Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Vice.

Kupie uzywane czesci komputerowe!

Rekomendowane odpowiedzi

Ile dostanę za dysk 20GB, 5400RPM., 2MB ?

 

Jak sprawdzić czy dysk ma bady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DDiablo

HD Tune lub HDD regenerator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

nadszedl nowy komp, a stary wiadomo - do piwnicy.

sprzet w pelni sprawny, bezawaryjny od momentu kupna, czyli konca 2001 roku.

z grafa GF FX5200 128mb ultimate pomykalem jeszcze w wakacje w GTA San Andreas :)

chcialbym zapytac ile moglbym otrzymac za poszczegolne czesci:

 

P4 1.4GHz socket 423 + radiator + cooler

MoBo kobian mercury

512 SDRAM

oraz monitor LG 17'' Studioworks 700S

edit: jest jeszcze karta TV Fly Video 2000 bez FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie zapraszam :exclam:

Przebije kazda oferte konkurencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedam athlona 2000+ z wentylem (jakies aluminowy glacialtech) płyte główną Gigabyte GA-7VT600 1394 (sata, frewire i takie tam..)

Geforce 4 MX 440 64MB 128-bit

 

Jaka cene jestes w stanie mi zaoferować ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do góry zapraszam wszystkich ktorzy chca sprzedac plyte z procesorem , grafike, monitor crt 19 szukam , zasilacz, obudowe opisane w innych moich topicach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam tanio płyte główną i karte graficzną.

 

Płyta główna: MSI K8N Neo2 Platinum - 1 rok gwarancji

 

msik8nneo2board9aw.th.jpg

 

msik8nneo2box4dc.th.jpg

 

Cechy produktu:

gniazdo procesora

Socket 939

 

obsługiwane typy procesorów

Ahlon 64 X2

Athlon 64 FX

Athlon 64

 

maks. ilość obsługiwanych procesorów

1

 

chipset

nVidia nForce3

 

magistrala FSB

400 MHz

 

typ obsługiwanej pamięci

DDR PC-400

DDR PC-333

DDR PC-266

 

dwukanałowa obsługa pamięci

tak

 

ilość gniazd pamięci

4 szt.

 

maks. pojemność pamięci

4 096 MB

 

złącze AGP

8x

 

ilość złączy PCI

5 szt.

 

standard kontrolera ATA (liczba kanałów)

Serial ATA (4)

ATA/133 (2)

 

obsługa Raid

tak (SATA)

 

zintegrowana karta sieciowa

tak (2x 10/100/1000 Mbps)

 

zintegrowana karta dźwiękowa

tak (Realtek ALC850)

 

zintegrowana karta graficzna

nie

 

kontrolery

USB 2.0

FireWire (IEEE-1394)

 

porty zewnętrzne

Audio

4x USB

3x FireWire

2x RJ45

1x LPT

2x PS/2

1x COM

 

wtyczka zasilania

24 pin

 

standard płyty

ATX

 

szerokość

245 mm

 

wysokość

305 mm

 

inne cechy

nVidia Firewall

DigiCell

CoreCenter

CoreCell

PC Alert

Fuzzy Logic

Live Update

 

Idealna płyta główna dla osób które chcą zmienić procesor na Athlona 64, a tym samym pozostać przy swojej karcie graficznej ze złączem AGP!

Płyta otrzymała wiele nagród i wyróżnień! Jest uważana za najlepszą płyte pod Athlona 64 i złączem AGP.

Płyta ma bardzo dobre rozstawienie gniazd i innych elementów przez co montaż podzespołów jak i samej płyty jest znacznie ułatwiony.

 

Cena do uzgodnienia...

 

Karta graficzna: GF4 TI 4200 Gainward 64 MB/128BIT - gwarancja do 20 Wrzesnia 2007

 

gainward420015fj.th.jpg

 

gainward420012890yr.th.jpg

 

Recenzja GF4 TI 4200

 

Cena do uzgodnienia...

 

Kontakt:

- przez PM

- GG 3892763

- Tlen.pl matrox13@tlen.pl

- E-mail matrox13@interia.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A chcialbys moja plyte glowna gigabyte 7n400sl na socket A nforce 2 w pelni sprawna jeszcze na gwarze? za 140zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Procesor Intel Pentium 4 530 + Pentagram AlCu-100+ roczny, wiatrak ma 3 m-ce,

płyta głowna Gigabyte 8I915G Pro (grafika zintegrowana)3 miesięczna,

dysk Samsung 160GB 2MB cache IDE 3 miesięczny,

ATI Radeon x700 Pro 256Mb

 

ile mozna za to dostać?

