Skocz do zawartości
Ofilmowy Solo

Star Citizen

Rekomendowane odpowiedzi

a kiedy dodadzą grę do Star Citizen ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Star Citizen z nową ogromną aktualizacją 3.5 – dodali zmieniony model lotu, lokacje, misje i żeńskie postacie

 

 

Nie jestem w stanie zrozumieć jak ktokolwiek może w to grac. Mam wylatane sporo godzin w elite dangerous, tutaj nie jestem nawet w stanie dobrze ustawić sterowania na moim zestawie T16000 HOTAS, dodatkowo na sprzęcie że stopki gra skacze jak popieprzona gdy idę korytarzem na którym tak na prawdę nic nie ma.

Edytowane przez joloxx9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3.8 będzie już miało persisten uni - to można będzie zacząć farmić.

Pozdrawiam wszystkich pajaco-ekspertów od pitolenia że to scam itp. Ani minuty nie grali, nic nie wiedzą, ale najwięcej do napisania zawsze w tym temacie mają :) grajcie sobie dalej w NMS :)

 

(serio nie wiem skąd ta nienawiść do gry u niektórych - wszystko rozwija się poprawnie, każdy update to srogi postęp, ale nie - scam bo ja tak mówię)

 

 

Ogólne podsumowanie ostatniego CitizenCon -

 

Dla zainteresowanych wklejam z timestampami -

o ich systemie zarządzania (ze 3-4 minuty).

- minutka

o ekonomii parę minut, wygląda super i lepiej niż myślałem że będzie.

 

A tak poza tym, to wiecie że ostatnie plotki o wewnętrznych problemach w RSI były ściemą i Escapist musiał za to przepraszać?

No ale tak się kończy, jak się pisze bez researchu na podstawie urojeń pewnej chorej psychicznie osoby.

 

 

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1tMAP0fg-AKScI3S3VjrDW3OaLO4zgBA1RSYoQOQoNSI/edit#gid=1694467207

Prawie 10M za listopad xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę godzin przegrałem w ciągu roku. Na tacę też trochę dałem. Ja jestem nastawiony pozytywnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3.8 będzie już miało persisten uni - to można będzie zacząć farmić.

Pozdrawiam wszystkich pajaco-ekspertów od pitolenia że to scam itp. Ani minuty nie grali, nic nie wiedzą, ale najwięcej do napisania zawsze w tym temacie mają :) grajcie sobie dalej w NMS :)

 

(serio nie wiem skąd ta nienawiść do gry u niektórych - wszystko rozwija się poprawnie, każdy update to srogi postęp, ale nie - scam bo ja tak mówię)

Skoro jestes na bierzaco to odpowiedz na kilka pytan, sam chcialbym zasiasc do SC mam hotas ale nurtuje mnie kilka rzeczy:

-Optymalizacja, co odpalilem open bete to mialem takie spadki klatek(ktore nie byly niczym wytlumaczone) ze szok, ogarneli to? Bo pamietam jak uruchamialem to na 2500k + 970 i nawet na obedcnym konfigu nie chodzi zbytnio lepiej.

- Bugi - Czy gra jest grywalna, w sensie dalej sie cos wysypuje co krok, w stylu trzeba sie nameczyc zeby glupi przycisk wcisnac?

- Prog wejscia, jest w grze wbudowany najprostszy samouczek zeby ogarnac co mozna robic jak zarabiac itp itd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to powiem tylko jedno - te świnie powinni wisieć na drucie kolczastym za to co reprezentuje technicznie ta gra.

Odpaliłem wczoraj na testy, gra sama ustawiła detale Very High (nie ma Ultra), wczytuje się, granie to pokaz slajdów non stop - jak miałem 20-30fps to wszystko na zmianę.

Już nie liczę paranoi i błędów połączeń z serwerem na starcie gry, gdzie w FAQ na stronie jest porada o treści "PRÓBUJ DO SKUTKU". :E

Przy takim budżecie należy im się egzekucja za obecny stan tej gry.

Red Dead Redemption 2 nawet w wersji premierowej to przy tym było złoto.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3.8 będzie już miało persisten uni - to można będzie zacząć farmić.

Pozdrawiam wszystkich pajaco-ekspertów od pitolenia że to scam itp. Ani minuty nie grali, nic nie wiedzą, ale najwięcej do napisania zawsze w tym temacie mają :) grajcie sobie dalej w NMS :)

 

(serio nie wiem skąd ta nienawiść do gry u niektórych - wszystko rozwija się poprawnie, każdy update to srogi postęp, ale nie - scam bo ja tak mówię)

 

 

Ogólne podsumowanie ostatniego CitizenCon -

 

Dla zainteresowanych wklejam z timestampami -

o ich systemie zarządzania (ze 3-4 minuty).

