Forum PCLab.pl: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

• (11 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ostania »
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain MGS: Ground Zeroes on Fox Engine Oceń temat: -----

#1 Użytkownik jest niedostępny   Termez 

• Don Termezo
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 02 Wrzesień 2012 - 10:15

METAL GEAR SOLID: The Phanotm Pain

Playstation 3 oraz Playstation 4

No to mamy intro wraz z gameplayem (10 minut) z nowego Metal Gear Solid Ground Zeroes

http://www.youtube.com/watch?v=gXnPHYKk92c&hd=1

Rozszerzony filmik o dodatkowe 4 minuty
http://uk.ign.com/vi...-14-minute-demo

Jak widać Fox Engine kopie dupe. I gramy Big Bossem.

Jedyny fail jest taki, że gra robiona również na X360. Ale liczę, że tam będą mieli 5klatek na sekundę i gra będzie na 15 DVD :)

TRAILER z GDC 2013

http://www.youtube.c...h?v=Hm6AeNT0Jqo

TRAILER Z E3 2013 EXTENDED CUT (9minut)
UWAGA BO GNIECIE JAJA :E

http://www.youtube.com/watch?v=2ht7xat2Gjk

Ten post był edytowany przez Termez dnia: 11 Czerwiec 2013 - 21:38

#2 Użytkownik jest niedostępny   Qrdel 

• LIGHTNING
  • PipPipPipPipPip

Napisany 02 Wrzesień 2012 - 10:20

A tutaj wersja dłuższa, pokazująca więcej otwartego świata prosto z IGN:
IGN MGS5

Ogólnie rzecz biorąc, szczena mi opadła po tym fragmencie, który zobaczyłem. Jest też BB kwitujący 'Kept you waiting, huh?' i zapewnienia Kojimy, że pomimo faktu iż demo lata na PC to grafika na PS3 nie odstaje niczym temu co zobaczyliśmy...

Ponoć ma pojawić się Q3-Q4 2013.

Jedyny fail jest taki, że gra robiona również na X360. Ale liczę, że tam będą mieli 5klatek na sekundę i gra będzie na 15 DVD

Ja też mam taką cichą nadzieję. W tych trudnych czasach, gdzie nawet Kojima musi bratać się z Microshitem wypada tylko pożyczyć użytkownikom X0 aby nie musieli dodatkowej półki z płytami na sam tylko Ground Zeros przybijać do ściany xD. Nawet licząc po 8gb/dvd to sam GoTP zajmowałby jakieś 5-6dvd :E

Ten post był edytowany przez Qrdel dnia: 02 Wrzesień 2012 - 10:23

#3 Użytkownik jest niedostępny   xderby 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 02 Wrzesień 2012 - 10:38

Zobacz postTermez, o 02 Wrzesień 2012 - 10:15, napisał(a):

Jedyny fail jest taki, że gra robiona również na X360

Co jak to dlaczego za jakie grzechy ?

Ok. -1 Ex. Następny !

#4 Użytkownik jest niedostępny   lukaspl21 

• powrót st@rej szkoły
  • Ikona
  • Grupa: Moderatorzy lokalni

Napisany 02 Wrzesień 2012 - 11:37

Zobacz postQrdel, o 02 Wrzesień 2012 - 11:20, napisał(a):

Ponoć ma pojawić się Q3-Q4 2013.

Czyli pewnie 2014 połowa roku :kwasny:
Swoja drogą to może być juz początek ekspansji nowych konsoli
Ciekawe jak Sony to rozegra , przydał by sie na pewno na początek życia nowego dziecka mocny eks , a jest ich coraz mniej :(
koszty produkcji są tak pewnie horrendalne że inaczej pewnie producenci nie pociągnęli by za długo

A co do gry to bedzie na pewno stary dobry snake ale czy będzie tam cos nowego czy tylko dopieścili grafe
POZDRO

#5 Użytkownik jest niedostępny   janofon 

• Kiss the skyyyyyy...
  • PipPipPipPipPip

Napisany 02 Wrzesień 2012 - 11:42

a to nie ma być na next geny?

#6 Użytkownik jest niedostępny   xderby 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 02 Wrzesień 2012 - 12:33

Nie.

#7 Użytkownik jest niedostępny   Fuudimitzu 

• Over 9000!
  • PipPipPipPipPip

Napisany 02 Wrzesień 2012 - 12:48

Jeden z najlepszych trailerów jakie widziałem, pan Kojima wciąż udowadnia na co go stać. Graficznie jest nieprawdopodobnie i szczerze wątpię żeby to działało na takich ustawieniach na PS360, ale TLOU i Beyond TS pokazują jaka moc drzemie w PS3 więc wszystko jest możliwe :)

Dziwi mnie też że mało kto kojarzy Beibera w klatce - toż to na 90% Solid Snake, wydaje mi się oczywiste :)

Utwór z trailera jeżeli kogoś interesuje: http://www.youtube.c...h?v=acjK-xQipGE

#8 Użytkownik jest niedostępny   xderby 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 02 Wrzesień 2012 - 14:32

Tak BTW. Jakby ktoś nie wiedział Metal-Gear-Solid-Ground-Zeros Będzie prologiem.

