Skocz do zawartości
Ofilmowy Solo

Star Citizen

Rekomendowane odpowiedzi

O to w tym wszystkim chodzi - aby ta gra powstawała jak najdłużej. To się po prostu Robertsowi najbardziej opłaca. Wystarczy zobaczyć ile spłynęło na ich konto przez ostatnie miesiące z tytułu zbiórki pieniędzy. Dopóki ludzie będą ich tak ochoczo sponsorować to nie ma absolutnie potrzeby, aby ogłaszać finalizację projektu. Nie zarzyna się przecież kury, która znosi złote jajka :lol2:

Dokładnie cały ten biznes opiera się na tym.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tam jakaś fabuła? Szczerze powiedziawszy nie wiem jak ta gra wygląda, tyle co widziałem jakieś latanie i chodzenie po planetach.

pytasz o Star Citizen

 

https://robertsspaceindustries.com/star-citizen

 

czy o Squadron 42?

 

https://robertsspaceindustries.com/squadron42

 

dla bardziej zainteresowanych

 

https://robertsspaceindustries.com/playstarcitizen

 

a dla bedacych w temacie, ostatni roadmap SQ42

 

DTQGViI.jpg

 

i SC

 

iT4P6Cm.jpg

 

https://www.reddit.com/user/Odysseus-Ithaca/

Edytowane przez mALEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To będzie single player? Taki lepszy Mass Effect?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będzie single player? Taki lepszy Mass Effect?

Squadron 42 to kampanie single player w swiecie Star Citizen, ktory jest MMO.

 

Embark on a cinematic single-player adventure as a rookie Navy combat pilot in the Star Citizen universe. Get to know your crewmates aboard a living capital ship while deciding on how to overcome challenging missions and deadly enemies.

 

dla jednych to moze byc jak Mass Effect, dla mnie to mocno wyewoluowany Wing Commander

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają rozmach

takiej listy znanych nazwisk (aktorów i aktorek) może pozazdrościć niejeden film lub serial :o Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na GOTY. A jak sie nie doczekam to mam nadzieje, ze nastepne pokolenie doceni te gre. Gdyby jednak to sie nie stalo, to jeszcze kolejne pokolenie - na pewno doceni kunszt tej gry ... bedac betatesterami :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam bym z checia zagral, HOTAS czeka na premiere Flight simulator 2020 a to bym lyknal jak pelikan, gdyby to chociaz bylo grywalne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają rozmach

takiej listy znanych nazwisk (aktorów i aktorek) może pozazdrościć niejeden film lub serial :o

Ciekawe jaki % dożyje do premiery hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaki % dożyje do premiery hehe

 

Jakiej premiery ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kupię na premierę pełnej wersji :E na ten moment pozostaje Elite Dangerous.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiej premiery ;) ?

Ciezko sie nie zgodzic.

Edytowane przez joloxx9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaki % dożyje do premiery hehe

Niektórzy aktorzy na pewno nie :E

O ile jakaś premiera będzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to będzie next-gen i później next-gen i jeszcze raz next-gen.

O ile nas wirus nie wybije.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to będzie next-gen i później next-gen i jeszcze raz next-gen.

O ile nas wirus nie wybije.

 

3 minuty na ocenę 22 minutowego wideo. Plus standardowy komentarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniej niż 3! Bo nie oglądałem w ogóle. Wnioski i bez filmików się nasuwają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty na ocenę 22 minutowego wideo. Plus standardowy komentarz.

 

Co jest bardziej wiarygodne ?

 

22 minuty filmiku czy 9 lat produkcji, budzet 200mln $, ledwo grywalna "Alpha" z makropłatnościami ?

 

I zeby nie bylo ! Gralem i gralbym gdyby to cos bylo grywalne bo nie ukrywam, ze taka gra i klimat bardzo mi leżą. Ale nie ten "Amber Gold" :E

Juz wole godzinki zmarnowac w "Elitce" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest bardziej wiarygodne ?

 

22 minuty filmiku czy 9 lat produkcji, budzet 200mln $, ledwo grywalna "Alpha" z makropłatnościami ?

