Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Dawka

Głośniki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam zamiar kupić głosniki (dosyć tanio. bo max ~150zł ale pilnie :P )

 

To co wpadło mi w oko:

 

1. INSPIRE T3000

 

2. SBS-350 (:P)

 

Które lepsze? :P Hmm...technicznie Inspire'y ;) Ale nie wiem, jakie wasze zdanie? Może coś innego polecicie?? (oczywiście z SB) Głosniki mają służyć głównie do muzyki, i w niższym stopniu do filmów (ale bardziej do muzy) Czekam , na wasze opinie, pozdrawiam i z góry dzięki! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ekhm.... SBS'om mowimy stanowcze NIE! :E:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Creative'a T2900 (nie wiem czym się różnią od T3000) i jestem bardzo zadowolona. Do filmów, gier i muzy są ekstra. Sub jest bardzo mocny, więc w pokoju średniej wielkości efekty wystrzałów czy lotu śmigłowca są genialne. Przy słuchaniu muzyki trzeba zmniejszyć moc basów, ale do tego służy pokrętło na pilocie. Do pilota można podłączyć słuchawki, więc nie trzeba drapać się za biurko i przełączać głośników.

Teraz te głośniki kosztują okolo 150PLN (ja za swoje dawałam 100PLN więcej) i moim zdaniem to bardzo dobry wybór za tę cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez porównania na korzysc Inspire...Przynajmniej jesli chodzi o parametry

W Inspire satelitki maja 6W i to wydaje mi sie mało (mam zestaw 5300) a co dopiero 3W!!

woofer tez 17 a 12W to przepasc!!Warto dopłacic i miec głębsze basiki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bez porównania na korzysc Inspire...Przynajmniej jesli chodzi o parametry

W Inspire satelitki maja 6W i to wydaje mi sie mało (mam zestaw 5300) a co dopiero 3W!!

woofer tez 17 a 12W to przepasc!!Warto dopłacic i miec głębsze basiki ;)

bez wątpienia warto dołożyć troche kasy!! :thumbup::thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no te drugie, w tej cenie te Modecomy degraduja wszystkie zestawy glosnikowe. Jak Ci sie chce Dawka to poszukaj sobie bo rozpisywalem sie nieco w roznych tematach nt. zestawow glosnikowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bez porównania na korzysc Inspire...Przynajmniej jesli chodzi o parametry

W Inspire satelitki maja 6W i to wydaje mi sie mało (mam zestaw 5300) a co dopiero 3W!!

woofer tez 17 a 12W to przepasc!!Warto dopłacic i miec głębsze basiki ;)

 

ohh... nastepny nie wie co pisze... 6W to potęzna moc... pewnie nawet nie wiesz ze 1W uzyskałem na wysokiej klasy wzmiacniaczu dopiero przy... 60db.... a ty mi tu 6W.. pewnie RMS bo ja tu o tej realnej... (wzmacniacz Sansui 4x55W realnej... takiej realnej ze skala sie konczy na 35 :E )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...