Skocz do zawartości
mourhino

World of Warships

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że grindownanie "ponowne" od zera jest bardzo uciążliwe to zakupiłem sobie dzisiaj Atago i powiem tak jest fenomenalny :E

Mogami był moim ulubionym krążownikiem i gra się inaczej ale te torpedy na rufie i burcie mniam.... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji. Jak traficie na kogoś kto jest solo na top tierze, a reszta niżej to możecie mieć 95% pewności, że ten koleś kompletnie nie ogarnia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się wbić 4 punkty na zaawansowany trening strzelecki, tak to wygląda na Clevelandzie przed i po. 17,6km zasiegu, ale pocisk leci ponad 17 sekund :E

 

5ad7b1af6c747bdamed.jpg

 

cca5c50ff82a8d91med.jpg

 

 

Ostatnia bitwa z tym kapitanem na Clevelandzie.

 

f7e5f5f3f4b58aa8med.jpg

 

d83efb886442ceb0med.jpg

 

ea9e6ea8182421d2med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pentium D Ja też kończe clevlanda i powiem wam że zostaje u mnie w porcie bo oprócz Atlanty jest to najlepszy siekacz samolotów jak dotychczas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pentium D Ja też kończe clevlanda i powiem wam że zostaje u mnie w porcie bo oprócz Atlanty jest to najlepszy siekacz samolotów jak dotychczas.

 

To teraz będzie zdrowy szok jak wsiądziesz w Pensacole :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie obawiam się pepsicoli... Słabiej opancerzona, mniej dział(co z tego że 207mm). wolałbym od razu na VIII tier przeskoczyć. Na razie wbiłem Independence i nie mam siana na pepsicole. Popływam dłużej na Clevlandzie.

I WG uzbroiło Pensacole niehistorycznie. Pensacola Ta piąta 3 lufowa wieża byłaby miłym akcentem

Edytowane przez DominiqueLV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie obawiam się pepsicoli... S

 

Ten statek zwiększa ilość alkoholików wśród graczy WoWs.

Jego zalety (prędkość, zwrotność, działa) są idealnie koszone przez wady, mała szybkostrzelność, nie tyle co słaby co nieistniejący pancerz- DD potrafią zaliczyć cytadelę na pepsicoli.

 

A strzelanie z AP na 14+ km to tak trochę niefajnie...

Żeby wykorzystać zalety trzeba się zbliżyć, a wtedy łapiemy takie hity że bul bul bul :(

 

(ale teraz sporo nowych graczy... szansa na expienie pepsi bo panikują i np. starają się torpedować - wykupienie flagi też pomaga)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pentium D Ja też kończe clevlanda i powiem wam że zostaje u mnie w porcie bo oprócz Atlanty jest to najlepszy siekacz samolotów jak dotychczas.

 

 

To teraz będzie zdrowy szok jak wsiądziesz w Pensacole :D

 

 

no właśnie obawiam się pepsicoli... Słabiej opancerzona, mniej dział(co z tego że 207mm). wolałbym od razu na VIII tier przeskoczyć. Na razie wbiłem Independence i nie mam siana na pepsicole. Popływam dłużej na Clevlandzie.

I WG uzbroiło Pensacole niehistorycznie. Pensacola Ta piąta 3 lufowa wieża byłaby miłym akcentem

 

 

Ten statek zwiększa ilość alkoholików wśród graczy WoWs.

Jego zalety (prędkość, zwrotność, działa) są idealnie koszone przez wady, mała szybkostrzelność, nie tyle co słaby co nieistniejący pancerz- DD potrafią zaliczyć cytadelę na pepsicoli.

 

A strzelanie z AP na 14+ km to tak trochę niefajnie...