 

Kontakt:

patrykstepa@orange.pl gg 8486192

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge sprzedać Pentiuma 3 1,0ghz.Ile za niego dasz??? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celina D 2,53 @ 4 na 1,575v oem 13 m-ce

 

5600xt 234@400 399@600 (na lepszym chłodzeniu 430 i 630) radiatorki na memki gratis (własnej roboty)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

----> Zasilacz 300W marki Logic, model LC-A300.

 

Ciągnął 1,5 roku komp XP 1700+, Gigabyte Kt600, barracuda 80 GB, Ge-force 4 Ti-4200, 512 Mb DDR , CD-RW + CD-Rom.

 

Zasilacz ma wyciątą metalową kratkę zasłaniająca wentylator i znacznie utrudniająca przepływ powietrza, mozna w jej miejsce wkręcić grilla takiego jak do wentylatorów za 2-3 zł.

 

---- > Modem Pentagram Hex.2 standard V.92, orginalne pudełko, nigdy nie używany, płyta z softem, wszytsko co było w zestawie podczas zakupu.

 

 

Interesuje mnie za te 2 części 20 zł + koszty przesyłki

 

 

Gainward Ge-foce 3 titanium-200 , model Ti-450 z serii Golden Sample, produkt roku 2001.

 

Jeszcze 2 miesiące gwarancji, najnowsza wersja produkcyjna z pamięciami 3,5 ns ( wczesniejsze 3,8 ns ), firmowy tryb enchanced 200/450, gwarantowane przez gainwarda podkręcanie do 250/550, i specjalne oprogramowanie do przetaktowania karty do tych częstotliwości.

 

Nigdy nie serwisowana, nigdy nie było na niej zmieniane ani sciągane orginalne chłodzenie, nigdy nie zmieniany bios, żadnych przeróbek ! karta nie naruszona.

Ostatnie 1,5 roku używana tylko w 2D przy najniższych taktowaniach 170/396

 

Całość to :

karta graf.

podbita karta gwarancyjna z gwarancją door to door.

płytka z oprogramowaniem

kabelek TV-out

 

cena do negocjacji

 

 

możliwośc odbioru osobistego Tarnów/Rzeszów/Dębica/Brzesko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
---->

Gainward Ge-foce 3 titanium-200 , model Ti-450 z serii Golden Sample, produkt roku 2001.

 

Jeszcze 2 miesiące gwarancji, najnowsza wersja produkcyjna z pamięciami 3,5 ns ( wczesniejsze 3,8 ns ), firmowy tryb enchanced 200/450, gwarantowane przez gainwarda podkręcanie do 250/550, i specjalne oprogramowanie do przetaktowania karty do tych częstotliwości.

 

Nigdy nie serwisowana, nigdy nie było na niej zmieniane ani sciągane orginalne chłodzenie, nigdy nie zmieniany bios, żadnych przeróbek ! karta nie naruszona.

Ostatnie 1,5 roku używana tylko w 2D przy najniższych taktowaniach 170/396

 

Całość to :

karta graf.

podbita karta gwarancyjna z gwarancją door to door.

płytka z oprogramowaniem

kabelek TV-out

 

cena do negocjacji

możliwośc odbioru osobistego Tarnów/Rzeszów/Dębica/Brzesko

 

 

Pisałem już do Ciebie na priv, nie wiem może coś źle zrobiłem :) Teraz pisze tutaj. Jestem zainteresowany tym Geforcem 3. Napisz ile za niego chcesz, najlepiej odezwij sie na privie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

130 zł + przesyłka ( poczta polska 6 lub 6.50 zł )

 

Możliwy termin realizacji po 26 lutego ( po zakończeniu przeze mnie sesji egzaminacyjnej na studiach )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
130 zł + przesyłka ( poczta polska 6 lub 6.50 zł )

 

Możliwy termin realizacji po 26 lutego ( po zakończeniu przeze mnie sesji egzaminacyjnej na studiach )

 

 

Wezmę za 100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skonczcie ten Off-Topic / PW tez jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dostałem, żadnej PW w tej sprawie. Przynajmniej nic do mnie nie doszło.

 

A co do karty, trzymam ją jeszcze do końca lutego szukając kupców. Później wybiore najbardziej satysfakcjoinującą ofertę.

