Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

polskienuby

POLSKIE NUBY XP SAVE NITMOD

Rekomendowane odpowiedzi

!!! POLSKIE NUBY XP SAVE !!!

 

camp_map.jpg

 

Witam serdecznie mam zaszczyt zaprosić na najbardziej rozwijający się serwer multi-wersji gry Wolfenstein | Enemy Territory (2.55;2.55+;2.60;2.60.

 

 

 

Duża popularność daje nam siłę aby atmosfera na nim była wyjątkowa a serwer był zoptymalizowany dla każdego gracza.

Dzięki Automatycznym Vote gracz może sam wybrać czy chce grać w HS-Var; Riffle-war czy tez panzer-war .. (wiele wiecej opcji vote), Automatyczne przydzielanie leveli za zdobyte umiejętności XP (grasz a system daje ci automatycznie level bez obecności Admina na serwerze grasz kiedy chcesz xp dostajesz auto).

 

Informacje o serwerze:

IP - 79.133.192.44:27960

 

!!!!! DOLACZ DO NAS NA FACEBOOKU !!!!! LINK PONIZEJ

 

FACEBOOK LINK

 

 

!!! WLASNY SERWER TEAMSPEAK 3 ( ROZDAJEMY KANALY ) !!!!!! ADRES IP etwolf.pl:9987

 

 

Ilość slotów: 512

Serwer jest online: 24/7

 

 

Mod - NITMOD

Dodatkowe bronie

Dodatkowe dzwieki

Autolevel

Autoshuffle

Censor

Zmienione dzwieki kill spree itp przy czym gra sie jeszcze bardziej wyjatkowo

Levele premium sms

STATYSTYKI GRACZY NA STRONIE !

Xpsave na zawsze !

Dręczy cie lag lub wysoki ping? serwer wykryje i je zniweluje

 

Aplikacja która przeniesie cię bezpośrednio na serwer kliknij poniżej *nie szukaj poprostu wejdz !!!

 

WEJDZ NA SERWER !!!

 

VOTE

Adrenaline - głosowanie na adrenaline na vote

Riffle - war - możliwość włączenia na vote

Panzer - war - możliwość wlaczenia na vote

Double jump - możliwość wlaczenia na vote

Bot war - ludzie kontra boty możliwość wlaczenia na vote

Fly mode - przydatne na niektórych mapach - możliwość włączenia na vote

Speed mode - przydatne na niektórych mapach - możliwość wlaczenia na vote

Glow mode -możliwość wlaczenia na vote

Czyli wszystko co aby gracze sami rządzili prawami na serwerze !!!

 

Lvl za xp - info na serverze wpiszta !xp

XPSAVE - Aktywne bez limitu (zginie ci xp reinstall systemu, komputer wybuchł nie musisz się martwić -oddamy ci je spowrotem !! )

Mapy: rożne mapy spis na serwerze !mapy

Metody liczenia światowego rankingu: normalny rating oraz nowa metoda TSP

Soundpack: nowoczesne dzwieki !!

 

Promocja: Dla KAZDEGO 5000 XP NA START !!!

UWAGA !!

 

NABILES XP NA INNYM SERWERZE chcialbyś u nas mieć tyle samo ? oddamy Ci je wystarczy ze zarejestrujesz się na forum w dziale xp na zadanie i podasz swój nick a Twoje xp z innego serwera bedziesz mial u nas FORUM >>> http://polskienuby.xorg.pl

Lub pisz bezposrednio do nas na gadu 32989470 a swoje xp dostaniesz w ciagu kilku sekund !!.

 

 

 

Autolevel - włączony autmatyczne przydzielanie leveli za zdobyte xp.

 

Dzwięki sound - polskie dzwięki (voice chatu) których nie znajdziecie nigdzie indziej dzieki czemu gra wydaje się wyjątkowa.

Dzwięki Eteru - dzwięki zostały specjalnie dopasowane sprawdz

Textury - poprawione textury full hd animacje postaci przerobione dzięki czemu realistyka jest jeszcze bardziej dobracowana.

 

Możliwość zdobycia leveli premium za aktywność na serwerze oraz ich wykupienia w czym również levela dzwiękowego *więcej komend dzwiękowych tylko dla Ciebie.

 

 

Więcej informacji o levelach premium >> http://polskienuby.xorg.pl/viewtopic.php?t=11

 

Więcej o nas:

 

 

Admini serwera

 

Gotti = Nub - Nazwa serwera wzięła się od mojego nicku *Nub* dzieki duzej popularności na innych serwerach gry lata temu postanowiłem postawić własny serwer pochodzący od mojego nicku czyli Polskie Nuby i dziś na niego was zapraszam !

