Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Tveety007

Brak obrazu na telewizorze

Rekomendowane odpowiedzi

Od początku posiadanie karty nie moge uzyskać obrazu za pomocą tv-out na moim telewizorze GZE UNIMOR. Gry i wszystko poza tym śmigają jak marzenie. Poprzednia moja karta tj. PixelView GeForce wyświetlała obraz na tym samym telewizorze bez problemów w taki sam sposób jak podłączam teraz radeona (Przejściówka od karty i do telewizora podłączam wtyczkę do Video-in i kupa :mad2: ). W serwisie powiedzieli, że karta działa bez zarzutu :hmm: tylko nie potrafili sprecyzować czy na konfigu s_video-s_video czy z przejściówką. Na zastępczym radeonie 9200 obraz śmigał jak żyleta czyli TV jest w porządku. Po zmianie przejściówki i kabla dalej to samo a 9200 śmigał na obojętnie którym. Proszę o pomoc forumowiczów, czy któryś z nich miał, lub ma podobny problem na tej karcie. Tylko proszę nie siać spamu typu "kup sobie lepszy telewizor" itp. To nie na miejscu i świadczy o was. Z góry dzięki za pomocną dłoń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A we wlasciwosciach karty - ekrany

wykrywa ci wogole twoj tv ze jest podpiety na kablu ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A we wlasciwosciach karty  - ekrany

wykrywa ci wogole twoj tv ze jest podpiety  na kablu ??

niestety nie. robiłem podłączanie krok po kroku wg. instrukcji opisanej na stronce benchmarl.pl ale dalej to samo. coś mi śmierdzi z tym serwisem. sadze, że mogą mnie robić w balona z tym, że karta jets sprawna i u nich chodzila jak brzytwa i obraz na telewizorze był, ale na karte mam jeszcze ponad rok gwarancji więc nie jest jeszcze tak źle. jeśli nie wykrywa u mnie TV to o czym to może swiadczyć. z każdą inną kartą tv-out mi działał. tj mój stary GeForce MX440 i tymczasowo radek 9200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może używasz uszkodzonego kabla albo coś? Tego 9200 podłączałeś tym samym kablem co 9600?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może używasz uszkodzonego kabla albo coś? Tego 9200 podłączałeś tym samym kablem co 9600?

 

To był ten sam kabel. i ta sama przejściówka. Cholera mnie już bierze bo nie łapię juz o co chodzi. Niby wszystko ok a tu kupa :mad2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...