Żeby wykorzystać zalety trzeba się zbliżyć, a wtedy łapiemy takie hity że bul bul bul :(

 

(ale teraz sporo nowych graczy... szansa na expienie pepsi bo panikują i np. starają się torpedować - wykupienie flagi też pomaga)

 

 

Clevelanda sprzedałem bo potrzebny był hajs i miejsce. Pepsicola na stocku to szrot, ale mam już ulepszoną poza zwiększonym zasięgiem dział którego nie mam zamiaru brać. Okręt daje radę, z APków potrafi porządnie przywalić, w jednej bitwie wsadziłem 7 cytadel a wczoraj miałem solo z Warspitem i go zjechałem. AA na Pepsi też może być, wczoraj udało się strącić 27 samolotów jednej bitwie z lotniskowcami 7 tieru. Problemem jest to, że lubi łapać cytadelę od pierwszego trafienia, najgorzej jest jak wali do mnie Tirpitz, praktycznie pierwsze trafienie i spadamy do 23000HP.

 

Nie wiem o co chodzi z tym, że WG coś źle dało, na wiki piszą, że ma 2x2 i 2x3 no i tak mamy w grze po upgradzie kadłuba.

 

To chyba się wyjaśniło, źle przeczytałeś

 

Japończycy w swoich krążownikach typu Myōkō dodali piątą wieżę artylerii głównej, zwiększając liczbę dział do 10
Edytowane przez Pentium D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Clevelanda sprzedałem bo potrzebny był hajs i miejsce.

 

Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

 

Najbardziej funowy CV-US

Po nim jest pepsi, później nie lepiej i dopiero 9-10 wynagradza.

 

A za zjechanie warspite to gratki.. ale wiesz jak to z premkami... ja mam na Warspite jakies 250 bitw i pensacole to bym łykał 1v3 :)

Edytowane przez Enfeeble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

 

Najbardziej funowy CV-US

Po nim jest pepsi, później nie lepiej i dopiero 9-10 wynagradza.

 

A za zjechanie warspite to gratki.. ale wiesz jak to z premkami... ja mam na Warspite jakies 250 bitw i pensacole to bym łykał 1v3 :)

 

Cel to AK-47 Des Moines, Clevelanda może kiedyś się odkupi. St.louis zapełni po nim lukę, wczoraj jeden meczyk zagrałem i medal Wsparcie wpadł :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz zauważyłem że WG znerfiło Arkansas Beta, nie dość że i tak jakiś super nie był to zwiększyli czas obrotu dział z 45 do 60s. Teraz ten okręt jest totalnie do dupy. Nie dość że to studnia bez dna która pochłonęła parę mln kredytów aby w ogóle jakoś dało się grać to teraz to. Sprzedam to w pisdu bo tylko miejsce zajmuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka nacja jest najlepsza dla początkującego gracza ?Czy cały zestaw flag coś daje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu polecać jak obecnie są tylko dwie nacje :E Ja idę do Des Moines bo jest mobilny i ma spamerskie działa. Flagi sporo dają najbardziej wartościowe to +50% do expa, -20% do czasu naprawy po zalaniu i podpaleniu, -100% szans na wysadzenie magazynu z amunicją i +20% kredytów za bitwę, reszta jest mniej istotna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki zauważyłem 2 nacje :D Dobrze gra mi się niszczycielami (od wczoraj 3) .Flagi zakupie bo to tylko 7 śmiesznych funtów cała paczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flagi możesz też dostać za odpowiednie rozegranie bitwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te flagi z +50% do expa to tak jakby konto premium, ale liczone na bitwy a nie na czas. Łatwo idzie to zdobyć grając St.Louis na topie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Atago. Zaliczyłem na nim ostatnio bitwe na 80k dmg. Jeden debil we wrogim clevlandzie mi pomogł łykając serie torped ale co 80k to 80k :E

wZTF3t.jpgE0hEbF.jpg

Edytowane przez DominiqueLV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odblokowałem i kupiłem New Orleans. Coś czuję, że do momentu zakupu Des Moines będą nudy bo Pepsi, NO, Baltimore to prawie to samo, 14-15 sekund przeładowania i podobny sposób pływania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...