- minutka

o ekonomii parę minut, wygląda super i lepiej niż myślałem że będzie.

 

A tak poza tym, to wiecie że ostatnie plotki o wewnętrznych problemach w RSI były ściemą i Escapist musiał za to przepraszać?

No ale tak się kończy, jak się pisze bez researchu na podstawie urojeń pewnej chorej psychicznie osoby.

 

 

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1tMAP0fg-AKScI3S3VjrDW3OaLO4zgBA1RSYoQOQoNSI/edit#gid=1694467207

Prawie 10M za listopad xD

 

Gralem, przychylam sie do opinii. Bugi, nuda, potrafi zwisnac w dziwnych sytuacjach, zerowa optymalizacja (spada do 20 fps przy utility CPU/GPU niejednokrotnie ponizej 40-50%)

 

Zreszta - smiejesz sie z ludzi ktorzy rzekomo opisuja gre nie grajac w nia (i maja czelnosc sie wypowadac) a sam ... za chwile odsylasz do filmikow i artykulow majacych naprawiac wizerunek SC :hmm::E

 

PS. Research =/= czytanie artykulow i opieranie sie na podstawie czyis opinii - niejednokrotnie nieobiektywnych

 

Zreszta, 250mln $ + czas + w jakim stanie jest obecnie "Alfa" + koszt gry + koszt statkow itd itd.

 

Zamysl gry genialny i "sprawna" gra bylaby arcydzielem. Ale nie to, w takim czasie, w obecnej formie - pochlaniajac juz 250mln $ :lol2:

Edytowane przez eNeSik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to jestem tylko ciekaw czy ta gra kiedykolwiek wyjdzie jako final product i czy chociaż połowa obiecanych cudów zostanie zaimplementowana. Jeśli tak to będzie to najdroższa i jedna z najdłużej tworzonych gier w historii (dłużej chyba tylko DNF robili).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zreszta - smiejesz sie z ludzi ktorzy rzekomo opisuja gre nie grajac w nia (i maja czelnosc sie wypowadac) a sam ... za chwile odsylasz do filmikow i artykulow majacych naprawiac wizerunek SC :hmm::E

 

Dałem materiały z CitizenConu sprzed paru dni... co w tym dziwnego? pokazują rozwój gry. Serio co w tym śmiesznego?

Mam swoje gameplay wklejać które i tak nikogo by nie interesowały?

 

Reszty nawet nie ma sensu komentować - sami specjaliści od gamedevu i zarządzania :)

 

 

Jeśli tak to będzie to najdroższa i jedna z najdłużej tworzonych gier w historii (dłużej chyba tylko DNF robili).

 

Taaaaa, siur.

 

Galleon: 1997-2004 (7 years) ...

L.A. Noire: 2004-2011 (7 years) ...

Spore: 2000-2008 (8 years) ...

Too Human : 1999-2008 (9 years) ...

Team Fortress 2: 1998-2007 (9 years) ...

Prey: 1995-2006 (11 years) ...

Diablo III: 2001-2012 (11 years) ...

Duke Nukem Forever: 1996-2011 (15 years)

Edytowane przez Enfeeble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałem materiały z CitizenConu sprzed paru dni... co w tym dziwnego? pokazują rozwój gry. Serio co w tym śmiesznego?

Mam swoje gameplay wklejać które i tak nikogo by nie interesowały?

 

Reszty nawet nie ma sensu komentować - sami specjaliści od gamedevu i zarządzania :)

 

 

 

 

Taaaaa, siur.

 

Galleon: 1997-2004 (7 years) ...

L.A. Noire: 2004-2011 (7 years) ...

Spore: 2000-2008 (8 years) ...

Too Human : 1999-2008 (9 years) ...

Team Fortress 2: 1998-2007 (9 years) ...

Prey: 1995-2006 (11 years) ...

Diablo III: 2001-2012 (11 years) ...

Duke Nukem Forever: 1996-2011 (15 years)

 

Uwazasz, ze materialy z "CitizenConu" sa obiektywne ? :E :E :E :E :E -z CITIZENConu ? Z CITIZENConu ? :P

Sa bardziej miarodajne od sprawdzenia gry samemu (jak sam to zasugerowales) ?

Strzal w stope ;)

 

250mln $ i ... to co widac. Jesli uwazasz, ze tylko specjalista od gamedevu moze stwierdzic, ze cos tu smierdoli to wspolczuje

 

Co do listy gier - Skad Ty te daty pobrales ? Pierwsze z brzegu - Diablo 3 - zapowiedz produkcji 2008 rok ...

