Skocz do zawartości
Ofilmowy Solo

Star Citizen

Rekomendowane odpowiedzi

No on będzie pierwszy, plan mają taki że kolejne kampanie będą zasilały finansowo SC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za mało pinionżków mają biedaczki? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo Squadron 42 sobie przypomnieli :E

 

Z tego co pamiętam to Squadron single miał się ukazywać w epizodach. Pierwszy epizod na 20h miał mieć premierę chyba w 2016 roku, teraz ma mieć chyba w 2021 roku :E Leciutka obsuwa i co roku to samo przekładanie.

 

To ciekawe kiedy drugi i trzeci epizod, bo chyba miało być ich właśnie trzy. 2030 i następnie 2040 rok :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plan czterdziestoletni mają rozpisany. :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy epizod na 20h miał mieć premierę chyba w 2016 roku, teraz ma mieć chyba w 2021 roku :E Leciutka obsuwa i co roku to samo przekładanie.

 

I cały czas zwiększanie contentu - o tym jakoś się już zapomina. No "niestety", mimo narzekań nie zamierzają poświęcać jakości produktu. (to samo robił by CDPR to problemu nie ma)

A poza tym roadmap jest dostępny.

 

Za mało pinionżków mają biedaczki? :(

 

Nope, mają się świetnie.

 

https://www.youtube.com/watch?v=yO3Lw__OjFc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CDP nie błaga o kasę żeby ją marnować przez 10 lat.

 

Roadmap jak u Intela. :E

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A poza tym roadmap jest dostępny.

Road map to oni mają od samego początku, tylko daty się zmieniają :E

 

RELEASE SCHEDULE

 

note: everything is subject to change, this schedule is only aproximate schedule

pre-alpha

New website - Launched (2013-06-28)

Hangar Module - Launched (2013-08-29)

Hangar Module v2 - Unknown

Hangar Module v3 - Unknown

Alpha

Dogfighting Module - 2013-12-?? (without multiplayer)

Dogfighting Module v2 - Unknown (multiplayer)

Social (=Planetside) Module - 2014-03/04-??

Ship Boarding Module - 2014, 2Q/3Q

Squadron 42 Alpha - 2014, 3Q/4Q

Beta

Persistent Universe Beta - 2014, 4Q/2015, 1Q

Squadron 42 Beta - Unknown

Live

Squadron 42 + Star Citizen - 2015

 

Temat na oficjalnym forum, zawierający najważniejsze informacje:

 

https://forums.robertsspaceindustries.com/discussion/comment/362963/#Comment_362963

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby inny dev tak robił to by było plucie ale tu można wybaczyć bo to wielka gra jest. :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tego nienawidzisz że i tak nie ma sensu nic odpisywać.

Przecież tylko czekasz aż to się zawali prawda? :)

(przynajmniej tak pisałeś)

 

Musi cię skręcać w środku że nic na to nie wskazuje :)

Spamuj, spamuj - tyle twojego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam raczej na gry niż wydarzenia. A że czekam na dobre projekty to na ten oczywiście nie.

A czy to się zawali czy odniesie sukces jest mi tak niesamowicie obojętne, że brak słów które by to odpowiednio oddały.

 

Ale jeśli się zawali to oczywiście prychnę śmiechem. Podobnie jak w przypadku np. Amber Gold. :E

 

 

Potrafisz mi wytłumaczyć logikę w stwierdzeniu, że mają się świetnie ale chcą finansowanie z kampanii? :hmm:

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Potrafisz mi wytłumaczyć logikę w stwierdzeniu, że mają się świetnie ale chcą finansowanie z kampanii? :hmm:

 

Że zarabiają na czymś co sprzedają i planowali sprzedawać od lat?

No nie, czegoś tak pokrętnego to chyba nie zrozumiesz.

 

EDIT: Ale tak serio, nic nie wnosisz do tematu poza "oj brakuje kasy / oj wyjdzie w 2077"

Po co? Lepiej się czujesz jak pospamujesz trochę?

Napisanie czegokolwiek w tym temacie, to praktycznie gwarancja spamu od takich jak ty.

Edytowane przez Enfeeble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tak mi to pasuje do SC :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że zarabiają na czymś co sprzedają i planowali sprzedawać od lat?

No nie, czegoś tak pokrętnego to chyba nie zrozumiesz.

 

EDIT: Ale tak serio, nic nie wnosisz do tematu poza "oj brakuje kasy / oj wyjdzie w 2077"

Po co? Lepiej się czujesz jak pospamujesz trochę?

Napisanie czegokolwiek w tym temacie, to praktycznie gwarancja spamu od takich jak ty.

Doskonale rozumiem. Ciągną kasę od jeleni - tyle. :E

I o ile generalnie w dupie mam co ktoś robi z kasą, może się nią nawet podcierać albo robić skręty, tak śmiechem co jakiś czas sobie gdzieś tam prychnę. :E

 

Ale co ja mam poradzić, że Ty masz fanatyczne podejście?

