Skocz do zawartości
tishikori

Dragon Ball Z a filmy pełnometrażowe.

Rekomendowane odpowiedzi

Zamierzam sobie odświeżyć legendarne Dragon Ball Z. Po raz pierwszy chcę przy okazji oglądania kolejnych epizodów, oglądnąć również filmy pełnometrażowe.

Czy jakiś znawca mógłby wypisać, kiedy ma miejsce akcja poszczególnych filmów, a najlepiej pomiędzy akcją których odcinków?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy jakiś znawca mógłby wypisać, kiedy ma miejsce akcja poszczególnych filmów, a najlepiej pomiędzy akcją których odcinków?

To musiałby być die hard fan DBZ, bo filmów jest 19. Chyba najlepsza opcja to ten relation graph: http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=rel&aid=1530 i se klikać po kolei i czytać opis filmu. Albo stąd: http://dragonball.wikia.com/wiki/Dragon_Ball_Z

Update: ten drugi link lepszy, bo przy opisie każdego filmu masz napisane, pomiędzy którymi odcinkami jest umiejscowiony.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym proponował obejrzeć całą serię TV i po tym filmy w kolejności ich wychodzenia.

Między filmami, a serialem jest tyle nieścisłości, że nie ma sensu bawić się w lokowanie filmów w osi serialu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Ale z reguły powyżej 3600 (rzadko 3733) coś się sypie.
    • RAMy słabe, trochę szkoda. Dysk 1TB za 330zł to też raczej będzie padło.
    • Wyjaśnisz, w której części definicji tkwi niedziałanie systemu pokoleniowego? Bo tak na oko wystarczy wziąć zerowy przyrost naturalny, średni czas płacenia składek 2 razy dłuższy od średniego czasu pobierania emerytury, składki w wysokości 1/3 wynagrodzenia na rękę i wystarcza, żeby stabilnie, samofinansująco w nieskończoność wypłacać emerytury w wysokości średnio 2/3 zarobków z czasów pracy. Jasne, proporce dobrałem z pala, można dyskutować czy przesunąć tu czy tam, ale nie widzę czemu to miałoby nie móc zadziałać, i do tego "z definicji"?
    • Panowie, jak ten monitor będzie działał z Xboxem Series X? Jest sens kupowania takiego monitora do Xboxa? Chodzi mi tu o minusy VA i o efekty typu ghosting, tearing itd? Wiadomo, że na PC można więcej zdziałać (włączyć freesync czy gsync), a na Xboxie będę skazany na to co wyjmę z pudła, ewentualnie będę mógł podłączyć pendrive, żeby go zaktualizować. Szukam czegoś 32 cale i uwaga chcę się przenieść z LG 27GL850b (to IPS) bo takowy teraz posiadam. Czy jest sens takiej przesiadki? Mogę odczuć jakieś minusy w nowym porównując go z moim „starym” IPS? Pytanie czy da radę włączyć w XSX 1440p i 120hz z tym monitorem? Ma ktoś ten monitor podłączony do Xboxa? Zakres fps w przypadku konsoli to pewnie będzie 30-80 może w porywach więcej dlatego się zastanawiam czy to będzie działać jak powinno bez żadnych artefaktów, migotania, smużenia itd. 
    • Ramy cl18   Dysk może dokupić potem w promo koło 330 zł za 1TB
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...