 

I zeby nie bylo ! Gralem i gralbym gdyby to cos bylo grywalne bo nie ukrywam, ze taka gra i klimat bardzo mi leżą. Ale nie ten "Amber Gold" :E

Juz wole godzinki zmarnowac w "Elitce" ;)

Mi niestety elitka nie przypadla, za to star citizen wyczekiwalem, wyczekiwalem i w sumie przestalem miec nadzieje, ze doprowadza ta gre do stanu uzywalnosci. Jak to dalej rwie jak glupie na moim setupie niezaleznie od ustawien to znaczy, ze cos jest nie tak. Do tego ten kod sieciowy lagi itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie technologicznego rozmiaru projektu od Digital Foundry

technologicznie dla mnie mistrzostwo. odpalam SC, aby sprawdzic kazdy nowo dodany content, ale samo "przebywanie" w tym universum, daje juz sporo przyjemnosci :)

interesujaco zapowiada sie "prison missions" w 3.9, czyli juz za chwile, ktore beda tylko wstepem do calego contentu "zycia jako osadzony" i zwiazane z tym kwestie przezycia w takim swiecie.

 

https://www.youtube.com/watch?v=EgIh9Q8K2WU

 

btw. na PTU testownay jest Long Term Persistence, czyli zachowanie dobr pomiedzy resetowanie baz (wipes). W tej wersji dziala to dla UEC, sprzetu FPS, zakupionych w grze statkow i ich wyposazenia. Oby jak najszybciej trafilo to do wersji live :)

Edytowane przez mALEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

I zeby nie bylo ! Gralem i gralbym gdyby to cos bylo grywalne bo nie ukrywam, ze taka gra i klimat bardzo mi leżą. Ale nie ten "Amber Gold" :E

Juz wole godzinki zmarnowac w "Elitce" ;)

Dlatego nigdy nie kupuje gier przed premierą i nie dorzucam się do tego typu produkcji. Tylko i wyłączone w dniu premiery, a ostatnio to i nawet kilka miesięcy po premierze bo większość gier, która wychodzi w dniu premiery są niedorobione i często wybrakowane. Jak ktoś płaci za produkt którego praktycznie nie ma i jeszcze to świadomie robi to sam sobie jest winien i nie ma prawa narzekać. Kupujcie gry po prostu jak już będą gotowe i wydane to nie będzie takich cyrków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nigdy nie kupuje gier przed premierą i nie dorzucam się do tego typu produkcji. Tylko i wyłączone w dniu premiery, a ostatnio to i nawet kilka miesięcy po premierze bo większość gier, która wychodzi w dniu premiery są niedorobione i często wybrakowane. Jak ktoś płaci za produkt którego praktycznie nie ma i jeszcze to świadomie robi to sam sobie jest winien i nie ma prawa narzekać. Kupujcie gry po prostu jak już będą gotowe i wydane to nie będzie takich cyrków.

 

:thumbup:

Robię tak samo, ale to rozwiązanie dla graczy w gry single player. W multi nie możesz kupić gry po czasie bo albo zostaniesz mięsem armatnim dla tych już doświadczonych, albo serwery będą już puste.

 

A Star Citizena kupię nie wcześniej niż rok po opiniach, że wszystko jest już dopracowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tę grę. Zapiszę hasło do konta w testamencie to może moje wnuki zagrają w wersję alfa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carrack i LTP pojawily sie w nowym patchu Live

 

Ships and Vehicles

New Ship Available: Anvil Carrack and Anvil Carrack Expedition The Anvil Carrack features reinforced fuel tanks for long-duration flight, an advanced jump drive, and a dedicated computer core for jump charting operations. Originally a military exclusive, the Carrack is now available for civilian use. On-board accommodations include crew medical and repair facilities, and a mapping-oriented sensor suite.

 

 

Core Tech

Added initial long term persistence. (LTP)

We have added an early version of long term persistence to allow player purchases and UEC earnings to persist between database wipes. For now, we will persist FPS item purchases, ship component purchases, ship purchases, and UEC earnings. While we intend on minimizing the frequency of wipes and persisting as much data as we can, at this stage in development we will still undoubtedly encounter scenarios that require full wipes. We'll communicate these scenarios as they arise.

 

pojawily sie nowe pakiety z Carrackiem w sklepie. btw. oprocz Carracka w zestawie jest RSI Rover i C8 Pisces.

https://robertsspaceindustries.com/comm-link/transmission/17495-Anvil-Carrack-Flyable-Now

 

dostepne sa tez ciekawe pakiety pojazdow w cenach od $190 do $18.450

https://robertsspaceindustries.com/pledge/game-packages

Edytowane przez mALEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...