Skocz do zawartości
skunRace

World of Warplanes

Rekomendowane odpowiedzi

Są 3 cammo, każdy na różne pory roku.

sa? beda :) WG samo szczegolow jeszcze nie zna, tak wiec nie ma co juz psow wieszac ;) zreszta, to nie temat o WoT,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem z 3mecze + tutorial, i nie mam ochoty wracać do niej :thumbdown:

 

Ta gra to dno. Kalka World of Tanks. Zero frajdy z gry. Nie, nie ma usprawiedliwienia na to, że to alfa, beta czy etc.

 

Feeling latania jest tak słaby, ze mozg boli.

 

Mam takie same odczucia, nudne i strasznie wolne.

Powinni zostać przy tankach które im dobrze wyszły, i skupić na nich całą swoją uwagę a nie zaczynać nowy projekt :P

 

EDIT;;

Może jakby dodali jakieś działka AA obsługiwane przez graczy :hmm:

Edytowane przez Dragonov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest nudne jak się nie ma skila i nie umie celować :lol2: . Jak się walczy z graczami którzy mają po 1500+bitew to trzeba mieć naprawdę grę opanowaną do perfekcji żeby wygrać. Zresztą dobrze że jest więcej beta testerów można po 8 fragów wynosić z bitwy :D

@Offtopic

Tak na marginesie dzisiaj spieprzyłem Laurze z WG prezentacje na gamescomie , jak ktoś oglądał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie dzisiaj spieprzyłem Laurze z WG prezentacje na gamescomie , jak ktoś oglądał :P

Czyli jak? Pics/Videos or didn't happen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@2xUp

Sturmovik to zupełnie inna bajka, to jest arcade a nie symulator :P

@Up

A oczywiście, zestrzeliłem ją w czasie pokazu mechaniki gry ( dokładny nick Pixyl[WG], zapytaj się horusa jak nie wierzysz ;D ). Patrzyłbyś na streama to byś wiedział

d41fb0680b984b2e.jpg

 

@Edit

A właściwie po co ja ci się tłumacze :hmm:

Edytowane przez Realt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up

Streszczę tak, na oczach kilkuset osób się ośmieszyli , nawet prowadzący wypadł z rytmu i nie wiedział co powiedzieć. Zresztą co tu dużo mówić było oglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak. Ośmieszyli się, bo nie są pro we własną grę. Bardzo pomysłowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, osoba która na co dzień ma kontakt z własnym produktem i jest to niejako jej pracą powinna wiedzieć co robi przynajmniej z grubsza. A twoje komenty są dziwne, szukasz dziury w całym. To tak jakby mechanik samochodowy nie umiał kierować samochodem, teoretycznie wszystko ok ale jest to dość śmieszne.

Edytowane przez Realt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, osoba która na co dzień ma kontakt z własnym produktem i jest to niejako jej pracą powinna wiedzieć co robi przynajmniej z grubsza. A twoje komenty są dziwne, szukasz dziury w całym. To tak jakby mechanik samochodowy nie umiał kierować samochodem, teoretycznie wszystko ok ale jest to dość śmieszne.

Lol to że ktoś pracuję przy tworzeniu gry to nie znaczy że jest uber pro i w ogóle nie do rozwalenia w tej grze :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, osoba która na co dzień ma kontakt z własnym produktem i jest to niejako jej pracą powinna wiedzieć co robi przynajmniej z grubsza. A twoje komenty są dziwne, szukasz dziury w całym. To tak jakby mechanik samochodowy nie umiał kierować samochodem, teoretycznie wszystko ok ale jest to dość śmieszne.

Słabe porównanie, on programuje grę czyli grzebie w kodzie a nie na co dzień testuje i gra w nią, od tego są inni ludzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up

Ale ona właśnie należy do tych szczęśliwców któzy testowali wersję alpha :lol2: Byłą jednym z testerów bo wtedy do gry dostęp miało tylko kilkadziesiąt osób.

Edytowane przez Realt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile waży instalka WoW bo dla porówaninia mogę podać wielkośc instalki War Thunder od 12 zaczeła się Open Beta tej gry.

Instyalka War Thunder waży 7,5 GB.

