Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Tupac-Shakur

XCOM Enemy Unknown

Rekomendowane odpowiedzi

Plotka głosi że nowe UFO jest genialne. Wczoraj Wonziu na streamie dzielił się takimi spostrzeżeniami kilku redaktorów growych którzy już grają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie potrzebuje opinii panów redaktorów, gdyż często dają 10/10 bo tak, bo hit, bo kasa :P

Inna sprawa, że w tym przyp również uważam, że to będzie po prostu dobra gra, wiele osób błędnie oceniło, że gra wydana na PS3 i X'a nie może być dobrą strategią- stąd często powściągliwość i złe oceny gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, coś czuję, że dziś preorder poleci :)

Enemy Unknown i Terror From the Deep to dla mnie gry wszechczasów i jeśli nowe wydanie będzie chociaż w połowie tak miodne, to dłuuuuugie godziny nad tą grą spędzę. To swoją drogą jedyna TAK stara gra, którą do dziś jestem skłonny odpalić i zatonąć w niej na kilka ładnych godzin :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiło się demo na Steamie - dwie samouczkowe misje z kampanii. :)

 

Tylko na razie nie chce się załączyć pobieranie. :) Dobra, już naprawili - 5,5 GB. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie non-stop błąd przy pobieraniu.

Może to i lepiej, jeszcze by mi się spodobało i bym kupił :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne demo, polecam szybko ściągać ;) nie mam już obaw co do samej gry :) "trochę" uproszczona (przynajmniej na tyle co można stwierdzić), ale bardzo mi się podoba

 

Pozdrawiam

Alek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko na razie nie chce się załączyć pobieranie. :) Dobra, już naprawili - 5,5 GB. :)

Chyba jedna nie naprawili, u mnie nie idzie odpalić ściągania...

 

Nieaktualne, za którymś razem w końcu odpaliło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo duże zapewne ze względu na filmiki, same demo króciutkie ale gra zapowiada się fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ślepą wiarę w tą grę, szczególnie, że dobrych taktycznych turowych RPG mamy deficyt.. ojej, nie mogę się doczekać, jeszcze silent storm 2 powinni zrobić i siódme niebo się otworzy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ślepą wiarę w tą grę, szczególnie, że dobrych taktycznych turowych RPG mamy deficyt.. ojej, nie mogę się doczekać, jeszcze silent storm 2 powinni zrobić i siódme niebo się otworzy ;)

 

2 część Silent Storm to byłoby coś. Ja jeszcze czekam na Gorky21 tylko mam nadzieje że to nie będzie koniec 2013 roku :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania mam:

Czy z zakupów muve wersje są pudełkowe czy same klucze?

Na ile ta zniżka jest? Na stronie cenegi jest napisane że 40 % przez 30 dni na zakup gier.

 

Zaś co do EU i TFD możecie przecież zagrać na dosboxie, ja gram :cool:

 

Jeżeli ta gra będzie miała klimat jak jej poprzedniczki to sukces gwarantowany. Nie wiem tylko jak na to zareaguje dzisiejsza młodzież. Niestety, to nie była pozycja plastikowo arcadowa tylko konkretna turówka a dziś mało graczy potrafi to docenić.

 

 

Właśnie kupiłem zniżkę a tu coś takiego:

 

ZÂłoÂżyÂłeÂś zamĂłwienie na poniÂższy przedmiot:

http://kompania.cenega.pl/images/nagrody/nagroda_584.png

Liczba punktĂłw: 300.00 * 1 (300)

 

Stan swojego konta moÂżesz sprawdziĂŚ w kaÂżdym momencie pod adresem:

www.kompania.cenega.pl.

 

Twoje zamĂłwienie zostanie zrealizowane w ciÂągu 30 dni kalendarzowych.

 

WTF????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o wielke THX za info, że dali demko. Stare pierniki pokroju Pentiuma 100-120 Mhz pamiętaja UFO :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość aY227

No jak dla mnie to powiało optymizmem po tym demie. Bardzo się bałem że albo zrobią UFO 2.5 - wszystko po staremu + nowa grafika, albo całkowicie wyeliminują myślenie i będzie "action-tactical shooter EA style".

 

Jeszcze 2 tygodnie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania mam:

Czy z zakupów muve wersje są pudełkowe czy same klucze?

