Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Raven Szadoł Łarior

Black & White 2 - wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm jestem na wyspie z Japońcami, wykonalem większość zadań(oprócz stworzenia armi i zabicia kazdego oraz 10 budynków jakis tam). No i zostało mi to jeszcze - wybudowanie tej cytadeli czy coś(to co kosztuje 400 000 daniny - nie stać na to jeszcze mnie). No więc, mam już bardzoo rozbudowane miasto, zostały mi do zdobycia 2 osad + glówna, ale jakoś wiara do mnie nie przychodzi :( Może ich rozstrzaskam? :E (gram jako dobry).

 

Dajcie jakąś radę,zeby ludzie przyszli do mnie? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm jestem na wyspie z Japońcami, wykonalem większość zadań(oprócz stworzenia armi i zabicia kazdego oraz 10 budynków jakis tam). No i zostało mi to jeszcze - wybudowanie tej cytadeli czy coś(to co kosztuje 400 000 daniny - nie stać na to jeszcze mnie). No więc, mam już bardzoo rozbudowane miasto, zostały mi do zdobycia 2 osad + glówna, ale jakoś wiara do mnie nie przychodzi :( Może ich rozstrzaskam? :E (gram jako dobry).

 

Dajcie jakąś radę,zeby ludzie przyszli do mnie? :P

 

bardzo prosta odpowiedz :P rozbudowywój miasto :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bardzo prosta odpowiedz :P rozbudowywój miasto :E

A co najlepiej budować, aby ludzie przychodzili? troszkę mało mam rudy, została mi juz tylko jedna kopalnia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co najlepiej budować, aby ludzie przychodzili? troszkę mało mam rudy, została mi juz tylko jedna kopalnia :P

 

Ten sam problem mam... jakos nie czuje tego B&W. A do tego nie wiem czemu ale strasznie mi skacze... własciwie da sie grac w 640x480 na low, a na athlonie3200+ z 1gb ramu i geforcem 6800 "prawie" gt moznaby wymagac troche wiecej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co najlepiej budować, aby ludzie przychodzili? troszkę mało mam rudy, została mi juz tylko jedna kopalnia :P

 

Hm... jak najeżdzasz na ikone budynku <obrazek> to masz splendor .. im go wiecej tym ludzie chetniej przyjda do ciebie . Tam gdzie masz ten okrąg gdzie widzisz czy chca jeśc to masz zwój < taki list> najeżdzasz na niego ... czekasz i pokazuje ci ile potrzebujesz splendoru by przejąc jakies miasteczko

 

pozdro

 

Ten sam problem mam... jakos nie czuje tego B&W. A do tego nie wiem czemu ale strasznie mi skacze... własciwie da sie grac w 640x480 na low, a na athlonie3200+ z 1gb ramu i geforcem 6800 "prawie" gt moznaby wymagac troche wiecej :)

 

 

Coś masz z kompem ze ci scina :P:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten sam problem mam... jakos nie czuje tego B&W. A do tego nie wiem czemu ale strasznie mi skacze... własciwie da sie grac w 640x480 na low, a na athlonie3200+ z 1gb ramu i geforcem 6800 "prawie" gt moznaby wymagac troche wiecej :)

Hmm namieszane masz pewnie w kompie :] przeczyścił go :]

 

Hm... jak najeżdzasz na ikone budynku <obrazek> to masz splendor .. im go wiecej tym ludzie chetniej przyjda do ciebie . Tam gdzie masz ten okrąg gdzie widzisz czy chca jeśc to masz zwój < taki list> najeżdzasz na niego ... czekasz i pokazuje ci ile potrzebujesz splendoru by przejąc jakies miasteczko

 

pozdro

Coś masz z kompem ze ci scina :P:E

TO wiem, zobacze ile potrzebuje splendoru by przejąc następne miasteczko, nie przyglądałem sie temu zbytnio.

 

No co ty :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam tą gierke ale nie chodzi bo mam za slaba karte graficzną, czy na procka 1.7 z agp 4 moge se kupic karte radka 9600 xt ?? PROSZE ODPISUJCIE :E podoba mi sie ten zanczek :E

 

I nie wiecie ile ta karta moze kosztować?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? Odpiszcie

Z góry dzięx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo terz bede miał B&W2 mam wielką nadzieję że będzie mi chodziła dobrze na wyższych detalach. Szkoda tylko że w 2 jest interfejs ponieważ mam sentyment do kreślenia znaków z 1 fajnie to było pomyślane.