Wiec jest szansa że MGS (te z numerkami ;P ) pozostaną grami tylko na Playstation

#9 Użytkownik jest niedostępny   maslak 

• Należy się zmieniać, by jakim jest się pozostać.
  • PipPipPipPipPip

Napisany 02 Wrzesień 2012 - 14:34

ja poczekałbym na coś co się dzieje za dnia aby móc ocenić grafikę.

BO teraz jest ładna noc + błoto + deszcz + światła.

#10 Użytkownik jest dostępny   Kszyrztow 

• HAWP i RHCP
  • PipPipPipPipPip

Napisany 02 Wrzesień 2012 - 16:25

Zobacz postQrdel, o 02 Wrzesień 2012 - 11:20, napisał(a):

Ogólnie rzecz biorąc, szczena mi opadła po tym fragmencie, który zobaczyłem. Jest też BB kwitujący 'Kept you waiting, huh?' i zapewnienia Kojimy, że pomimo faktu iż demo lata na PC to grafika na PS3 nie odstaje niczym temu co zobaczyliśmy...

Zobaczę, a uwierzę ;) PS3 czy X360 grafiki w takiej postaci nie ruszą raczej na bank i trzeba być człowiekiem wielkiej wiary, aby słowa Hideo brać na serio. Niby Kojima coś tam gadał, że komp, na którym lata demo to PC "porównywalny z PlayStation 3". No, ale to zwykła gadka i paplanina raczej, aniżeli jakieś konkrety. Robienie gry na silniku Fox Engine na obecnych konsolach, który z kolei tworzony jest z myślą o next-genach - to samo w sobie się kupy nie trzyma. Wyjść wyjdzie, ale nie w takiej oprawie. Niby tytuły od Quantic Dream choćby pokazują, że się coś z takiego PS3 da wycisnąć jeszcze, to przecież w nowym MGS'ie będzie otwarty świat, co fajerwerków graficznych nigdy nie wróżyło

#11 Użytkownik jest niedostępny   Yoshi75 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 02 Wrzesień 2012 - 20:10

PS3 ruszy to spokojnie wystarczy spojrzeć na trawę z rozgrywki i nie wygląda mi to na next-genową jakość :] po prostu świetna grafika ze świetnym oświetleniem takie rzeczy widzieliśmy już przy exach na PS3.

Tutaj sam gameplay 4 minutowy
http://www.youtube.com/watch?v=o6aPYdmf6iU&hd=1

Jak już się przy tym tak zachwycamy to pomyślmy o prawdziwych grach next-genowych w postaci Uncharted4 GT6 czy Killzone4 na PS4 oj będzie się działo.

:E

#12 Użytkownik jest niedostępny   xderby 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 02 Wrzesień 2012 - 20:42

Uncharted się skończył :P ND nigdy nie kontynuuje serie na kolejnej konsoli (PS1-Crash,PS2-Jax-PS3 uncharted).Raczej spodziewam się The last of us 2 czy coś takiego.

#13 Użytkownik jest niedostępny   Qrdel 

• LIGHTNING
  • PipPipPipPipPip

Napisany 02 Wrzesień 2012 - 20:47

Też jestem zdania, że da się taką grafikę zmontować w PS3. Popatrzmy chociażby na Drake's Deception i levele na morzu podczas sztormu, statku - gra świateł, efekty cząsteczkowe, rozdzielczość tekstur itp. Fakt, nie ukrywam że to wszystko było oskryptowane a MGS5 ma mieć otwarte podejście do tematu stealth, aaaale, Kojima jako tako nas nie zawiódł i lepiej mieć nadzieję, że coś się da zrobić niż narzekać i mówić że się nie da. Trochę optymizmu panowie :).

Poza tym, niech MGS5 pokaże, że na PS3 da się robić gry z otwartymi światami wyglądające obłędnie. Przez 6 lat istnienia konsoli w tej kwestii mieliśmy tylko porty z X0 od R i gry, które dużo krzyczały przed premierą a po niej okazywały się marniutkie - jak świat duży, to pusty, jak upchany, to znów malutki (ot z najnowszej historii do pierwszego Darksiders II, do drugiego Sleeping Dogs).
Słowem, nadzieja matką głupich a każda matka kocha swoje dzieci :P

#14 Użytkownik jest niedostępny   Fuudimitzu 

• Over 9000!
  • PipPipPipPipPip

Napisany 02 Wrzesień 2012 - 22:30

Zobacz postxderby, o 02 Wrzesień 2012 - 20:42, napisał(a):

Uncharted się skończył :P ND nigdy nie kontynuuje serie na kolejnej konsoli (PS1-Crash,PS2-Jax-PS3 uncharted).Raczej spodziewam się The last of us 2 czy coś takiego.

