Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Mardok =)

Serwis Apple

Rekomendowane odpowiedzi

No ale też nie oszukujmy sie. Ten sprzet jednak sam z siebie tak szybko sie nei popsuje. Takie sa przynajmneij moje odczucia. My troszke mu w tym pomagamy, chociazby w taki sposób ze najwiecej uszkodzeń jest mechanicznych. Czyli nie szanujemy, cos nam tam gdzies spadnie, obije sie i trzeba ratować w serwisie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzadko co się samo z siebie psuje :D, raczej to wina użytkowników. Pewnie takie serwisy jak ten na Marszałkowskiej mają sporo roboty na co dzień. Sama już przerobiłam kilkakrotne zalanie (z własnej winy) telefonu, a dziecku rzuciło mi tabletem i szybka jest zbita, niestety mam Blackberry i z serwisami już nie jest tak prosto ja z tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w przypadku uszkodzeń mechanicznych to rzeczywiście w większości jest to wina użytkowników (trochę inaczej jest w przypadku problemów z oprogramowaniem itp.) , ale dla serwisu iSpot to raczej nie ma znaczenia jak doszło do uszkodzenia ... chyba że ktoś się nabrał na iOS 8 Wave app i usmażył swojego iPhone'a w mikrofali ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie odświeżyć wątek - szybki i dobry serwis iPhone'ow w centrum Warszawy? Problem z rozbitą na miliard kawałeczków szybką. Chciałabym wpaść przed/po pracy. Z góry dzięki za polecenie czegoś sprawdzonego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla zabieganych mogę polecić ringking - nie jest to firma z Wawy ale mają usługę door-to-door więc kurier do Ciebie przyjdzie, zabierze telefon, a po naprawieniu kurier dostarcza telefon :) więc nawet nie musiałem tracić czasu na latanie po mieście i szukanie serwisu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...