Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

^goku^

Problem z komputerem :(

Rekomendowane odpowiedzi

NIe miałem gdzie założyćtego wątku bo nie wiem co to jest, otóż ostatnio gdy próbuje włączyć komputer to on normalnie się włancza tylko nie ma tego pojedynczego pisku, a monitor się nie włancza :kwasny: .Wydaje mi się że to cośz kartą graficzną bo dwa dni temu był u mnie kolega i poprosil mnie żebym mu sprawdzil karte graficzna (9550) no i sprawdziłem-działała, potem włożyłem swoją i gdy włanczałem to zamiast pojedynczego pisku był jeden długi i jeden krótki i komputer sięnie włączył więc go wyłączyłem, wyjąłem jeszcze raz karte graficzną i włożyłem z powrotem i wtedy komp się włączył. Myślałem że to taki jednorazowy problem bo żle docisnąłem karte ale przez ostatnie dwa dni tak się dzieje :mad2: ( nie ma żadnego dźwięku i monitor sięnie włancza), włancza siędopiero po kilku resetach :(. Co to może być i co mam z tym robić ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 dlugi 2 krotkie to oznacza problem z grafa (Awardd, Phoenix). pozycz jeszcze raz grafe od kumpla i zoabcz czy bedzie dzialo sie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 dlugi 2 krotkie to oznacza problem z grafa (Awardd, Phoenix). pozycz jeszcze raz grafe od kumpla i zoabcz czy bedzie dzialo sie to samo.

 

Właśnie wiem i dlatego załążyłem ten wątek w dziale o kartach graficznych ;) , ale ten dźwięk był tylko raz i wtedy właśnie karta nie była dociśnięta.Jakieś 1,5 h przeinstalowałem stery do grafy i narazie żadnych błędów i restartów (wcześniej najpóźniej po 30 min. był restart ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...