Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

demarcoo

VC GTSik klekle / Summer Edition

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BeerBoobs

Nie.

Chyba wyciągasz taki wniosek na podstawie dziadkowego passata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazje nie istnieją :]

To co powiesz o Punto serwisowanym w ASO z początku tego wieku mającym ~37kkm? Jak będzie na sprzedaż to myśleć, zastanawiać się, aż ktoś sprzątnie spod nosa?

 

 

231174_412907225442980_924805141_n.jpg

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sami piszecie że nie ma okazji a potem piszecie na odwrót - hipokryci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazje się zdarzają, ale nie licz na to, że trafisz jedną z nich na allegro akurat wtedy, gdy będziesz szukał swojego wymarzonego VAGa 1.9 TDI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazje się zdarzają, ale nie licz na to, że trafisz jedną z nich na allegro akurat wtedy, gdy będziesz szukał swojego wymarzonego VAGa 1.9 TDI.

 

Błagam, nie mów tak :( Ale ja tak bardzo chcę B5 110KM, 185000km z książką serwisową, bezwypadka. Nawet takie są na allegro i za sześć pińcet idzie dostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooooo... Przytulić?

 

Pier**lisz.... polej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Single malta kupionego po taniości. Ten Twój red stag to jakiś przeklęty wynalazek: 1 szklanka i blokada. Tanio, ja rozumiem, ale noc się dopiero zaczyna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Single malta kupionego po taniości. Ten Twój red stag to jakiś przeklęty wynalazek: 1 szklanka i blokada. Tanio, ja rozumiem, ale noc się dopiero zaczyna...

Być może. Nie próbowałem na raz nigdy więcej niż jedna szklanka :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo wydawało mi sie że jest przywiązany do niej i zmiana na inne auto nie będzie taka natychmiastowa, tylko raczej powolna i dobrze przemyślana - w sensie będzie zastanawiał sie nad tym lub tamtym, a tu taki strzał z niczego ;)

Przez to swoje głupie przywiązanie swojego złomu pozbyć się nie mogę :E Wiem że lepiej sprzedać puki jako tako wygląda, ale jak mam kupca to daję zaporową cenę lub odsyłam z kwitkiem :E Chyba muszę dać to komuś i niech ten ktoś sprzeda :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu przez to jak chciałem sprzedać sierrę to bratu to zleciłem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu przez to jak chciałem sprzedać sierrę to bratu to zleciłem :P

Tylko ja miałem kupców za naprawdę dobrą kasę (jak na rocznik) i głupi odesłałem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Viki C jest jakaś taka... nijaka. Ale gratki :)

 

Szkoda że nie opc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po co mu nieskręcający samochód? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na długie proste ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sami piszecie że nie ma okazji a potem piszecie na odwrót - hipokryci.

Bo okazje się trafiają, ale nie na każdym kroku i najczęściej wtedy gdy się akurat nie ma luźnej gotówki :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zmiana trochę dziwi bo jednak Twoje Vectra była bliska ideałowi, ale to raczej plus że zdecydowałeś sie na taki krok, powodzenia :thumbup:

Bo wydawało mi sie że jest przywiązany do niej i zmiana na inne auto nie będzie taka natychmiastowa, tylko raczej powolna i dobrze przemyślana - w sensie będzie zastanawiał sie nad tym lub tamtym, a tu taki strzał z niczego ;)

Wiem i choćbym się zesrał to vc nigdy mi się nie będzie tak podobać jak vb. Po za tym tu koszty zmian w aucie to jest x2 w porównaniu do starej.

Kupiłem głównie dlatego, że chciałem mieć coś mocniejszego, wygodniejszego, cichszego.

A do vb jestem bardzo przywiązany, ale cóż...

 

 

 

 

BTW okazja to była można powiedzieć w momencie kupna. Po dołożeniu już prawie 5k wychodzi tyle po ile średnio chodzą :)

Lakiernik odpada na wiosnę, za dużo się tego skumulowało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, no za cholerę nie kupiłby auta które mi się nie podoba. Szczerze podziwiam za rozsądek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, no za cholerę nie kupiłby auta które mi się nie podoba. Szczerze podziwiam za rozsądek.

Nie że mi się nie podoba, o vb marzyłem za dzieciaka prawie tak jak za IS200. Taka różnica. VC GTS też mi się podobała, ale nie tak. Patrzę też przez pryzmat tego co mogę w aucie zmienić żeby ładniej wyglądało. Tutaj w ogóle nie mam pomysłu. A jeśli już to ceny zaczynają się od 1000. A vb ? Zderzak 500, grill 100, reflektory 300, springi również, pół wnętrza za mniej niż 500... A w vc koła zaczynają się od 18". Założę takie, będzie koza, obniżę bardziej - nie wyjadę z podwórka, bo siedzi niżej niż vb na glebie. No i jest popul jakich z 10 w mieście. Dobrze, że na lato mam trochę inne felgi (z vb)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niewątpliwe jest to kłopot. Ale z drugiej strony, brat sąsiada ma VC GTS taką jak Ty, też czarną. Stoi na 18" i ma pełny, fabryczny pakiet Irmschera. Robi niesamowite wrażenie. Warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...