Na ile ta zniżka jest? Na stronie cenegi jest napisane że 40 % przez 30 dni na zakup gier.

 

Zaś co do EU i TFD możecie przecież zagrać na dosboxie, ja gram :cool:

 

Jeżeli ta gra będzie miała klimat jak jej poprzedniczki to sukces gwarantowany. Nie wiem tylko jak na to zareaguje dzisiejsza młodzież. Niestety, to nie była pozycja plastikowo arcadowa tylko konkretna turówka a dziś mało graczy potrafi to docenić.

 

 

Właśnie kupiłem zniżkę a tu coś takiego:

 

ZÂłoÂżyÂłeÂś zamĂłwienie na poniÂższy przedmiot:

http://kompania.cenega.pl/images/nagrody/nagroda_584.png

Liczba punktĂłw: 300.00 * 1 (300)

 

Stan swojego konta moÂżesz sprawdziĂŚ w kaÂżdym momencie pod adresem:

www.kompania.cenega.pl.

 

Twoje zamĂłwienie zostanie zrealizowane w ciÂągu 30 dni kalendarzowych.

 

WTF????

 

Muve sprzedaje wersje pudełkowe oraz w sekcji digital elektroniczne.

Realizacja takiego zamówienia zajmuje im zazwyczaj kilka dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XCOM w Muve Digital to de facto klucz do Steam'a. Zważywszy, że Cenega ma teraz darmowe przesyłki to chyba warto kupić grę w wersji pudełkowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas premiera jest 12 października ? Ktoś się orientuje czy będzie w empiku albo media ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania mam:

Czy z zakupów muve wersje są pudełkowe czy same klucze?

czy w szkole uczą Was czegokolwiek w dzisiejszych czasach?

tak trudno wejść na stronę sklepu i się przekonać, że dostępna jest wersja pudełkowa jak i cyfrowa?

 

Na ile ta zniżka jest? Na stronie cenegi jest napisane że 40 % przez 30 dni na zakup gier.

0,04% na 30 minut

pytanie o szkołę dalej aktualne, bo nie rozumiem jak nie można zrozumieć, że "40% przez 30 dni"

 

Właśnie kupiłem zniżkę a tu coś takiego:

 

ZÂłoÂżyÂłeÂś zamĂłwienie na poniÂższy przedmiot:

http://kompania.cenega.pl/images/nagrody/nagroda_584.png

Liczba punktĂłw: 300.00 * 1 (300)

 

Stan swojego konta moÂżesz sprawdziĂŚ w kaÂżdym momencie pod adresem:

www.kompania.cenega.pl.

 

Twoje zamĂłwienie zostanie zrealizowane w ciÂągu 30 dni kalendarzowych.

 

WTF????

w ciągu 2 dni dostaniesz maila, że Twój kod zniżkowy jest aktywny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy w szkole uczą Was czegokolwiek w dzisiejszych czasach?

tak trudno wejść na stronę sklepu i się przekonać, że dostępna jest wersja pudełkowa jak i cyfrowa?

Nie nie uczą, już od 15 lat jak wyszli z liceum. Pracują i zarabiają kasę. Między innymi dlatego nie korzystam z zakupów w sieci bo stać mnie na to żeby iść do MM i kupić z półki. Wszedłem w temat bo w X-COM gram do dziś dnia co jakiś czas praktycznie od samego początku jak wyszło. Tłumaczę łopatologicznie żebyś dalej śledztw nie prowadził.

 

0,04% na 30 minut

pytanie o szkołę dalej aktualne, bo nie rozumiem jak nie można zrozumieć, że "40% przez 30 dni"

Pytanie było prawidłowo zadane ale uciekło mi jedno słowo i stąd zamieszanie. Prawidłowe pytanie brzmi: Na ile GIER ta zniżka jest?

Na wszystkie gry/ dowolną ilość zakupioną w ciągu 30 dni od dnia zakupu kodu promocyjnego czy na zakup jednej gry w ciągu 30 dni?

Sherelocku Holmsie ty nasz :beerchug:

 

w ciągu 2 dni dostaniesz maila, że Twój kod zniżkowy jest aktywny

 

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo skończone i powiem krótko - wypas. :thumbup: Gra na pierwszy rzut oka nie jest tak rozbudowana jak poprzednie odsłony, ale fani turówek powinni być zadowoleni - rozgrywka zapowiada się naprawdę przednio. Najważniejsze, że czuć ducha "protoplastów", nie będzie więc sytuacji takiej jak z Syndicate. Demo jest super krótkie, mimo wszystko spokojnie można sobie wyrobić opinię na temat tego tytułu. Nie miałem w planach preordera, jednak teraz zaczynam się nad nim poważnie zastanawiać. Pozostaje czekać na recenzje.

