Skocz do zawartości
Raven Szadoł Łarior

Black & White 2 - wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Powinno isć ?????????

Łoo bosz...czy trzeba tłumaczyć jak dziecku, który nawet nie umie gry normalnie odpalić. :kwasny:

Chlopcy idzcie sobie na GG, bo szkoda topicu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Chlopcy idzcie sobie na GG, bo szkoda topicu...

Dlatego już przestałem gadać...a zresztą nie musisz mi tlumaczyć, co mam robić.

Forum również jest to rozmów, problemów itp.itd. etc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dlatego już przestałem gadać...a zresztą nie musisz mi tlumaczyć, co mam robić.

Forum również jest to rozmów, problemów itp.itd. etc.

Czy widzisz gdzies zebym Ci cos tlumaczyl? Przeczytaj jeszcze raz to co napisalem, wez gleboki oddech, powtorz czynnosc do uzyskania pozadanego efektu. Owszem forum jest do rozmow ale na tematy zgodne z regulaminem. Skoro "koles" sciagnal sobie obraz gierki z netu to niech sobie poczyta NFO, co nalezy dalej z nim zrobic., a nie zadaje pietnascie tysiecy pytan.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja rozbudowując, tylko ostatnio nie grałem prawie w ogóle, bo chcę najpierw skończyć inna grę.

Ja podobnie ..dalej na 5 planszy bo pykam w CoD2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kto mi powie co może oznaczać to że jak włanczam Bw2 to pochwili wyskakuje mi błąd white.exe

mam karte gefoce fx 5200 a więc powinno pujść

Edytowane przez kurszek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
no to nikt nie pomoze z questem archeologicxznym? ;-(

Sam nie wiem jak go zrobić to ci niestety nie pomoge

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ej no ludzie pisze juz 2 raz -_-

Mam pytaniee co do Black & White 2 otóż kupilam gre - jest na 4 płytach[piracka-tylko na razie, zamierzam pozniej kupic oryginał jesli bedzie tego warta, 1 czesc mam w oryginale ] ale nie wiem gdzie znaleźć crack ktory musze zainstalowac aby gra działała. prosze o pomoc!

szukam cracka w necie, na jakis kosmicznych rosyjskich stronach, imeshu itd. znalazlam jedynie pliki ktore byly zawirusowane i nic pozatym a gra nadal nie dziala.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ej no ludzie pisze juz 2 raz -_-

Mam pytaniee co do Black & White 2 otóż kupilam gre - jest na 4 płytach[piracka-tylko na razie, zamierzam pozniej kupic oryginał jesli bedzie tego warta, 1 czesc mam w oryginale ] ale nie wiem gdzie znaleźć crack ktory musze zainstalowac aby gra działała. prosze o pomoc!

szukam cracka w necie, na jakis kosmicznych rosyjskich stronach, imeshu itd. znalazlam jedynie pliki ktore byly zawirusowane i nic pozatym a gra nadal nie dziala.

Takich informacji szukaj gdzie indziej. Przeczytaj wpierw regulamin. :)

Zresztą przeczytaj poprzednie posty, to sie dowiesz jak odpalić grę.

Edytowane przez qjin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanko znawców tej gry :P

Jestem nadal na tej wyspie z Wikingami, rozwinąłem sporo moje miasto, kurcze a ten ich wódz ma dosyć złe mysli(kroczę dobrą stroną), czy zajmowanie miast(neutralnych) będzie go wsciekać, namowi go do złych czynów.

Zdobył jedna on, a ja 3 zdobywam i na razie nic sie nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to tam sa takie loty, ze ich obchodzi czy wioski zajmujesz neutralne? :P :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:Up_to_s: Edytowane przez S3B3K

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MikeL

A w końcu mi nie odpowiedzieliście czy B&W 2 działa na GeForce3 Titanium. Qjin tylko pisał że CHYBA tak, a ja chcę wiedzieć na pewno. :P Kumpel chce kupić i się pyta, bo gdzieś słyszał że nie lata na tej karcioszce, dlatego to.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mam pytanko znawców tej gry :P

Jestem nadal na tej wyspie z Wikingami, rozwinąłem sporo moje miasto, kurcze a ten ich wódz ma dosyć złe mysli(kroczę dobrą stroną), czy zajmowanie miast(neutralnych) będzie go wsciekać, namowi go do złych czynów.

