Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Askbrth

Nowy Serwer MuOnline - Szukam Osób do pomocy przy tworzeniu serwera

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam osób do pomocy przy tworzeniu serwera do Mu-Online.

Żadne umiejętności nie są potrzebne - jedyne czego potrzebujesz to czas.

Serwer Ma zamiar odrodzić tą grę na nowo, przywracając jej dawną świetność :)

Więcej informacji znajdziecie tutaj:

http://linkdokonkurencji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda Twojego czasu, nie bedzie mial kto na nim grac;D

Nie bierz tego do Siebie ale czasy mmo przemijaja a zwlaszcza tych starszych Metin, Mu, Sillko.. itp itd,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MMO nigdy nie przeminie, bo zawsze beda ludzie wolacy pograc z innymi ludzmi zamiast z kompuerem

Edit: a tibia jaka jest stara a caly czas graczy ma i to nie mało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

muuuuuuusisz grac :) dobra gra jeszcze za czasow kiedy nie bylo wowa:) ale niestety najlepiej sie gralo na prywatnych serwerach niz na globie ;]

a co do stawiania serwa to coz powodzenia ale musisz wiedziec ze to nie male koszty zeby postawic pozadny serwer na pareset osob, bo zadna przyjemnosc grania w 10 na serwie.

albo odpusc sobie i czekaj na mu2 bo z filmikow jakie widzialem zapowiada sie iscie epicko ;] (a graficznie nawet lepiej niz diablo3 :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO powiedz mi kto wybierze Twoj serwer;:? zamiast GW 2 :? WOW traci nawet graczy, ale powodzenia zyczę mimo wszystko:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dominix1910

jeżeli twierdzisz że Mu2 prezentuje się "Dobrze" to nie mamy co rozmawiać o grach. ;)

@Decus

To rzecz gustu. Ja w MU gram od 10 lat. Próbowałem również grać w WoWa, GW I, i w aspektach Klimatu, grywalności NIC moim zdaniem nie umywało się do MU. Są gracze którzy grają tylko w nowe gry, i tacy pójdą pograć w GW2, czy NGW (Nowe Gówno Webzenu) (Mu2). Może i jestem staroświecki, ale tak samo jak wole Heroes 3 od Heroes 6, tak samo wole Mu od tego "Nowego" crapu. Grać na moim serwerze będą zapewne gracze o podobnych przekonaniach do moich.

Poza tym MU ma jedną zaletę - nie ma w niej neokidds - zmory większości MMO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MMO nigdy nie przeminie, bo zawsze beda ludzie wolacy pograc z innymi ludzmi zamiast z kompuerem

Edit: a tibia jaka jest stara a caly czas graczy ma i to nie mało

Mu było fajne, ale w 2003...

 

Poza tym MU ma jedną zaletę - nie ma w niej neokidds - zmory większości MMO.

To chyba graliśmy w inną grę. Pozdrowienia od 400 lvlu na globalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mu dla mnie się skończyło gdy dodali patcha z elfami bufujacymi przy bramach do miast. Wtedy zawsze sie stało na party w Devias czy gdzie indziej gadało się i expiło z ludźmi a po paczu party już było nie potrzebne. Ja grałem na Globalu próbowałem na kilku prywatnych ale denerwowało mnie to że ludzi zawsze bardzo mało i zbyt szybko szedł exp. Wcześniej jeszcze grałem na Maya to były czasy jak zmieniało się podserver żeby tylko z innymi pohandlować niedało się chodzić bo gdzie nie kliknołeś to zawsze na jakiegoś gracza tak dużo ludzi było. Ale szczerze nie wydaje mi się żeby wrucił do Mu na początku jak się przypomnie to każdemu się chce wrucić i grać na powrót ale zazwyczaj jest to chwilowe zauroczenie i po godzinie lub 2 sie grę odstawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dominix1910

jeżeli twierdzisz że Mu2 prezentuje się "Dobrze" to nie mamy co rozmawiać o grach. ;)

 

biorac pod uwage mu2 i diablo 3 to prezenuje sie graficznie dobrze i gameplay jaki widzialem kawalek tez calkiem calkiem, wiec nie wiem co ci nie pasuje ;]

mu mialo jeszcze ten plus ze mozna bylo grac podczas spania :D evil twist wizardem, blokada ppm i afkowanie na spocie :D

ta gra miala to co teraz chce sie osiagnac, wielka prostote ;] poprostu chodziles i biles moby nic wiecej a jaka frajda :D

e-global i dark side of mu to jedne z ciekawszych serwerow na ktorych gralem ;] z naciskiem na ten pierwszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grałem w Mu na globalu lata temu, i to jeszcze za czasów Wigle :) a po jakimś czasie już niestety wkroczyło K2-Network i migracja na nowe serwery ale dalej grałem, i powiem szczerze że żadnej innej gry w jaką w życiu grałem (a aktualnie mam 21 lat) nigdy nie będę wspominał tak świetnie jak właśnie Mu Online na Globalu, ehh to był klimat, gildie, ks'y, pk'owanie, wojny, liczenie blessów\souli i ta zwała gdy któregoś udało nam się zdobyć dziennie lub nawet więcej :), normalnie masakra, heh, aż nawet pamięta się te stare gildie jak np, ICHOR, Phalanx (Maya), M@GN@CI, S@RM@CI, DeJaVu, Animals, Fedaikin czy chociażby np. Camelot, MAFIA, czy gildia pewnego cwaniaka ;) " Szatyna " aka Szatan i jego gildi Szatany :E, hehe, aż wspomnienia wracają <3, dlatego wiem że już nigdy przy żadnej grze nie będę bawił się tak świetnie.

