Skocz do zawartości
Ofilmowy Solo

Mass Effect: Andromeda

Rekomendowane odpowiedzi

no i mamy hit sprzedaży:

 

No nie bardzo.

GOL to opisał tonem sukcesu, ale jaki to sukces jak ani nie przebija dwóch poprzednich części, ani nie radzi sobie z exclusivem na PS4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

jest w UK na pierwszym miejscu. Mysle że w EA otwierają szampana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko UK, tam prawie każda premiera jest na szczycie w pierwszym tygodniu. W kolejnych już pewnie nie będzie zbyt wysoko, o ile w ogóle będzie jeszcze na liście.

Edytowane przez B3rCik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki komentarz na temat bugów w MEA znalazłem i trafia w sedno. Nie grałem w bardziej zabugowaną grę chyba nigdy w życiu. Serio. :E

nagram z prawie każdej, ale nie w każdej będę ten błąd widział tak często, że znudzi mi się nagrywanie go

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest w UK na pierwszym miejscu. Mysle że w EA otwierają szampana

 

Każda nowa gra jest tam TOP1 po premierze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka specjalnie się tu zarejestrowałem bo te forum jest wysoko w google. Mój problem polega na tym. W trakcie grania andromeda samoistnie sie wyłącza do pulpitu. Wygląda tak jakbym ją ręcznie wyłączał albo jakby sama sie po prostu wyłączała. Dlaczego? Nie mam tego problemu z innymi grami a gram jeszcze CS po sieci. Mieliście taki problem? Przeinstalowałem grę. Nie pomaga.Sprzęt mam dobry bo GF 1060 3gb i 16gb ram oraz procesor i5 - nie pamietam modelu.

 

Bardzo mi się gierka podoba. Jest świetna!!!!!!!. Ugrałem już z 50 godzinek i nie widzę końca. Podoba mi sie rozwoj bohaterów, questy główne i misje poboczne. Jazda nomadem również bardzo pasjonująca.

 

Ubolewam nad tym podwójnie. Mam z sześciu znajomych, którzy nie mają problemów z grą i działa u nich bardzo dobrze. Każdy z nich też zachwala grę. Pech chciał abym to ja miał kłopoty techniczne.. Chlip!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być złośliwy, ale czy próbowałeś coś z pomocą od EA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DO EA napiszę w ostateczności. Bo i tak długo odpisują. A jak ustawić plik stronicowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jeśli masz Corsair Utility Engine to go odinstaluj i przestaw grę z fulscreen na windowed.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"te forum jest wysoko w google"; "andromeda"; "gram jeszcze CS po sieci"; "!!!!!!!"; "Jazda nomadem również bardzo pasjonująca"; "Ubolewam nad tym podwójnie"

 

Albo EA tworzy boty z podstawową obsługą naszego języka albo gra faktycznie trafiła w swoją grupę docelową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo EA tworzy boty z podstawową obsługą naszego języka albo gra faktycznie trafiła w swoją grupę docelową.

Myślę,że jest to jakiś bait i ktoś sobie jaja robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i mamy hit sprzedaży:

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=103166

 

trzeba się przygotować zatem na więcej hitów od BioWare na tym poziomie. Całe szczęście że jest jeszcze CD Projekt z Cyberpunkiem.

Wow ME wyprzedziło Horizona...czyli grę na tylko jedną platformę, który bodajże niedawno osiągnął 3miliony sprzedanych kopii. Spektakularny sukces ME, GOL widzę ostro dostał w łapę od EA że tak broni tego szajsu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest po 187 zł. ale jak wpiszecie kod promocyjny Andromeda to cena zmieni się na 165 zł.

165 zł hmm…! To dobra cena? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow ME wyprzedziło Horizona...czyli grę na tylko jedną platformę, który bodajże niedawno osiągnął 3miliony sprzedanych kopii. Spektakularny sukces ME, GOL widzę ostro dostał w łapę od EA że tak broni tego szajsu.

 

To jest manipulacja i zestawienie tylko za ostatni tydzień. Ogólnie sprzedało się w ciągu pierwszych 7 dni od premiery znacznie gorzej niż Horizon w tym czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na cdkeys.com już za 148 zl, dziś widziałem pełne półki w ME. PC, PS4, XBO. Nikt gry nie kupuje. Duża obniżka to kwestia czasu.

Edytowane przez kadajo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jak z M3, cena leci szybko w dół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena spada bo gra to GOTY 2017 i wydawca chce, by jak najwięcej osób doświadczyło tej wspaniałej przygody

Edytowane przez marcinho07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na cdkeys.com już za 148 zl, dziś widziałem pełne półki w ME. PC, PS4, XBO. Nikt gry nie kupuje. Duża obniżka to kwestia czasu.

Gdzie masz za 148 zł? Ja widzę za 197 zł na cdkeys.com...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena spada bo gra to GOTY 2017 i wydawca chce, by jak najwięcej osób doświadczyło tej wspaniałej przygody

 

Śmiejcie się a ja za pół roku kupie tą gierkę za 70pln na Xone :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wait... Whaaaat?

Wyszedłem właśnie z krypty na Eos, asari sobie poleciała i... Postanowiłem spróbować wejść ponownie.

Wlazłem i znów odegrała się scenka z pierwszego wejścia ale Peebee jest niewidzialna/jest tylko jej głos. :E

 

Gra nie zarejestrowała, że przeszedłem już ten etap? Muszę przejść jeszcze raz kryptę? :rotfl:

Ciekawość nie popłaca? :lol2:

 

Iii... Nie mogę wyjść bo na początku trzeba zeskanować wzory żeby przejść... A ja te wzory mam już zeskanowane więc nie mogę ich zeskanować drugi raz. :lol2:

 

IGN 15/10

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...