Nie możliwe :) To zbyt znana seria, Crash nie należał do Sony a Jak 3 sprzedał się dość słabo, U3 za to sprzedało/sprzeda się najlepiej ze wszystkic części, wypuszczenie w pierwszym roku życia PS4 graficznych killerów takich jak U4 i KZ4 to najlepsza metoda na przyciągnięcie do niej uwagi. Mam przynajmniej nadzieje że tak też zrobi Sony i nie powtórzy się sytuacja z początku życia PS3 :)

Edit: Chłopak to niby Chico, ale ja tam w to nie wierzę, mało Kojimowskie zagranie :P

Ten post był edytowany przez Fuudimitzu dnia: 02 Wrzesień 2012 - 22:32

#15 Użytkownik jest niedostępny   JamesSeth 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 03 Wrzesień 2012 - 14:49

Spokojnie PS3 wyciągnie taka grafike, patrząc na inne exclusivy jakie zostały/zostana wydane.
Ale to na PC bd wyglądac najlepiej ;)

#16 Użytkownik jest niedostępny   maslak 

• Należy się zmieniać, by jakim jest się pozostać.
  • PipPipPipPipPip

Napisany 03 Wrzesień 2012 - 14:56

Zobacz postFuudimitzu, o 02 Wrzesień 2012 - 23:30, napisał(a):

Nie możliwe :) To zbyt znana seria, Crash nie należał do Sony a Jak 3 sprzedał się dość słabo, U3 za to sprzedało/sprzeda się najlepiej ze wszystkic części, wypuszczenie w pierwszym roku życia PS4 graficznych killerów takich jak U4 i KZ4 to najlepsza metoda na przyciągnięcie do niej uwagi. Mam przynajmniej nadzieje że tak też zrobi Sony i nie powtórzy się sytuacja z początku życia PS3 :)

Edit: Chłopak to niby Chico, ale ja tam w to nie wierzę, mało Kojimowskie zagranie :P

Crash też był jeszcze bardziej znaną marką ale ND po prostu po 3 częściach rezygnuje. Dlatego teraz robią Last Of Us bo Uncharted już nie będzie :]

#17 Użytkownik jest niedostępny   longhaul 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 03 Wrzesień 2012 - 15:10

UP@ Pierdoły piszesz skąd masz te informacje że U już nie będzie ja na innych źródłach słyszałem zupełnie co innego.

Twórcy gry nie wykluczają stworzenia w przyszłości kontynuacji. Jeden z ważnych pracowników Naughty Dog w wywiadzie dla „Official PlayStation Magazine” stwierdził:[169]

Jest masa przygód Drake’a, których jeszcze nie opowiedzieliśmy i dopóki fani będą chcieli kolejnych gier, a my zobaczymy w nich coś interesującego i popychającego markę do przodu, będziemy kontynuować jej tworzenie.

Ten post był edytowany przez longhaul dnia: 03 Wrzesień 2012 - 15:11

#18 Użytkownik jest niedostępny   Qrdel 

• LIGHTNING
  • PipPipPipPipPip

Napisany 03 Wrzesień 2012 - 16:27

Poza tym, ND zezwoliło na wypuszczenie 'czwartej' gry w postaci Golden Abyss, temat wiec powinien zaginać sam w sobie bo to nieuasadnione brednie są :hmm:

#19 Użytkownik jest niedostępny   xderby 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 03 Wrzesień 2012 - 16:32

Jak and Daxter: The Lost Frontier- Ta sama sytuacja co z Golden Abyss a jakoś później o Jaxu już nikt nie słyszał ;) Więc wypuszczenie odsłony na konsole przenośną nic nie znaczy.

#20 Użytkownik jest niedostępny   Qrdel 

• LIGHTNING
  • PipPipPipPipPip

Napisany 03 Wrzesień 2012 - 16:38

No dobra, niech Wam będzie, że Drake's Deception było ostatnią odsłoną Uncharted. :lol2: SONY i ND dobrowolnie zabiło multimilionową markę, która byłaby, obok MGS i GT, bodaj jedynym godnym starterem PS4 - bo tak. Bo ich ostatnia gra skończyła się po trylogii i wersji przenośnej. LOGIC. :o

Swoją drogą, dokąd ten OT zmierza? :hmm:

Ten post był edytowany przez Qrdel dnia: 03 Wrzesień 2012 - 16:39

• (11 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ostania »