Edytowane przez Andrew2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowane WoWp waży 13,4GB, sam się zdziwiłem, że tak dużo bo WoT waży prawie 2x mniej. Instalka waży 8,4MB, bo wszystko ściąga się po sieci z tego pliku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem się do bety :E Pewnie mój epizod z tą gra będzie krótszy niż czas potrzebny na ściągniecie jej :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, osoba która na co dzień ma kontakt z własnym produktem i jest to niejako jej pracą powinna wiedzieć co robi przynajmniej z grubsza. A twoje komenty są dziwne, szukasz dziury w całym. To tak jakby mechanik samochodowy nie umiał kierować samochodem, teoretycznie wszystko ok ale jest to dość śmieszne.

 

To jakość mechanika poznaje się po tym jakim jest kierowcą? A ja zawsze myślałem, że po tym jak dobrze naprawia... Może ja w innym świecie żyję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem się do bety :E Pewnie mój epizod z tą gra będzie krótszy niż czas potrzebny na ściągniecie jej :lol2:

Zgłoś wniosek do bety War Thunder. Twoje zdanie o mmo w przestworzach zmieni się diametralnie:). Tylko ostrzegam. Bez joysticka lub pada będzie ciężko. Jest co prawda tryb dla myszki i klawiatury, ale samolot w nim zachowuje się dość nienaturalnie i nie masz tak pełnej kontroli :).

Edytowane przez Gazi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak, nie sprawdzałem skrzynki ale okazało się że zaprosili mnie do bety - :thumbup:

 

Po samouczku i jednej bitwie wywaliłem tą grę. I nie że nie jestem otwarty, że foch albo co innego. Po prostu gra wieje NUDĄ. Chcąc pooglądać inne samoloty i dowiedzieć się o nich to nic, nie wiem jakiej klasy samolotem latam, jakie są możliwe, czym się różnią. Dla osoby niezaznajomionej z tymi klimatami to na prawdę przydały by się take rzeczy. Gra jest do bólu arkejdowa. Sterowaniem nie odbiega dużo od tanich budżetówek z kiosku - WSAD, trochę ruszania myszką i tyle.

 

Wiem że to beta ale nie sądzę że dużo się zmieni.

Ogólne wrażenia? Bez marketingu i promowania takiego jak World of Tanks (ta sama firma) to gra przejdzie bez echa. Bo zapaleńcy grają w prawdziwe symulatory a osobom chcącym się rozluźnić nie sądzę że gra przypadnie.

Edytowane przez JKm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla osoby niezaznajomionej z tymi klimatami to na prawdę przydały by się take rzeczy. Gra jest do bólu arkejdowa.

 

 

Nie żebym jakoś szczególnie bronił tej gry, bo też wydaje mi się nudniejsza niż czołgi ale..

 

O ile pamiętam aktualnie jest to coś w wersji 0.3

Nie ma praktycznie żadnych opcji dostępnych, jest kilka[naście] samolotów i chyba 4 mapki. A Twoje zarzuty właśnie tego się tyczą. Trochę bez sensu, prawda?

 

PS. To ma być arcade. Nikt nigdy nawet nie wspominał że to symulator lotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SkynetPL

Nie ma praktycznie żadnych opcji dostępnych, jest kilka[naście] samolotów i chyba 4 mapki. A Twoje zarzuty właśnie tego się tyczą. Trochę bez sensu, prawda?

Nie no, bez przesady, jak jeszcze grałem to było już 60 samolotów, ale mapy rzeczywiście tylko 4. Myślę, że jemu chodziło raczej o jakiś opis tego, czym się różnią typy samolotow. Na razie były 2 "glówne" typy - myśliwce (chyba nie trzeba tłumaczyć co robią :E ) i cięzkie mysliwce, które mają bomby i rakiety do atakowania celów naziemnych. Był jeszcze "podtyp" czyli zaznaczane na niebiesko samoloty normalnie stacjonujące na lotniskowcach. Należały do niego zarówno mysliwce jak i cięzkie myśliwce i niczym się nie wyróżniały, po prostu takie info historyczne.