 

Ps. Zapomniałem wspomnieć o kapitalnej muzyce, która od razu wpadła mi w ucho i równie szybko odniosłem wrażenie, że gdzieś już podobną słyszałem. 10 sekund z "wujkiem" i chodzi oczywiście o Human Revolution. Autorem ścieżek do obu gier jest Michael McCann. Próbki:

,
.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zassałem demo ze steama ale nie działa.

Chyba nie obsługuje XP albo nie wiem co :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zassałem demo ze steama ale nie działa.

Chyba nie obsługuje XP albo nie wiem co :kwasny:

 

Niestety, gra wymaga Windowsa Visty / 7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, gra wymaga Windowsa Visty / 7.

 

Wiem, czytałem na stronie gry.

Jutro kupuję SSD i instaluje Win 8 na próbę. Może na tym odpali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • U mnie ten błąd wyskakiwał jak właśnie przekręciłem gpu, albo miałem za niskie napięcie dla danych taktów. Prawidłowo ustawione gpu I robiłem sesje godzinami. Ich poprawka nic nie zmieniła w moim przypadku setki godzin w to grałem od premiery.
    • potanieć znaczy się że jak coś nowego wejdzie?
    • Google Gemini odpowiada tak na Twoje pytanie:   Regulamin użytkowania LG TV OLED 42 Artykuł 1: Cel Niniejszy regulamin ma na celu zapewnienie optymalnego doświadczenia graczy korzystających z telewizora LG TV OLED 42. Celem jest dbanie o wyjątkową jakość obrazu i wydajność tego urządzenia, aby w pełni wykorzystać jego potencjał. Artykuł 2: Definicje Ambitne gry AAA: Gry o wysokiej jakości grafiki i wymagające dużej mocy obliczeniowej, znane z zaawansowanej rozgrywki i wciągających światów. Najwyższe ustawienia: Maksymalne ustawienia graficzne dostępne w grze, zapewniające najlepszą jakość obrazu i szczegółów. Artykuł 3: Zasady użytkowania Na telewizorze LG TV OLED 42 można grać wyłącznie w ambitne gry AAA. Podczas grania w gry należy zawsze stosować najwyższe ustawienia graficzne. Nie należy używać telewizora do grania w gry o niskiej jakości graficznej lub prostej rozgrywce. Nie należy używać telewizora do grania w gry przez dłuższy czas bez przerwy. Zaleca się robienie krótkich przerw co 30-60 minut. Należy dbać o odpowiednią temperaturę i wilgotność w pomieszczeniu, w którym znajduje się telewizor. Należy regularnie czyścić ekran telewizora miękką, suchą szmatką. Nie należy używać żadnych chemikaliów ani rozpuszczalników do czyszczenia ekranu telewizora. Należy postępować zgodnie z instrukcją obsługi telewizora LG TV OLED 42. Artykuł 4: Sankcje W przypadku naruszenia niniejszego regulaminu użytkownik może utracić gwarancję na telewizor LG TV OLED 42. Artykuł 5: Wejście w życie Niniejszy regulamin wchodzi w życie z dniem opublikowania. Uwaga: Niniejszy regulamin jest jedynie sugestią i nie stanowi prawnie wiążącego dokumentu. Należy zapoznać się z instrukcją obsługi telewizora LG TV OLED 42, aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące jego użytkowania.
    • No to ci zostaje 7900XT ale zaraz nawet u nas powinno trochę potanieć więc jak się nie pali to bym poczekał. Natomiast jak możesz dołożyć to mimo wszystko bym rozważał 4070Ti super. 
    • Ale jak wyłączysz to w idle seasonic kręci okolice 450rpm a nie 700 jak supremo czy vero a jak ktoś jest wyczulony a reszta wentylatorów w PC kręci się w idle na 300-400rpm lub wcale to będzie to słyszał  ogónie supremo czy nawet vero to przyzwoite i dobrze wycenione zasilacze nie wliczając problemów z zasilaniem dysków w przypadku vero  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...