Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

wojewodzkiidol

Rewolucja na miare Crysis

Rekomendowane odpowiedzi

Na horyzoncie nie ma na chwilę obecną niczego, co by taką rewolucję zapowiadało. Nastąpi ona moim zdaniem dopiero gdy pojawią się konsole nowej generacji, ponieważ wszyscy twórcy dysponujący budżetami pozwalającymi na tego typu przedsięwzięcia robią gry multiplatformowe, a obecna generacja konsol nie pozwala już na dalszy rozwój graficzny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA V PONOĆ ma mieć najrealistyczniejszą grafikę na świecie. Sratatatata...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bla bla, temat do zamknięcia, było już tego sporo.

 

:thumbup:

 

Ale dodam tylko, że w grze najważniejsza jest sama grywalność, a nie jak ona wygląda. Poza tym, nie chcę takiej fotorealistycznej grafiki, do której się zmierza, bo co niektórym by się za bardzo już światy pomieszały - gra to ma być tylko gra i wyglądać jak gra. Tyle tego dobrego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chore to jest. Place za sama grafe 4k pln i mam ogladac kwadraty.

 

 

Czy ktoś ciebie zmusza do kupna takiej grafy ? Kup sobie grafikę za połowę tego, kwadraty będą takie same, a za resztę pieniędzy będziesz mógł pić na okrągło przez miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chore to jest. Place za sama grafe 4k pln i mam ogladac kwadraty.

 

LOL Ja mam grafe za 400zł i mam takie same kwadraty jak Ty :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:thumbup:

 

W ktorym roku, w raz z nadejsciem jakiego tytulu mozemy sie spodziewac rewolucji graficznej w grach na miare Crysisa.

Niestety, ale nawet twoje pokolenie autorze tego nie dożyje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość addition

Gothic 5 - byłem w Essen, widziałem pierwsze fazy, nawet więcej i mówię, że zapowiada się epicko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale nawet twoje pokolenie autorze tego nie dożyje

Twierdzisz, że przez ~40 lat nie nastąpi żadna rewolucja graficzna, czy za długo dziś siedziałem przy komputerze i mam omamy wzrokowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twierdzisz, że przez ~40 lat nie nastąpi żadna rewolucja graficzna, czy za długo dziś siedziałem przy komputerze i mam omamy wzrokowe?

Przez 40 lat nie powstanie gra ładniejsza od Crysisa.

Ba! W ogóle nie powstanie ładniejsza gra. Fakt potwierdzony naukowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ba! W ogóle nie powstanie ładniejsza gra. Fakt potwierdzony naukowo.

Potwierdzony naukowo? O kurczę, muszę więc jak najszybciej zamówić Crysisa, bo jak się ludzie o tym dowiedzą dowiedzą to i edycji elektronicznej zabraknie... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twierdzisz, że przez ~40 lat nie nastąpi żadna rewolucja graficzna, czy za długo dziś siedziałem przy komputerze i mam omamy wzrokowe?

 

No oczywiście, że przez kolejne 40 lat nie powstanie żadna gra która zrewolucjonizuje grafikę. Z resztą nie powstanie żadna gra :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem właśnie Watch Dogs może sporo namięszać...

Bardzo ładnie się prezetuję :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez 40 lat nie powstanie gra ładniejsza od Crysisa.

Ba! W ogóle nie powstanie ładniejsza gra. Fakt potwierdzony naukowo.

I git. Do emerytury nie będę musiał wymieniać grafy. A za zaoszczędzoną kasę jakaś podróż dookoła świata.

 

Update: pykam sobie teraz w Far Cry 2 w dx10 i very high i w kwestiach graficznych do szczęścia więcej mi nie potrzeba. No, może modele postaci mogłyby być lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy ciągle z tym Crysisem, dżungla - owszem - b. ładnie tam wyglądała, ale cała reszta (pojazdy, budynki, wnętrza) to już tak średniawo :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość addition

W porównaniu do innych gier jest bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy ciągle z tym Crysisem, dżungla - owszem - b. ładnie tam wyglądała, ale cała reszta (pojazdy, budynki, wnętrza) to już tak średniawo :/

Mody człeniu, mody. Poza tym na takim monitorze możesz nie jarać się kryzysem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twierdzisz, że przez ~40 lat nie nastąpi żadna rewolucja graficzna, czy za długo dziś siedziałem przy komputerze i mam omamy wzrokowe?

Przeskoku graficznego takiego jak między Far Cry'em 1 a Crysisem już nie uświadczymy. Oczywiście z czasem grafika w końcu zacznie być coraz lepsza, ale nigdy już raczej nie odczujemy takiego WOW. Przykro mi, ale prawda boli :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat tylko aby sobie pogdybać,aczkolwiek uważam,że za minimum dekade Crysis będzie tym czym Minecraft jest dzisiaj :E

- oczywiscie to jest tylko moja subiektywna opinia, aby ktoś przypadkiem nie brał tego za pewnik :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy w starnikim The Hunter grafika nie jest bardziej realistyczna. W Crysisie na pewno jest bardziej kolorowa ale chyba The Hunter ma bardziej zbliżoną do realizmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy ciągle z tym Crysisem, dżungla - owszem - b. ładnie tam wyglądała, ale cała reszta (pojazdy, budynki, wnętrza) to już tak średniawo :/

na 17 calach w 1280x1024 rzeczywiście wygląda bardzo średnio. Na 40stu calach w 1920x1080 na max detalach po modach do dziś jest to najładniejsza gra. Co z tego, że po modach, nikt nie zabronił ludziom tworzyć takich modów w innych grach :) Bez modów dopiero BF3 był w stanie zrównać z grafiką, ale po modach i ten odstaaaje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...