 

W Mu online jak w żadnym innym mmo nie widziałem tak świetnie zrobionych zbroi\setów, i ogólnego mega wyglądu postaci, w żadnym mmo nie widziałem takiego kozackiego wyglądu postaci jaki można było mieć w mu, naprawdę, reszta się chowa, sam styl setów, broni, wingów itd po prostu gniecie inne żenujące mmo i bieganie jakimś za przeproszeniem zj***** urduplem w zbroi z innego gów**, i który po prostu nie wygląda bo wszystko jest bajkowe i nijakie... (wiem zaraz się zacznie fala krytyki, ale cóż, taka prawda, wystarczy spojrzeć na wowa ^^), nie mówiąc już o dowolnym pvp gdzie jedyne serwery no-pvp to były te gdzie ludzie stawiali sobie postacie na afk jak się bali że ich zabiją w nocy, bo i tak cały serwer był praktycznie stosowany nie do aktywnej gry, tylko do handlu\sprzedawania a reszta pvp all time tylko nie w miastach :), a dzisiaj ??, dzisiaj to by było nie do pomyślenia że można zostać zabitym za nic, bo zaraz była by fala krytyki wśród nerdów\casuali którzy płaczą bo ich nawet w grze gniotą i nie mogą sobie spokojnie pograć, dlatego śmieszą mnie te wszystkie mmo z ich zjebanymi systemami pvp typu areny, określone serwery czy inne śmieszności, które po prostu minimalizują interakcje między graczami i psują cały ten klimat gry z ludźmi i panującymi zasadami których należy przestrzegać, bo naprawdę można podpaść, a i w takim Mu Online, jak się podpadło jakiejś znaczącej gildii to można się było spodziewać kilkudniowych KS'ów dla nas, i przy okazji wybijania całej naszej gildii, gdy tylko wroga nas zobaczy i naszych memberów, więc albo się dogadywało i ewentualnie wyjaśniało sprawę, albo się nie grało spokojnie lub czekało aż się oponentom znudzi przeszkadzanie :), a dziś takiego klimatu próżno szukać w dzisiejszych produkcjach...niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukasz przypadkowych ludzi z netu przy pracy nad serwerem do gownianej gry.

 

To tak w skrocie opisalem co zamierzasz zrobic i zaraz to rozwine.

 

 

MU - bawilem sie niezle ale do czasu jak pojawilo sie K2 ze swoimi platnosciami itp.. free buffem do (chyba) 100 levela ( O ZGROZO!!)

Do czasu ringow na 40 i 80 levelu etc.

 

Te ciagle podjazdy typu pl vs bra i slynne "xaxaxa"..

 

Pozniej przyszedl czas na privy.

I w nawiazaniu do nich (niezaleznie od regulaminu panujacego na serwie ).

 

Ilez mozna nadupcac PPM stojac np SM lub MG na spocie z Evil Spirit ?

Pomijajac walki o zamek co tydzien w niedziele... co w tej grze sie robi ? EXPI/GADA..

 

Jak w 2012 roku chcesz przyciagnac w to gowno ludzi w dodatku jak rozumiem obcych do robienia serwa.

GM'ami tez beda obcy ludzie z neta ?

2012r jest i jezeli nawet WoW ma pewne problemy, w dodatku jest DIII itp.. ludzie wybiora "ambitne" (jak dla kogo wiadomo) dobre produkcje single z opcja multi

niz spedza caly dzien na PPM jako SM lub BK z wlaczonym TSem w atlans czy w innym tarkan :)

A moze zachecisz ludzi tym, ze co jakis czas z mobow wpadnie pikselowata waluta w postaci fioletowego badz rozowego kamyczka ? I beda mogli sobie podbic nic nie znaczace piksele typu Dragon Armor na +1 wyzej ? w dodatku na serwie prywatnym, ktory moze w kazdej chwili pasc.

 

 

Powiedzmy sobie wprost slynne "Hi party ?" juz nie powroci w takiej formie jak dawniej :-)

bo i po co ?

Nie widze tego pomyslu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj gralo sie gralo. Potem na przerwie w szkole chwalenie sie kto ile leveli nabil i ile ma resow. Pamietam cale moje gimnazjum gralo na X-Worldzie, nie wiem czy jeszcze ten serwer istnieje ;) Ale generalnie to w tej grze nie ma kompletnie nic ciekawego. Stawiasz cos ciezkiego na myszce, castujesz evil spirits i afk :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj gralo sie gralo. Potem na przerwie w szkole chwalenie sie kto ile leveli nabil i ile ma resow. Pamietam cale moje gimnazjum gralo na X-Worldzie, nie wiem czy jeszcze ten serwer istnieje ;) Ale generalnie to w tej grze nie ma kompletnie nic ciekawego. Stawiasz cos ciezkiego na myszce, castujesz evil spirits i afk :E

No nie gadaj, 3 questy były :> PvP na zasadzie - kto szybciej namierzy na Ciebie i kliknie PPM (mówię o fast exp serwerach) :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...