Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mor6oth

System Shock Series

Rekomendowane odpowiedzi

Funded

 

$932,031

pledged of $900,000 goal

 

18

days to go

 

Przydało by się $1.4M, ale nie wiem czy dobiją, tak czy owak razem z kasą od M$ na sam remake powinno wystarczyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System Shock alive! :D

 

Po latach zmodyfikowałem pierwszy post. Na wypadek gdyby ktoś miał chęć zagrać w SS2 (lub SS1 jeśli się nie może doczekać REMAKE'u) z modami graficznymi, a nie wie jak się do tego zabrać. Podałem tam aktualnego gotowca na to co i gdzie szukać, żeby szybko, sprawnie zmodzić co trzeba i cieszyć się wciąż rewelacyjną grą bez przekopywania zagranicznych forów ;)

 

have fun!

 

mor6oth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po latach zmodyfikowałem pierwszy post. Na wypadek gdyby ktoś miał chęć zagrać w SS2 (lub SS1 jeśli się nie może doczekać REMAKE'u) z modami graficznymi, a nie wie jak się do tego zabrać. Podałem tam aktualnego gotowca na to co i gdzie szukać, żeby szybko, sprawnie zmodzić co trzeba i cieszyć się wciąż rewelacyjną grą bez przekopywania zagranicznych forów ;)

Że też przez 4 lata o temacie nie zapomniałeś :)

Good job! :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No,niestety mi ten mod nie działa zainstalowałem wszystko według instrukcji z początku tematu i wywala mi niebieski ekran po czym komputer się restartuje.Szkoda bo ostatni raz w grę grałem jakoś koło 2000 roku i chciałem sobie odświeżyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Co to jest za projekt? Jakiś mod? Wiadomo może coś więcej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jest za projekt? Jakiś mod? Wiadomo może coś więcej?

 

Remake system shocka z kickstartera https://www.kickstarter.com/projects/1598858095/system-shock

A konkretniej prezentacja na nowym silniku - niedawno przeszli z unity na unreal engine. Demo na starym silniku możesz ściągnąć z gog.com (szukaj system shock demo).

Btw. styl na unity bardziej mi pasował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skończyłem (w końcu udało mi się za to zabrać : D) i muszę pochwalić tę grę za zakończenie

 

TOP 10 most important video games quotes of all time:

10. "Nah."

9. "Nah."

8. "Nah."

7. "Nah."

6. "Nah."

5. "Nah."

4. "Nah."

3. "Nah."

2. "Nah."

1. "Nah."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...