja pojawia się przy transakcji 2500 golda w góre. Dzięki!

Edytowane przez cHunter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w to od bety, a może nawet alfy? anyway chce sobie pograć znowu, gdzie polecacie poczytać lub co zobaczyć na YT na temat samolotów i wyboru nacji do gry, bo zapewne teraz zmieniło sie bardzo dużo.

PS. serio teraz granie na wyższych "tierach" to expienie na lata? Oczywiście dla zwykłego gracza ,a nie przyrośnietego do fotela 24/7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w to od bety, a może nawet alfy? anyway chce sobie pograć znowu, gdzie polecacie poczytać lub co zobaczyć na YT na temat samolotów i wyboru nacji do gry, bo zapewne teraz zmieniło sie bardzo dużo.

PS. serio teraz granie na wyższych "tierach" to expienie na lata? Oczywiście dla zwykłego gracza ,a nie przyrośnietego do fotela 24/7.

 

Słabo jest, to ciężko porównać do tego co było. Najpierw idzie szybko ale przeskok z III do IV ery to już niezły kosmos. Grind jest chory. NAjgorsze to jest maksowanie wyższych samolotów. BEz tego lata to jak szmata a np. lepsze działko 37mm do Jak9t to ponad 8k expa. Za rozwalenie przeciwnika masz po 50pkt...

Edytowane przez cHunter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w to od bety, a może nawet alfy?

 

"To" cały czas jest w becie i zanosi się, że jeszcze z 3-5 lat w takim stanie pozostanie... co producentowi jest na rękę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety jak każda gra online, wiadomo. Zostawmy jednak nazewnictwo bo zapowiada się niezły grindfest, po co oni to zrobili żeby Ci co wczesniej doszli to max tierów nie mieli z kim grać? Pewnie naszło ich z WoT plus względy ekonomiczne bo wczesniej było to mało opłacalne dla firmy.

No nic może pogram do 3 ery np, jakieś sugestie co do nacji, pomijając osobiste preferencje ,a uwzględniająć oczywiste cechy i ułomności samolotów ;)

Edytowane przez 3nder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja latam dla funu w trybie SB (dawne FRB) i ciężko mi ocenić grindowanie.

Grind jest dla mnie sprawą drugorzędną. Dla nowych moze być jednak problemem ten grind.

Wcześniej zdobyłem już większość ulubionych samolotów: Spit IIb, japońskie A6m2 i A6m3, kilka Me 109 i 2 FW 190, P-47.

Gram sobie nimi bez ciśnienia na odblokowywanie kolejnych (no pomijając Mustanga). Jak coś się odblokuje to spoko. Wydaje mi się jednak, że jest lepiej niż ostatnio gdy czasami trzeba było odblokować ze 2 tiery aby kupić jakikolwiek samolot. Teraz można się skupić na odblokowywaniu jednego.

 

Dla przykładu:

 

Wcześniej miałem tier 8 na USA, Mustang był na 13.

Teraz po zmianie systemu odblokowywania wystarczyło mi odblokować Kingcobre i już zbieram RP na Mustanga.

Wydaje mi się, że więcej czasu zajęłoby mi zrobienie 5 tierów niż odblokowanie tylko 1 samolotu do Mustanga.

Jedynie RP wolniej wpada w stosunku do XP z poprzedniego systemu.

Edytowane przez mils83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Dla przykładu:

 

Wcześniej miałem tier 8 na USA, Mustang był na 13.

Teraz po zmianie systemu odblokowywania wystarczyło mi odblokować Kingcobre i już zbieram RP na Mustanga.

Wydaje mi się, że więcej czasu zajęłoby mi zrobienie 5 tierów niż odblokowanie tylko 1 samolotu do Mustanga.

Jedynie RP wolniej wpada w stosunku do XP z poprzedniego systemu.

 

Jak się jeszcze nie połapałeś to teraz zrobienie tego jednego mustanga wymaga mniej więcej tyle czasu na grę ile wcześniej zrobienie wszystkich samolotów do 13 tieru ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie liczyłem tego i nie jestem w stanie policzyć. Gram nierównomiernie.

Jednak wcześniej jeden tier na nację odblokowywałem przez miesiąc. Teraz przez miesiąc od wejścia patcha 1.37 odblokowałem kilka samolotów i to takich jak chciałem. Nie muszę odblokowywać np. bombowców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Które premium samoloty teraz są OP nięte? Potrzebuje czegoś do przyjemnego zarabiania. Kupiłem kingcobre ruską ale zdecydowanie nie jest OP. Ma za słaby silnik i tylko mnie irytuje. Gorsza od aircobry :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Które premium samoloty teraz są OP nięte? Potrzebuje czegoś do przyjemnego zarabiania. Kupiłem kingcobre ruską ale zdecydowanie nie jest OP. Ma za słaby silnik i tylko mnie irytuje. Gorsza od aircobry :(

 

Zdecydowanie Split u hamburgerów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Split u hamburgerów

 

Heh nawet nie jest drogi. Jak jeszcze trafi się na niego promocja biore :) Tak btw to nawet tą moją kingcobra premium elegancko sie zarabia tak expa jak i kasiorkę. Sytuacja analogiczna jak w wot. Bez konta albo samolotów premium nie idzie grać.

 

Edit: I jakby co to wcale nie uważam tej kingcobry P63-A5 za zły samolot. Dobrze ją losuje na HB i idzie powalczyć tylko, że niestety mamy typową walkę manewrową bo BnZ odpada z racji tego że przeciwnicy też są BnZ. Wkurza tylko słaby WEP bo przy przeciągnięciach brakuje mocy.

Edytowane przez cHunter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po zainstalowaniu patcha (jakiś mały wyszedł) non stop wywałało mnie na pulpit, alt-tab przywracał grę ale nie dało się latać, co chwilę to samo. Ma ktoś podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod linuxem i pol nie miałem problemów.

 

BTW - od kilku dni zauważyłem, że w ogóle exp i wolne punkty nie lecą. Wie ktoś o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...