Skocz do zawartości
skunRace

World of Warplanes

Rekomendowane odpowiedzi

Gość r2d3

.....

Edytowane przez r2d3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W WoT bez premki też gra się całkiem przyjemnie. U mnie tlyko 1 kumpel ma premke, on robi pluton, i gramy w kilka osób:)

Tak da się ale jakim kosztem? jak grałem w World of Tanks to na prawdę ciężko było uzbierać mi bodajże 260 tysięcy na jakiś tam czołg kiedy za sprzedaż swojego dostanę może 60k (wymaxowany) a za mecz zbierałem 1,200-1,500 pieniędzy. (wliczając kupno amunicji) No i jeszcze ten balans...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W WoT bez premki też gra się całkiem przyjemnie. U mnie tlyko 1 kumpel ma premke, on robi pluton, i gramy w kilka osób:)

 

No nie mów chyba jakimiś niskimi tierami. Ja mam kilka 10 tierów i bez premki nie ma szans.

Chyba że w kompaniach z kumplami z klanu co najwyżej nie stracisz ale o zarabianiu to można zapomnieć.

Na tym to polega niby mikro płatności ale konto prawie wszystkimi 10 jest bardzo trudno utrzymać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemieckie drzewko. Pytam się ja: gdzie FW190 ?? Premium plane?? :hmm:

 

397910_265530660179988_181017065298015_693172_701547501_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak da się ale jakim kosztem?

 

Wystarczy umieć grać :E dla KW zarobienie 30k to nie problem, tak samo jak pz iv. 6te tiery też łatwo i przyjemnie zarobią dużo,

 

ostatnio przegrana bitwa bez premki KT zarobione 26k :E

 

10te tiery to osobna historia :E dla nich są premki ew dodatkowy tank na farmienie.

Edytowane przez AvQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja dzisiejsza bitwa - 900expa i 33k pieniążków za porażkę i bez premki. Przy czym naprawa i ammo to jakieś 7k w sumie ;)

Czołg to ARL44. Wszystko dzięki długiej 90mm która kąsa nawet Tier 10 (około 12-15% zbiera z IS-7 / strzał).

Czyli nie trzeba premium by wychodzić sporo na plus. Schody zaczynają się koło tieru 8 gdzie jak się nic nie zrobi i przegra to jest się trochę w plecy. Ale od tego ma się maszyny tieru 5 (KW z 107mm rulz) i 6 by zarabiać na potężniejsze maszyny.

 

edit: Tiery 9 i 10 w grze mnie ignorują jak jadę ARL. Błąd :E

Edytowane przez Ironfan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak ruskie latadła będą najlepsze dadzą MiG'a 15 albo 17 i będzie kosił wszystko :P Ja bardziej boję się o matchmaking, tutaj może być jeszcze bardziej widoczna przewaga lepszych tierów nad gorszymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku(nastu?) dni trwają alfa testy. Niektórzy zostają przyjęci, inni nie. Niestety nie wiem od czego to zależy. Prawidłowo wypełniłem ankietę kilka dni temu, ale cisza. Czytałem natomiast, że prawdopodobnie w przyszłym tygodniu będą znów przyjmować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Latam juz sobie latam,mam 5 tierow X i jest.....

a co do kryterium wyboru-nie ma zadnego...czy konto w WOT masz 1 dzien czy 1 rok chybił trafił-ja miałem to szczescie i sie udalo

Edytowane przez HansKloss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Moglby ktos podac prawidlowe odpowiedzi do ankiety?

Edytowane przez jkhgkjghkjgh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo kiedy ma być premiera dla wszystkich? Bo o ile czogi to nie moje klimaty, to na myśl latania samolotem czuję się pobudzony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mnie nie rusza...

 

Ale marnują pomysł bo mogliby samoloty dać na niebo nad czołgami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem, to pewnego dnia chcieliby te wymiary połączyć. Konkurencja już o tym pomyślała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten wywiad ma już jakiś tydzień, ale gdyby ktoś nie czytał to proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem, to pewnego dnia chcieliby te wymiary połączyć. Konkurencja już o tym pomyślała.

 

Ja słyszałem, że własnie zanegowali ewentualne połączenie.

 

Konkurencja? Jest inna gra podobna do WoTa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Połączenie gier byłoby bardzo fajne, tyle że cholernie trudne do zrobienia, a potem do praktycznego wykorzystania na większą skalę (tj. poza np. wojnami klanów). To by musiała być taka bitwa w bitwie: czołgi mają mapy jak teraz z "czerwoną linią", a samoloty mają mapę znacznie większą, której jedynie fragment stanowi mapa bitwy czołgów. Trzeba jeszcze ustalić jakieś rozsądne warunki zwycięstwa i "jakoś" zapewnić, aby biedni kierowcy czołgów (którzy już teraz mają utrapienie z artylerią) czerpali jaką przyjemność z rozgrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej jedna mapa. Baza jedna, może nieco bardziej rozbudowana. Na czołgi dodatkowe karabinki przeciwlotnicze. Nowa kategoria wozów nastawionych przeciwko lotnictwu właśnie.

 

Ale pracy ogrom, to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za ten artykuł, jak dobrze że gra wychodzi po maturze bo chyba bym nie miał za ciekawych wyników...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna fala zaproszeń na alpha testy została wysłana.. radzę sprawdzić maile kto się zapisywał :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...