Wieloletnia praktyka na wersjach gry 2.55 począwszy od wersji etmain kończąc na etpro wersja 60b stworzyliśmy serwer dla graczy i z myślą o nich rozrywka to dla nas motto jesteśmy sprawiedliwi dla każdego dlatego u nas regulamin akceptują wszyscy bez wyjątku równe traktowanie graczy daje nam przewagę nad innymi serwerami ! i szacunek u grona ludzi.

 

Set - Proszę kierować problem z grą komputerem, lagami, ustawieniami parametrami internetu configami levelami postaram się wam pomóc !

 

Informacja o klanie:

Klan istnieje wiele lat

[pAcT] - Paranormal Activity

klan zarówno wersja 2.55 + jak i 2.60b tzac etpro

 

2.55+ szukamy ludzi którzy mają umiejętności do rozwijania się na wersji 2.60b

2.60b -wielonetnie doświadcznie gdy na serwerach oraz mixach.

 

jest to dalsza reinkarnacja klanu z roku 2004/05 który niósł nazwę Green Squadron =[GS]=

 

KONTAKT : 32989470 masz problem z grą z czym kolwiek poprostu pisz !!

 

konferencje wszystkich graczy serwera poprzez komunikator gg

 

 

 

Rekrutacja otwarta

www -> www.polskienubyxps.org.pl

Aktualnie miejsce w światowym rankingu: http://www.gametracker.com/server_info/79.133.192.44:27960/

 

ZAPRASZAMY I ZYCZYMY DOBREJ ZABAWY !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Nawet jak ten net jest nielimitowany, to jak się ciągnie dużo danych to nagle po kilku miesiącach "magicznie" transfer zwalnia. Przerabiałem to w T-Mobile, niby bylo bez limitu i na początku fajnie działało, a gdzieś po 6-7 miesiącach użytkowania nagle transfer drastycznie zmalał niezależnie od lokacji (sprawdzałem też w innych miejscach, bo może BTS był przeciążony). Oczywiscie T-Mobile nie widziało żadnego problemu 
    • Mówią bo od dawna brakuje im żołnierzy. A wiedzą że masa w wieku poborowym uciekła za granicę, gdy reszta walczy bądź czeka na możliwa mobilizację. Gniew walczących budzi też brak demobilizacji, nawet tych walczących od samego początku. Demobilizacje zapowiadał Zelenski, ale okazało sie że braki są tak duże, że nie jest ona obecnie możliwa i parlament to uwalił.   Stąd obecne zmiany. W tym roku raczej wejdzie to tak na poważnie w życie. Pytanie jak będzie wyglądało. Tzn kto będzie realizował mobilizację poza granicami Ukrainy.
    • Przestań proszę robić gwałty na logice. "Jak masz hajs to możesz tylko importować." Co za bzdura. Zachodnie kraje Europy odkrywały lądy żeby je rabować z bogactw - na tym się dorobiły i rozwinęły potęgi gospodarcze w okresie kolonializmu.
    • Ale takie przypadki zdarzają się w drugą stronę też, przykładowo wspomniany przeze mnie kolega który po kilku miesiącach walki oddał 4080, kupił 7900xtx i wreszcie może grać     Sam z prawie 30 letniego doświadczenia ze sprzętem, w tym kilka ładnych lat zawodowo ("doradzacz", składacz, serwisant) nie doświadczyłem problemów nie do przeskoczenia na kartach AMD...w sumie najwięcej problemów dawno temu sprawiła mi akurat karta NV, czyli GTX470 z tzw. "fochami fermiego", którego dopiero naprawił przerobiony bios od kogoś z forum (chyba @sideband). Ale poza tym jednym przypadkiem na NV też nigdy większych akcji nie miałem.
    • Jak 9800X3D nie będzie o co najmniej 50% szybszy od 7800X3D to w 1440p bottleneck będzie dalej. Jeśli będę zmieniać 4090 na 5090 to zostaję na 5800X3D. Poza kilkoma grami to ten procek nie bottleneckuje GPU w 4K, a w 1440p bottleneck jest na tyle wysoko że praktyce nie ma się czym przejmować (rzędu 140FPS na ekranie 165Hz 1440p). Jak wyjdzie więcej "next genowych" gierek to 5090 też się wyłoży. Wystarczy wspomnieć CP2077 Overdrive. Ledwo wyszło 4090 to juz nvidia musiadał wydać demo technologiczne żeby posiadacze 4090 nie czuli się zbyt pewnie, bo zamiast 120 FPS w 4K GoW zobaczyli 22 FPS w path tracingu  i już jest presja żeby gonić króliczka dalej bo 4090 to taka słaba karta.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...