SC bodajze powstaje od 2012. 8 lat i ... Masz "Alfe" za 250mln$ ( :o :o :o ) + in-game shop ... w Alfie ... za kosmiczny hajs :E - no kur#a, jesli nie widzisz co tu faktycznie "nie halo" to nie ma sensu z Toba dyskutowac :hmm:

Edytowane przez eNeSik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reszty nawet nie ma sensu komentować - sami specjaliści od gamedevu i zarządzania :)

No, z Tobą na czele...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaaa, siur.

 

Galleon: 1997-2004 (7 years) ...

L.A. Noire: 2004-2011 (7 years) ...

Spore: 2000-2008 (8 years) ...

Too Human : 1999-2008 (9 years) ...

Team Fortress 2: 1998-2007 (9 years) ...

Prey: 1995-2006 (11 years) ...

Diablo III: 2001-2012 (11 years) ...

Duke Nukem Forever: 1996-2011 (15 years)

 

nie mogę z tego :lol2:

 

aż szkoda mi odpisywać merytorycznie xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reszty nawet nie ma sensu komentować - sami specjaliści od gamedevu i zarządzania.

Dlaczego nie chcesz komentować, padło tutaj sporo konkretów, o których się mówi często i gęsto od dawna. Sam natomiast prezentujesz bardzo emocjonalne podejście, rzucasz mięsem i ignorujesz niewygodne fragmenty. Jeśli więc oczekujesz dyskusji na poziomie, wypada dać przykład jak powinna wyglądać. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wypada bluźnić jak się należy do kościoła Chrisa Robertsa. :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądnąłem dziesiątki minut z tego co obecnie prezentuje Star Citizen. Około rok temu próbowałem to coś odpalić na mocnej maszynie, ale poziom zabugowania, problemów z Hotas, VR nie było w ogóle z tego co pamiętam. Spowodował, że odbiłem się od ściany, chociaż jestem wielbicielem serii X i Elite Dangerous.

 

Po tym wszystkim jestem w stanie się zgodzić z tym stwierdzeniem:

 

"Sami specjaliści od Game Dev i zarządzania"

 

Ćwierć MILIARDA dolarów i coś takiego... :lol2:

 

Drugi fakt: z Robertso-maniakami się NIE DYSKUTUJE.

 

Sprawdzałem poziom wpłat w obecnych tygodnia i nie potrafię wyjść z szoku ;) Zapewnili sobie dożywotnią pensję, jak widać za te wpłacone pieniądze ze Star Citizenem niewiele robią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaaa, siur.

 

Galleon: 1997-2004 (7 years) ...

L.A. Noire: 2004-2011 (7 years) ...

Spore: 2000-2008 (8 years) ...

Too Human : 1999-2008 (9 years) ...

Team Fortress 2: 1998-2007 (9 years) ...

Prey: 1995-2006 (11 years) ...

Diablo III: 2001-2012 (11 years) ...

Duke Nukem Forever: 1996-2011 (15 years)

Diablo 3 - pierwszy projekt został całkowicie skasowany, a każdy kolejny przechodził takie zmiany, że głowa mała. Każdy z tych buildów mógłby być osobna gra z różnymi mechanikami lol.

 

Co do reszty znajdź jeszcze jaki te gry miały budżet i ile osób wtedy przy nich pracowało, a się srogo zdziwisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do listy gier - Skad Ty te daty pobrales ? Pierwsze z brzegu - Diablo 3 - zapowiedz produkcji 2008 rok ...

SC bodajze powstaje od 2012. 8 lat i ... Masz "Alfe" za 250mln$ ( :o :o :o ) + in-game shop ... w Alfie ... za kosmiczny hajs :E - no kur#a, jesli nie widzisz co tu faktycznie "nie halo" to nie ma sensu z Toba dyskutowac :hmm:

Wklepał na szybko kilka fraz w wyszukiwarce i mu wyskoczyło:

 

https://overmental.com/content/10-games-that-spent-the-longest-time-in-development-2-672

 

Szkoda tylko, że to można rozbić o kant dupy.

 

I nie oczekuj na jakąś merytoryczną odpowiedź. Już nie raz zauważyłem, że jak coś mu wypominasz i masz rację, albo po prostu to co przedstawiasz jest dla niego niewygodne, to najzwyczajniej w świecie to ignoruje i tyle. Nasrać do piaskownicy i uciec - taka taktyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwazasz, ze materialy z "CitizenConu" sa obiektywne ? :E :E :E :E :E -z CITIZENConu ? Z CITIZENConu ? :P

Sa bardziej miarodajne od sprawdzenia gry samemu (jak sam to zasugerowales) ?

