Skocz do zawartości
Ofilmowy Solo

Mass Effect: Andromeda

Rekomendowane odpowiedzi

Kupić.

Za rok na promocji albo w EA Access.

Dawno nie była "humbla" EA, a tu przecież trochę się nazbierało na pierwszy próg :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale im dłużej człowiek gra tym bardziej zwraca uwagę na totalne lenistwo i niedbalstwo.

Przykład - rozmowa z postacią na Eos gdzie postać oddalając się przestaje zostawiać ślady na piachu zanim wyjdzie z kadru, a jej cień znika od razu po opuszczeniu tegoż

To są pierdoły oczywiście i wiele gier to ma. Tylko, że przy natłoku innych problemów, nie tylko "mechanicznych" ciężko na to nie zwracać uwagi.

Po prostu ta gra nie za bardzo ma czym odciągnąć uwagę od lipy którą odwalono. :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Nio takie błędy wkurzają.. Mogli poczekać z rok lub pół roku i dopracować tego typu rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by kogoś interesowały szanse na ultra-rare z prempacków w multi, to koleś kupił i otworzył 600 takich packów

 

(jakieś $1500... na bogato)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz że to i tak twój PC będzie ją aktywował, jak kombinowałeś z vpn czy biosami to denuvo zablokowało i sobie musisz czekać 24h :)

Podziwiam wogóle testerów przy grach z tym debilnym zabezpieczeniem, muszą chyba mieć po 5 kont z grą żeby potestować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli? Przecież to będzie tak jakbym dostał hasła do takiego konta i pobrał grę, tylko ze względów bezpieczeństwa nie dostanę haseł tylko ta osoba się zaloguje i aktywuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

I Dunkey nie zostawił suchej nitki, uwaga spoilery

 

bardzo łagodnie podszedł do tematu... Wydaje mi się że i tak był wyrozumiały. Gra jest failem na miarę Colonial Marines, Maluch Racer, i dowolnego japońskiego RPG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co chcesz osiągnąć przez aktywacje gry przez kogoś innego poprzez tViewer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie masz za 148 zł? Ja widzę za 197 zł na cdkeys.com...

 

ja kupiłem za 190 zł przed premierowo, z dużym wyprzedzeniem. Gra fabularnie jest dobra, walka też, ale omijam zbyt dużo rozwoju technologii bo jest przesadzone (co to jest Skyrim ? żeby wszystkie sadzonki na ziemi zbierać ?!?!?!?), a skupiam się eksploracji świata i oby do przodu.

 

 

jak za drogo to niech osoba sobie kupi konto offline na allegro za 3-10 zł i gra w single ... ktoś komuś broni ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak za drogo to niech osoba sobie kupi konto offline na allegro za 3-10 zł i gra w single ... ktoś komuś broni ?

Ta wspierać finansowo Januszy biznesu i jeszcze płacić za pirata :E

 

Nawet gdyby wystawiali te dostępy za 1 grosza to bym im nie dał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta wspierać finansowo Januszy biznesu i jeszcze płacić za pirata :E

 

Nawet gdyby wystawiali te dostępy za 1 grosza to bym im nie dał.

 

czyli konto rodzinne uznajesz za pirata ? dobre ! Powiedz to osobom które w 2-6 się składają na gry bo ich nie stać a znam takie. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak za drogo to niech osoba sobie kupi konto offline na allegro za 3-10 zł i gra w single ... ktoś komuś broni ?

 

Prawo.

Ostatnio się Microsoft już zirytował i jeden cwaniaczek poszedł na 3 lata bezwarunkowego, nie mogę się doczekać na Valve i EA

--

 

Poza tym takie coś jest gorsze od zwykłego zassania pirata:

- dajesz zarobić złodziejowi

- obciążasz serwery Origina

 

czyli konto rodzinne uznajesz za pirata ? dobre ! Powiedz to osobom które w 2-6 się składają na gry bo ich nie stać a znam takie. :P

 

 

I wyszło im 3zł :lol2: :lol2:

Nie... na takie konta EA nie będzie patrzeć, tak jak i na ludzi którzy z tego korzystają.