 

A sama gra rzeczywiście dosyć nudna. Niemieckie myśliwce dominowały na większości tierów, ciezko uzyskać przewagę niszcząc cele naziemne - w jednym meczu zniszczyłem 11 i praktycznie nic to nie dało, liczy się przede wszystkim niszczenie przeciwników, więc nie bardzo jest sens grać ciężkim myśliwcem. W dodatku dochodziło do absurdów typu, mój amerykański myśliwiec 5 tieru był mnej zwrotny od niemieckiego cięzkiego mysliwca 5 tieru...

 

Nie ma w tym nic złego, że gra to arcade, bo takie jest założenie, ale skoro już stawiają na frajdę z gry a nie na realizm, to gra powinna ją dawać :E . Model lotu jest jakiś taki ociężaly, nieprzyjemny i szybko odechciewa się grać. Z grą się pożegnałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, bez przesady, jak jeszcze grałem to było już 60 samolotów, ale mapy rzeczywiście tylko 4. Myślę, że jemu chodziło raczej o jakiś opis tego, czym się różnią typy samolotow. Na razie były 2 "glówne" typy - myśliwce (chyba nie trzeba tłumaczyć co robią :E ) i cięzkie mysliwce, które mają bomby i rakiety do atakowania celów naziemnych. Był jeszcze "podtyp" czyli zaznaczane na niebiesko samoloty normalnie stacjonujące na lotniskowcach. Należały do niego zarówno mysliwce jak i cięzkie myśliwce i niczym się nie wyróżniały, po prostu takie info historyczne.

Ale Ty bzdury gadasz. Są myśliwce (biały), ciężkie myśliwce (niebieski) i bombowce (czerwony), to wszystko.

 

ciezko uzyskać przewagę niszcząc cele naziemne

Idzie uzyskać łatwo pod warunkiem, że Twój zespół nie zostanie nagle wystrzelany jak kaczki. Każdy zniszczony samolot to minus od przewagi/dominacji, czy jak to się tam zwało.

Edytowane przez JustEvil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SkynetPL

Ale Ty bzdury gadasz. Są myśliwce (biały), ciężkie myśliwce (niebieski) i bombowce (czerwony), to wszystko.

Ale ty lubisz "hejtować" (mówiąc "językiem internetu" :E ). Jakiś czas temu zarówno niektóre ciężkie mysliwce jak i zwykłe myśliwce były na niebiesko, a inne na biało i jak się zapytałem na czacie, to mi wszyscy odpisywali, że to są właśnie "carrier based aircrafts"...

Idzie uzyskać łatwo pod warunkiem, że Twój zespół nie zostanie nagle wystrzelany jak kaczki. Każdy zniszczony samolot to minus od przewagi/dominacji, czy jak to się tam zwało.

Jak jeszcze grałem to nawet jak był mniej więcej remis w killach a miałem masę zniszczonych celów naziemnych to dawało to max 10-15%.

Edytowane przez SkynetPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię hejtować (w ogóle sprawdź co to znaczy hejtować i pokaż mi posty w których to robię) tylko Cię poprawiam. Jakiś czas temu przed dużym patchem też było tak samo jak napisałem wyżej.

Edytowane przez JustEvil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SkynetPL

Nie lubię hejtować (w ogóle sprawdź co to znaczy hejtować i pokaż mi posty w których to robię) tylko Cię poprawiam. Jakiś czas temu przed dużym patchem też było tak samo jak napisałem wyżej.

Chodzi mi o to, że mozna napisać "pomyliłeś się, wygląda to inaczej", a można "ale ty bzdury gadasz". Przekaz będzie ten sam, ale forma znacznie przyjemniejsza w odbiorze. Nie można sprawdzić co znaczy hejtować, bo takie słowo oficjalnie w języku polskim nie istnieje. Każdy interpretuje je nieco inaczej. Dla mnie to np. naskakiwanie na kogoś, pisanie w nieprzyjemny sposób, gdy możnaby nadać wypowiedzi neutralny wydźwięk, taka niepotrzebna wrogość wobec drugiej osoby (wiem, że występuje też jako określenie nieuzasadnionej, niepopartej argumentami krytyki czegoś/kogoś, ale moim zdaniem pasuje też jako określenie tego, co opisałem wcześniej). Użyłem go, żeby podkreslić, że niepotrzebnie zawierasz w poście taką wrogość wobec drugiej osoby, bo się pomyliła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...