Zdobył jedna on, a ja 3 zdobywam i na razie nic sie nie dzieje.

Bardziej zwiększasz splendor ... w końcu uzna twoją wielkośc i przyłączy sie do ciebie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaki jest najszybszy sposób na powiększenie twojego terenu?(tej zielonej linii)?? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
"Jedynke" dobrze wspominam. Chetnie bym zagral :D. Premiera juz byla?

:hmm: Zastanawiam sie czemu mi gra niechce chodzic mimo to ze sprzet mam ponat wymagania moze ktos mi pomoze w tej sprawie??

Prosze o odpowiec!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jaki jest najszybszy sposób na powiększenie twojego terenu?(tej zielonej linii)?? :)

buduj "dzielnice" koło zielonej lini ... nawet próbuj lekko poza zielona <bardziej zwiększysz> tak zwiekszysz zielony teren :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
buduj "dzielnice" koło zielonej lini ... nawet próbuj lekko poza zielona <bardziej zwiększysz> tak zwiekszysz zielony teren :)

Dzielnice? chodzi o wille? czy ogólnie o rozbudowie miasta?

Edytowane przez qjin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dzielnice? chodzi o wille? czy ogólnie o rozbudowie miasta?

Dzielnice czyli co chcesz :) poprowadz ulice i na niej buduj univerek , wille i inne rzeczy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej. Mam takie pytanie jak można w dobry sposób przejąć jakieś miasto? To jest po prostu to że ludziki do mnie przychodzą? Bo potem zostaje puste miasto i udaje mi sie tylko armią je przejąć, da sie jakoś inaczej?

A drugi problem to taki ze jestem teraz na pierwszej wyspie z japonczykami i juz nie mam w okolicy nigdzie rudy i cięzko mi się rozbudowywać. Jest troche duzy kamyków w gorach ale ludziki tam nie zbierają a ja ręką wziąc tego nie moge. I teraz nie wiem co mam zrobić zeby przejść tą mape, armią rozwalić japonczyków za bardzo nie chce (chce byc dobry :)), pozatym i tak rudy nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wracając do pytania gierka świetna;] 9/10

chyba sie skusze na ta gre :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja hcę się zapytać czy jest w niej opcja gry skirmish lub player ws AI i jakie ma wymagania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hej. Mam takie pytanie jak można w dobry sposób przejąć jakieś miasto? To jest po prostu to że ludziki do mnie przychodzą? Bo potem zostaje puste miasto i udaje mi sie tylko armią je przejąć, da sie jakoś inaczej?

A drugi problem to taki ze jestem teraz na pierwszej wyspie z japonczykami i juz nie mam w okolicy nigdzie rudy i cięzko mi się rozbudowywać. Jest troche duzy kamyków w gorach ale ludziki tam nie zbierają a ja ręką wziąc tego nie moge. I teraz nie wiem co mam zrobić zeby przejść tą mape, armią rozwalić japonczyków za bardzo nie chce (chce byc dobry :)), pozatym i tak rudy nie mam.

Bodajże sie nie da, ale jak zajmujesz neutralne miasta to nic sie nie dzieje ;) Ale tylko armią sie da.

Musisz tak powiększyć rozmiar miasta, zeby siegnąć do kopalni rudy.

A ja hcę się zapytać czy jest w niej opcja gry skirmish lub player ws AI i jakie ma wymagania

Jest tylko single player(kampania).

Wymagania były podawane, poczytaj sobie cały topic. Gra ma spore wymagania, ale na kartach z obsługą DX 8.1 gra chodzi lepiej, ale nie masz wszystkich bajerów :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja se kupiłem tą gierke ale co??? nie chodzi mi :mad2: a niewiem kiedy zmienie se karte grafiki, ale gra wydaje sie byc spoko :E

A gdybym kupił sobie karte grafiki radeona 9600xt, to czy by mi gra sie zacinała mam 512 ramu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi