Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

xxroboxx

Jak zrobic boot na 3 lub wiecej systemow.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam pytanie czy jest taka mozliwosc (baa... napewno musi byc) zeby zrobilc boot na 3 systemy na dysku przenosnym.

 

Albo dokladniej mysle tak. Mamy ultimate boot cd gdzie mamy duzy wybor na rozne aplikacje i systemy live cd.

 

Jak rowniez mozemy zrobic instalke systemu na pendrive. Polaczmy to razem.

 

A ja posiadam hdd przenosny 120 gb i potrzebuje zrobic dwa w jednym czyli taki ultimate boot cd przenies na dysk i w wyborze miec 3-4 instalki systemu.

 

I po wyborze systemu startuje instalka.

 

Czy jest cos takiego ??

 

Pytam z ciekawosci i tez zeby sobie zrobic dobrze xD (bez skojarzen)

 

Bo mam taka robote ze na dzien instaluje troche systemow i chcial bym to troche przyspieszyc i nie nosic 50 plyt....

 

Troche to szybko pisalem wiec z gory sorry. A co do polskich znakow tak juz pisze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokłóciłeś się z wujkiem googlem?? Masz link (to jedna z opcji - chyba najprostsza): http://www.pcworld.com/article/165159/Install_Windows_7_From_an_External_Hard_Drive.html,

ewentualnie możesz poczytać o BartPE i trzymać wszystkie instalki na jednej partycji.

 

Od siebie dodam, że twoje rozwiązanie jest kiepskie. Lepiej będzie przygotować obraz dysku z zainstalowanym systemem (osobno dla XP, Vista i 7 - z uwzględnieniem również wersji tych systemów jak Home, Pro), a później odzyskiwać go na docelowy dysk i jedynie zmieniać klucz produktu na taki, który jest na naklejce na komputerze. Dużo szybsze rozwiązanie - sam tak robię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...