 

Jak jest ze sztuczną inteligencją w 2 bo słyszałem że 1 była wpisana do księgi ginesa za sztuczną inteligencję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coś masz z kompem ze ci scina :P:E

 

Komp w porządku jest. W feara w 1024x768 z AA4xAF8x i większością detali na maks (rozmiar tekstur na medium, ale to przez mala ilosc ramu na karcie) spokojnie gram nic nie zacina, farcry w 1024x768 z hdrem ładnie chodzi, to samo LostCoast. Jeszcze sciagne 3dsmarka05 to zobacze ile bedzie punktów.

 

Edit: 4602 w 3dmark. Chyba całkiem przyzwoicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem podczas 1 misji, wlasciwie pewnego rodzaju samouczka, gdy wybuduje zbrojownie to nie mam nad nia flagi, a mam za zadanie postawic flage z nad zbrojowni w jakis tam bialy okrag. czy mial moze taki problem i wie jak sie z tym uporac? :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 9600xt powinno chodzic dobrze , i bedziesz mial futerko :E , ine bedzie dlugie ale bedzie :D .Wie ktos moze jak mozna odblokowac dodatkowego chowanca ?? (tygrysa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra jest fajna ale mi nie chodzi grałem u kumpla te durne pixel shader nie mam :kwasny: czy radek 9600xt jest dobry PROSZE ODPISZCIE Z GÓRY THX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam plik ktory odblokowywuje tygryska. Jak ktos bedzie chcial , to napisac do mnie na maila to wysle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZy ktoś mi odpisze ?? ?? ?? ?? czy radek 9600xt jest fajny i za ile stoi.

...:::ROŻNIAK:::...

post-48434-1131631551_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CZy ktoś mi odpisze ?? ?? ?? ?? czy radek 9600xt jest fajny i za ile stoi.

...:::ROŻNIAK:::...

Jakbys czytal wszystkie posty to bys wiedzial, ze juz RaVen12 ci odpisal. Na allegro poszukac samemu sie nie chce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam plik ktory odblokowywuje tygryska. Jak ktos bedzie chcial , to napisac do mnie na maila to wysle.

 

wyslij plz na RaV20@vp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pewien problem podczas 1 misji, wlasciwie pewnego rodzaju samouczka, gdy wybuduje zbrojownie to nie mam nad nia flagi, a mam za zadanie postawic flage z nad zbrojowni w jakis tam bialy okrag. czy mial moze taki problem i wie jak sie z tym uporac? :mad:

 

bo widzisz ja flagi nie mam,i pewnie wszyscy tez, jak wyszkole 5 oddzialów , jest to w opisie baraków np. 1/5 (1 oddzial na 5mozliwych) .jak masz 5/5 to ci flaga znika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakbys czytal wszystkie posty to bys wiedzial, ze juz RaVen12 ci odpisal. Na allegro poszukac samemu sie nie chce?

 

A zebys wiedział że nie chce, nie znam sie na kartach i nie chce by mi jakies kity wciskali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A zebys wiedział że nie chce, nie znam sie na kartach i nie chce by mi jakies kity wciskali :)

no własśnie

 

 

wyslij plz na RaV20@vp.pl

 

A nie wyslesz mi wirusa ?? ?? ?? ?? :kwasny::E

 

A nie wiecie jak użytkownik ( qjin ) Zrobił że ma taki duży obrazek pod tekstem bo fajnie to wygląda mam już przygotowaną grafikę ale nie moge tego umiescic. Napiszcie mi jak małemu dziecku co pokoleji trzevba zrobić z góry thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Komp w porządku jest. W feara w 1024x768 z AA4xAF8x i większością detali na maks (rozmiar tekstur na medium, ale to przez mala ilosc ramu na karcie) spokojnie gram nic nie zacina, farcry w 1024x768 z hdrem ładnie chodzi, to samo LostCoast. Jeszcze sciagne 3dsmarka05 to zobacze ile bedzie punktów.

 

Edit: 4602 w 3dmark. Chyba całkiem przyzwoicie.

 

Całkiem całkiem , bo ja miałem troche mniej ale mam podobnego kompa :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy macie ta glupia flage nad zbrojownia na 2 wyspie. Bo ja nie mam mam jedynie nad zbrojownia dla lucznikow mam. Nie wiem co mam z tym zrobic;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do was. Mam Geforca FX 5700, Procesor Athlon Xp 2500+, 786 Ram DDR. Chce zmienić detale, klikam na własne i moge odznaczyć na wysokie tylko 2 podpunkty, a co z resztą ?? Czemu nie moge ich włączyć ?? Wydaje mi sie że mam dobrego kompa a jednak nie moge ustawić detali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy (a jesli to jak) bedzie mi ch odził Blac & White II na takim sprzecie:

 

Athlon XP 200 + 1.68GHz

512 MB Ram

Radeon 9200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Jeśli chodzi o obraz to moim zdaniem granie na konsoli wymaga trochę innego podejścia. Skoro na konsoli ilość detali w obrazie jest niższa ze względu na niższą rozdzielczość to powinniśmy do tego dostosować ustawienia takiego obrazu. Przede wszystkim ostrość obrazu ustawić na "0" i nie próbować wyostrzać detali których i tak nie ma pogarszając przy okazji percepcje aliasingu. Stety lub niestety większość dzisiejszych ekranów nawet na ustawieniu "0" ma nadal bardzo ostry obraz co nie ułatwia zadania. Tutaj ogólnie konsole same w sobie niedomagają i jakich byśmy sztuczek nie stosowali to niestety im będzie większy ekran i mniejsza do niego odległość tym bardziej będzie to widać. Jak czytam ze w co nowych grach dynamiczna rozdziałka potrafi spadać do 720p aby utrzymać ledwo 30 fps to jak to ma wyglądać na ekranach powyżej 32" jak nie kupka. I próby wyostrzenia tej kupki na za dużo się nie zdadzą a wręcz pogorszą sprawę. Tutaj by musiały zadziałać jakie "inteligentne" skalary znacznie lepsze od DLSS żeby z takiej niskiej rozdzielczości czarować coś porządnego. Konsole nie mają tego ani mocy. Może wersje Pro coś zmienia w tej kwestii. Skoro PC'ety ledwo dają rady to jak konsole maja dawać.
    • Najlepsze jest to, że bogaty chce być później obsługiwany przez biedaka w sklepie, restauracji, kinie wszędzie. I dla każdego ma ta samą radę, trzeba było zostać programista i iść na studia XD 
    • Rozruch imponujący. Najszybszy start ze wszystkich wtedy testowanych ale płyta nie ma za dużo rzeczy więc nie ma co ładować. Sekcja na pewno wystarczająca skoro katowanie na 7950x przez 1h w cinebench i tylko 80 stopni. 7800x3d bierze 60-80W podczas grania. W teście 7950x bierze 350W więc jest mała różnica w poborze między prockami.
    • Poczytajcie jak wyglądają cele dotyczące odejścia od węgla. Plan UE zakłada do 2050 roku neutralność klimatyczną (zrównoważenie emisji do działań jej zapobiegających lub odnawiających zużyte surowce, piszę, bo chyba też nie wszyscy rozumieją o co chodzi) w tym jest odejście od węgla w celach energetycznych i ciepłowniczych, bo to trudno zrekompensować innymi działaniami. Niemcy założyły na początku realizację tego planu do 2038 roku, w 2021 roku zadeklarowali że zrobią to do 2030 roku. Teraz muszą zmienić cel, ale dalej mają czas do 2050 roku.  Jeżeli dany kraj już teraz wyprzedza plan ogólnoeuropejski, to jak najbardziej może ten plan spowolnić. Tak właśnie mają m.in. Niemcy, którzy plany celowe na poszczególne okresy wyprzedzali, więc teraz jak trzeba zrobić krok w tył to i tak spełniają założenia planu ogólnego. Zatem znów argumenty wynikające z nieznajomości zagadnienia na który niektórzy tu próbują dyskutować.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...