Strzal w stope ;)

 

250mln $ i ... to co widac. Jesli uwazasz, ze tylko specjalista od gamedevu moze stwierdzic, ze cos tu smierdoli to wspolczuj

 

Skąd ty (wy) wziąłeś że tyle WYDALI? Tyle mają ZEBRANE. (a właściwie więcej) Escapist tak napisał? :)

Ponad to, wklejam materiały dotyczące gry w temacie o tej grze (zabawne że piszę to już dziś po raz drugi, no ale pozdrowienia dla stalkera, któremu niby zwisa to co piszę).

 

Tak, czasy robienia gier po prostu przykleiłem z pierwszego wyniku z google.

I co takiego się stało? Że grę długo robią? Niesamowicie ambitny projekt MMO w porównaniu do paru single player - Ojej ojej.

 

Generalnie, ja się świetnie bawię w tym temacie :) Na spokojnie sobie zobaczymy za ok. 2 lata jak to mieliście rację.

Jeśli wyjdzie że mieliście - to będę tutaj uczciwe przepraszał i sam się wyzywał od idiotów.

jak wyjdzie że ja miałem rację - to będę miał cytaty do sygnaturki do reszty moich gamingowych dni.

 

---

 

@Krzyrztow - zaczynasz mnie ścigać po tematach i bezczelnie prowokować nie wnosząc NIC do dyskusji o samych grach.

 

---

 

O już nawet multi się pojawiły żeby mi pocisnąć :)

Edytowane przez Enfeeble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że na grę tyle nie wydali... I już nie wydadzą. :rotfl:

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Krzyrztow - zaczynasz mnie ścigać po tematach i bezczelnie prowokować nie wnosząc NIC do dyskusji o samej grze.

Bezczelnie prowokować? :lol2:

 

Ty masz człowieku paranoję albo zbyt wybujałe ego. Nie mam nic innego do roboty, tylko Cię "ścigać" po tematach... Za bardzo sobie schlebiasz :lol2:

 

I nie rób z siebie takiej ofiary. Nie każdy w dyskusji musi Cię klepać po pleckach i przybijać piątki. Forum jest od wymiany zdań czy poglądów, a Ty widzę strasznie emocjonalnie do tego podchodzisz chyba.

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd ty (wy) wziąłeś że tyle WYDALI? Tyle mają ZEBRANE. (a właściwie więcej) Escapist tak napisał? :)

Ponad to, wklejam materiały dotyczące gry w temacie o tej grze (zabawne że piszę to już dziś po raz drugi, no ale pozdrowienia dla stalkera, któremu niby zwisa to co piszę).

 

Tak, czasy robienia gier po prostu przykleiłem z pierwszego wyniku z google.

I co takiego się stało? Że grę długo robią? Niesamowicie ambitny projekt MMO w porównaniu do paru single player - Ojej ojej.

 

Generalnie, ja się świetnie bawię w tym temacie :) Na spokojnie sobie zobaczymy za ok. 2 lata jak to mieliście rację.

Jeśli wyjdzie że mieliście - to będę tutaj uczciwe przepraszał i sam się wyzywał od idiotów.

jak wyjdzie że ja miałem rację - to będę miał cytaty do sygnaturki do reszty moich gamingowych dni.

 

---

 

@Krzyrztow - zaczynasz mnie ścigać po tematach i bezczelnie prowokować nie wnosząc NIC do dyskusji o samych grach.

 

---

 

O już nawet multi się pojawiły żeby mi pocisnąć :)

 

Jak czytam posty Enfeeble, to jestem zdaniem, i stoję za Krzyrztow, bo Ty Enfeeble, ostanio w każdym temacie o grach piszesz takie bzdury, że aż glowa mała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam posty Enfeeble, to jestem zdaniem, i stoję za Krzyrztow, bo Ty Enfeeble, ostanio w każdym temacie o grach piszesz takie bzdury, że aż glowa mała...

 

Nie jestem tutaj dla twojej satysfakcji, tylko dla mojej rozrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Należy sobie zadać pytanie czy twórcom zależy by ta gra wyszła w wersji finalnej? A co jeśli więcej zarobią na nieskończonym tworzeniu gry? Co jeśli ukończenie tej gry oznaczałoby ukręcenie łba kurze znoszącej złote jaja? :E

Wydaje mi się, że takie jest właśnie podejście twórców. Dodatkowo w takim przypadku obietnice nic nie kosztują (no bo przecież nie złamali obietnic skoro nadal gra nie jest ukończona).

Dziś najlepiej się zarabia na grach we wczesnym dostępie czy grach usługach rozwijanych latami. Jak ktoś stworzy solidną, dopracowaną grę to zarobi, ale nie tyle co inni którzy do jakiejś gierki dodadzą parę głupich skinów lub dodadzą kilka obietnic i zapewnień o rozwoju gry jak w przypadku Star Citizen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...