 

Rozumiem że 100 zł jest cały czas aktualne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie dostałem, żadnej PW w tej sprawie. Przynajmniej nic do mnie nie doszło.

 

A co do karty, trzymam ją jeszcze do końca lutego szukając kupców. Później wybiore najbardziej satysfakcjoinującą ofertę.

 

Rozumiem że 100 zł jest cały czas aktualne ?

 

Owszem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Witam, zamierzam sam zainstalować sobie monitoring wokoło domu i mam pytanie, ponieważ jestem laikiem. Czy można tak połączyć kamery za pomocą tych extenderów? 
    • Postaram się podrzucić następnym razem, jak będę na miejscu. Jak byłem ostatnio, to tyle pamiętam, że łapało LTE2100 z przekaźnika na odległości niecałych 4 km, a moc sięgała niżej niż -90dBm. Ogólnie tragedia z wczytaniem najprostszej strony internetowej, u 3 operatorów podobnie.   Powiem tak - została ta antena wybrana i zamontowana przez "fachowca" na zlecenie innych domowników. Ja się na tym tak nie znam, ale zanim się dowiedziałem jeszcze co tam w ogóle zostało zamontowane, to czułem już, że to będzie bubel, bo co innego może taki "fachowiec" zamontować. No i widzę, że moje przypuszczenia się potwierdzają. Żadnej poprawy to nie da? Bo trochę teraz ciężko będzie to zdjąć i rozmontować, nie wspominając już o poniesionych kosztach i ewentualnych następnych kosztach zakupu nowej anteny. Czy jesteś w stanie odpowiedzieć na resztę pytań dotyczących routera? Na przykład takie złącza to pewnie i tak zawsze będą te same, więc niezależnie od anteny router chyba można wybrać już teraz (mogę się mylić!). Chciałbym szczerze mieć coś ogarnięte przez majówką, o ile jest to osiągalne.
    • Witam po rocznej przerwie ; -). Odnawiam temat. Jak można łatwo odgadnąć, w poprzednim roku nic nie wyszło z kupna PC. Nic jednak straconego, gdyż jestem aktualnie gotowy do kupna gotowego zestawu lub zbudowania własnego PC. Budżet za samą jednostkę z softwarem (OS + Office) +/- 10000zł. Mogę dołożyć, o ile będzie miało to sens. Na początek, znalazłem taką oto promo w X-KOM: https://www.x-kom.pl/p/1220819-desktop-g4m3r-hero-i7-14700f-32gb-1tb-rtx4070s-w11x.html?sm=lowcygier Czy to dobra oferta? Czy też lepiej zbudować własną maszynę od zera?    
    • Świetne rady, autor tematu gra w 3440x1440, więc jakim cudem warto zmieniać 4070Ti na 4070Ti Super, skoro premiera RTX 5000 jest tak nieodległa ? Zanim braknie mu 12GB VRAM w tej rozdzielczości to będzie premiera RTX 6000. Więc @andriejek69 jak masz zmieniać teraz kartę to albo coś dużo mocniejszego, albo czekaj na nowe RTXy. Chyba, że faktycznie chcesz pograć w Cyberpanka z Path Tracingiem, ale tam nawet 4070Ti Super z 16GB to będzie za mało. Zrobisz ja uważasz, ale osobiście uważam taką zmanię za kompletnie bezsensowną, bo obecna kara Ci wystarczy do tej rozdzielczości, a jak zmieniać to na 4090, żeby faktycznie poczuć różnicę, teraz dostaniesz 10% to wydajności. Jedyna opcja to sprzedaż obecnej karty za dobrą cenę i niewielka dopłata.
    • Trudne się wylosowało... Monitorów z tunerem jest jak na lekartwo a szybszych niz 60hz tym bardziej. Nie ma mowy też o oledzie ani miniledzie z tunerem chyba że chodzi o telewizor to już prędzej coś znajdziesz.  Nie podałeś specyfikacji swojego komputera to też niezbyt można powiedzieć czy poradzi sobie z monitorem 4k np. (Samsung monitor m7 i m8) mają smart tv ale tunera już nie mają... Dodatkowo są na matrycy VA co nie każdemu może przypaść do gustu. Najlepszym rozwiązaniem będzie kupno możliwie najlepszego monitora na miniledzie/oled (jeżeli nadal mówimy o budżecie 4000zł) i jakiegoś smartboxa (googletv) z tunerem i podłączenie go do monitora poprzez HDMI.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...