Każda gra która przesuwa nagminnie terminy przy tym ciągnąc kasę będzie obśmiewana. Ta gra to już jeden z większych memów w branży to czego się spodziewasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Road map to oni mają od samego początku, tylko daty się zmieniają :E

 

Spokojnie jeszcze 2 tyle czekania i singlowa część będzie gotowa :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie jeszcze 2 tyle czekania i singlowa część będzie gotowa :E

Moja szklana kula ze Stadionu Dziesięciolecia mówi mi że to będzie 2030 rok. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to w tym wszystkim chodzi - aby ta gra powstawała jak najdłużej. To się po prostu Robertsowi najbardziej opłaca. Wystarczy zobaczyć ile spłynęło na ich konto przez ostatnie miesiące z tytułu zbiórki pieniędzy. Dopóki ludzie będą ich tak ochoczo sponsorować to nie ma absolutnie potrzeby, aby ogłaszać finalizację projektu. Nie zarzyna się przecież kury, która znosi złote jajka :lol2:

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy takim nieustannym zastrzyku gotówki jaki dostaje to nie ma opcji aby się zmieniło jego podejście do tworzenia gier. Zawsze będzie road map i na bieżąco kontakt z community :E

 

Przynajmniej do czasu, aż interes będzie się kręcił. Kura znosząca złote jajka, sam na jego miejscu z biznesowego punktu widzenia ciągnął bym ten project ile czasu się tylko da :E i wyciskał mamonę z naiwnego ludu do samego końca :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję, że po wydaniu gry będzie można dodać obsługę modyfikacji. ;) Bezpośrednio reprezentuję globalne mody, według Star Wars, Star Trek, Halo i Mass Effect. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy takim nieustannym zastrzyku gotówki jaki dostaje to nie ma opcji aby się zmieniło jego podejście do tworzenia gier. Zawsze będzie road map i na bieżąco kontakt z community :E

 

Przynajmniej do czasu, aż interes będzie się kręcił. Kura znosząca złote jajka, sam na jego miejscu z biznesowego punktu widzenia ciągnął bym ten project ile czasu się tylko da :E i wyciskał mamonę z naiwnego ludu do samego końca :lol2:

Nie wiem no, chyba tylko ślepy tego nie widzi.

 

Z takim podejściem jakie on prezentuje, to można taki tytuł tworzyć w nieskończoność. I o to w sumie właśnie chodzi. Można to ładnie ubrać w słowa, że to "jedna z najambitniejszych gier w historii" i sobie dłubać i palić głupa. A jak nie wyjdzie? No sorry, za mało czasu i pieniążków.

 

A ludzie się cieszą. Elita jeździ na Citizencon i dalej "inwestuje" w projekt :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ale co ja mam poradzić, że Ty masz fanatyczne podejście?

 

Ja?

Staram się tylko podawać materiały dotyczące gry, gdy tylko ja, lub kto iinny, to zrobi to dopiero pojawiają się prawdziwi fanatycy.

Totalny spam, po raz dziesiąty to samo "ahaha wyjdzie w 2030" "scam" "opłaca im się tego nie wydać"

Wydałem na grę $25 - ale już pośrednio zwyzywano mnie tu od frajerów itp.

 

Ile razy można pisać to samo i czytać te same odpowiedzi? Ten temat zmienił się w festiwal hejtu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto Cię wyzwał od frajerów? Ludzie szydzą z osób ładujących w to setki czy tysiące.

 

Bo generalnie jest jakaś granica. Za ambicjami można się chować w nieskończoność i nigdy projektu nie ukończyć. To jest wybitny przypadek.

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim ta gra oficjalnie wyjdzie w pełnej wersji, to inne gry będą lepsze, taka jest prawda. W dniu premiery taki poziom gier to będzie standard. Star Citizen to pęczniejąca kula śniegu staczająca lekko w dół, w stronę gorącego lata... Aż się poeta we mnie obudził. Tylko nie opowiadajcie mi fraszki... :lol2:

Edytowane przez GS01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra to ile płacicie za gry jęczydusze? 200 zł? Ok ja dałem o ile pamiętam 39 dolców za SC. Przez ile taka gra wam służy? 10, 20, 50 godzin? I to jest ok, tak? No ja w SC spędziłem już grubo ponad 50. No to w czym problem? Czymś się to różni? Zabawa to zabawa. Z opcją na kolejne 1000. Gdzie tu jest jakieś frajerstwo? Skończą to skończą, nie to nie. Dupogodziny wygrane. W czym problem? Przecież żadne korpo nigdy nie podejmie się wyprodukowania takiej gry. Jedyny sposób to zbiórka. Wyluzujcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle narzekacie, a ja kupiłem. I hmm grało by się bardzo przyjemnie mimo alphy i braków contentu, grałem w freeweeku we wcześniejszy patch i grało się bardzo przyjemnie. Teraz wyszedł 3.8 no i zdecydowałem się na zakup i cholera teraz to grać się nie da, lista znajomych nie wyświetla aktywnych osób, bugi bugi i jeszcze raz bugi, jak mi się skończyło paliwo w statku to po wyjściu nie mogę włączyć gry ekran ładowania gry się wyłącza i przenosi z powrotem do memu. Ehh i to wszystko za 45e, jak by nie było bardzo podoba mi się pomysł i bardzo kibicuję tej grze, ale za 45e nawet w alphie można chyba oczekiwać bardziej dopracowanej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tam jakaś fabuła? Szczerze powiedziawszy nie wiem jak ta gra wygląda, tyle co widziałem jakieś latanie i chodzenie po planetach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...