Ale na sprzedawanie jednego konta 30 osobom i na sprzedającego już tak - can't wait :)

Edytowane przez Enfeeble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

czyli konto rodzinne uznajesz za pirata ? dobre ! Powiedz to osobom które w 2-6 się składają na gry bo ich nie stać a znam takie. :P

 

Np Na Steamie wielu userów kupuje masowo gry w normalnych cenach lub w zniżce. Kupuja tyle gier i nie ma szans by w nie grały przez najbiższy czas. Lepiej gdyby każdy mądrze kupował 2-3 czy tam 5 gier na parę miesięcy.. Wtedy nie musiały dzielić konta i nieodczuwałby że ma lżejszy portfel. Wiem, że promocje na Steam bardzo kuszą ale ja tam od 2 lat kupuje tylko parę gier i jest ok. Nie ma co przesadzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np Na Steamie wielu userów kupuje masowo gry w normalnych cenach lub w zniżce. Kupuja tyle gier i nie ma szans by w nie grały przez najbiższy czas. Lepiej gdyby każdy mądrze kupował 2-3 czy tam 5 gier na parę miesięcy.. Wtedy nie musiały dzielić konta i nieodczuwałby że ma lżejszy portfel. Wiem, że promocje na Steam bardzo kuszą ale ja tam od 2 lat kupuje tylko parę gier i jest ok. Nie ma co przesadzać.

Lepiej kupić 10 dobrych gier na wyprzedaży nawet jak zagra się tylko w dwie/trzy niż jedną złą w cenie premierowej :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Lepiej kupić 10 dobrych gier na wyprzedaży nawet jak zagra się tylko w dwie/trzy niż jedną złą w cenie premierowej :E

 

No tak ale czy zagrasz w nie wszystkie przez najblizsze miesiące? Co 3 miesiące są teraz wyprzedaże. I na każdej ponownie można ten sam produkt zakupić. Kiedyś z początku gdy steam rozpoczął swoje promocje chyba od zimowej wyprzedaży to był szam i sam to rozumiem ale teraz to eh nie ma sensu ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczą Dishonored 2 i RotTR 20th AE : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli konto rodzinne uznajesz za pirata ? dobre ! Powiedz to osobom które w 2-6 się składają na gry bo ich nie stać a znam takie. :P

 

Jasno odpowiedziałem na: "niech osoba sobie kupi konto offline na allegro za 3-10 zł i gra w single ... ktoś komuś broni ?"

Nic nie pisałem o udostępnianiu rodzinnym czy kupowaniu gier na spółę. Ale wspieraniu Januszy z allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I Dunkey nie zostawił suchej nitki, uwaga spoilery

Piękne podsumowanie. Nawet gdyby przymknąć oko na te wszystkie dennosci to to jak potraktowano walkę w bądź co bądź shooterze kompletnie dyskfalifikuje te grę. Na szczęście uniknąłem tej katastrofy i nie wydałem na to kasy i co najważniejsze nie stracę na graniu w nią mojego czasu.

Jedynym plusem tego tytułu jest naprawdę niezły ubaw jaki serwują niezależni recenzenci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to to jak potraktowano walkę w bądź co bądź shooterze kompletnie dyskfalifikuje te grę.

 

?

Jak potraktowano walkę?

Jest fantastyczna i jedną z niewielu zalet tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podałem to jako przykład i nie pisz już więcej na ten temat bo próbujesz wyłudzić dane do konta pod przykrywką jakiejś pseudo pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

?

Jak potraktowano walkę?

Jest fantastyczna i jedną z niewielu zalet tej gry.

Nie można używać umiejętności towarzyszy z drużyny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego to ograniczenie do trzech umiejętności pod jeden profil :D Róbmy gry pod sterowanie konsolowe, ale z głową...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z dwojga złego to i tak lepiej niż mieliby z tego zrobić dosłownie Dragon Age z aktywna pauzą i taktycznym widokiem. Chaos podczas walki jest w końcu prawie taki sam, tyle ze skoro tu się głównie strzela, to mobki markują połowicznie jakieś krycie się za osłonami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba nie. Pomógł mi ziomek z innego foruma i już zainstalowałem i włączyłem grę, tylko nie ma polskich napisów, muszę dopytać bo może gdzieś zagranicą kupił. Ważne, że działa na razie

 

62337873589313531732.jpg

Edytowane przez Dzonzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można używać umiejętności towarzyszy z drużyny?

 

Pff... w singlu nawet na insane nie ma to znaczenia, ograniczeniem i tak jest debilne AI.

3 sloty na umiejętności faktycznie trochę dziwne, ale również niewiele zmienia - więcej aktywnych serio nie potrzeba.

 

Natomiast sama walka i rozwój jest świetny - zmiana z cover-based na mobilny system wyszła świetnie - nie mogę się w multi doczekać postaci która będzie miała warp explorera :)

 

--

 

W singlu sprawdźcie sobie coś w stylu Charge+Annihilation+Lance a z pasywów bariery, co się da na tarczę i biotic power.

Edytowane przez Enfeeble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...