Skocz do zawartości
Ofilmowy Solo

Mass Effect: Andromeda

Rekomendowane odpowiedzi

@crush jeśli ciebie nudzi gra to po co grasz? Nie szkoda ci czasu? Ja bym nie wytrzymał :). Jeśli np coś mi się nie podoba to daje sobie spokój. Nie jestem masochistą. Np zbieranie znajdziek we Wieśku omijałem szerokim łukiem lub wykonywanie misji typu Fedex w Asassins Creed Unity.

 

Ja dzisiaj pół nocki zawaliłem nad Andromedą. Dawno się tak przyjemnie nie bawiłem. Tylko wciąż nie wiem jaki Karabin jest najlepszy ;). Cięzko mi dobrać ten sprzęt.

Bo podobno nie wolno ocen... hejtować bez zagrania.

Dlatego poznam tą perełkę sci-fi od a do z.

 

A tak serio to po prostu na tyle lubię ME, że chce zobaczyć na własne oczy jak bardzo to popsuli.

 

Karabin nie ma znaczenia bo AI ssie.

 

 

 

"Gdzieś blisko kamufluje się potworek - zeskanuj".

Zeskanowałem, zabiłem. Po czym słyszę odgłos wystrzału gościa który mnie o to poprosił, a moi ludzie chwalą imponujące zdolności snajpera. :E

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu ale narzekasz ;>. W Me 3 narzekano na uproszczenia względem RPG. I co z tego? Gra i tak była udana. W ME 1 narzekano na jazdę mako po mapie - i co? i tak gra była kultowa. Można wymieniać i wymieniać. Eh ale ludzie to marudzą i marudzą. Nigdy się ich nie zadowoli ;)

Chyba nie rozumiesz, że takie drobne ficzery nie miały większego znaczenia przy bardzo udanej reszcie. Ja też nie przepadałem za eksploracją w ME1, ale to był niewielki fragment gry. Tu położono walkę (w shooterze) i nie nadrobiono niczym innym. Nawet grafika jest brzydka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy save'y z wersji Deluxe będą działać z standardową? 40h w grze, grałem na koncie offline do którego dane były w tym wątku, do momentu gdy Origin się zaktualizował. "Wynająłem" konto u januszy i zastanawiam się, czy będę musiał robić wszsytko od nowa :cassetete:

Edytowane przez b3nz0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy save'y z wersji Deluxe będą działać z standardową? 40h w grze, grałem na koncie offline do którego dane były w tym wątku, do momentu gdy Origin się zaktualizował. "Wynająłem" konto u januszy i zastanawiam się, czy będę musiał robić wszsytko od nowa :cassetete:

Imho będziesz musiał wynająć jeszcze kilka kont i zasilić skarbonki Januszy. Za którymś razem może się uda. A tak polecam zakupić oryginała, a nie płacić za piraty :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś (chyba o 19 jeśli dobrze liczę) nowa klasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da się ustawić auto-aima na wersji pc gdy gram na padzie x360?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da się ustawić auto-aima na wersji pc gdy gram na padzie x360?

Musi się dać bo ja miałem auto aim na myszce i musiałem wyłączyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy chcecie od optymalizacji? Mi działa bardzo fajnie, mam 60 fps na ustawieniach wysokich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie ogarnę, jak można twierdzić, że MEA ma dobrą optymalizację :D Ta gra jest kosmicznie wręcz nierówna pod tym względem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tych co stać :cool:

I to tak stać, STAĆ.

Bo na GTX'ie 1070 W 1080p gra potrafi na takim Tempeście z dupy polecieć z 60 do 45.

 

Jak wyżej - jest generalnie przyzwoicie ale miejscami nierówno.

 

edit. 2x 1080 z rozpędu. :P

 

Na Eos jest turianka Darket Tiervian i głos jej podkłada chyba aktorka Tali. :D

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe bo podkładająca głos Tali - Ash Sroka, podkładała też głosy (additional voices) w Andromedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto robić zadania poboczne, czy skupiać się tylko na głównym wątku, który podobno jest w miarę ciekawy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko wątek główny, 85-90% misji pobocznych to typowy Fed-Ex. Znajdź ciała, znajdź sondy, znajdź elementy broni, znajdź... Oczywiście jak ktoś lubi się bawić w zbieractwo, to niech zbiera. O ile nie zaśnie w połowie procesu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj Makuła nieźle wskazał część zmarnowanego potencjału:

 

Gdyby tylko bardziej przyłożyli się do szczegółowości świata i jakości dialogów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj Makuła nieźle wskazał część zmarnowanego potencjału:

 

Gdyby tylko bardziej przyłożyli się do szczegółowości świata i jakości dialogów...

Termin zmarnowany potencjał to standard u EA, ale jak ma być inaczej jak oni w ostatnim roku/dwóch trzaskają grami AAA jak z farmy indyków, jeszcze BF1/TF2 dają radę, ale reszta to pasuje dość dobrze do usługi abonamentu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po raz chyba 4 nie mogę wybić placówki Kettów bo mi jakiś utknął w ścianie. [:|]

Ta gra to miejscami tak niesamowite technicznie gówno, że ręce to nawet już nie opadają tylko zapieprzają jak śmigła.

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Eos to standard, nie raz strzelała do mnie skała, a ja głupi nie wiedziałem co jest grane. :E W mutli jak padniesz w niewłaściwym miejscu, po podniesieniu przez towarzysza idzie się zablokować w teksturach lub jakimś obiekcie i pozostaje już tylko wyjście z gry. Są też bugi bardziej zabawne, przykładowo rozpoczynam rozmowę z gościem, a on z wykręconą głową wychodzi z pola widzenia i dalszą konwersację prowadzę z kaktusem. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wczoraj.

Drack stoi razem z Vetrą na Tempeście w kwaterach sypialnych.

Zaczynam rozmowę z Drackiem, przeniosło mnie do kuchni - i już jest 2 Dracków.

Wracam porozmawiać z Vetrą... i przeniosło mnie do jej pokoiku - i są już 2 Vetry.

Co w tej grze się odwala. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, przeszedłem właśnie grę.

Napisze chaotycznie i krótko moje odczucia.

Na liczniku 78 godzin, jakieś 5 na afku, 1 w MP, czyli daje to 72 godziny w SP. Zrobiłem chyba praktycznie każdego pobocznego questa (mimo że to głównie FedExy) poza paroma tymi w których trzeba coś skanować, a nie ma znacznika. Po prostu nie chciało mi się jeździć po mapie i szukać.

Co mogę powiedzieć? Mi się gra spodobała, na początku podszedłem ostrożnie, wręcz mnie odrzuciła po pierwszej godzinie, ale postanowiłem się nie łamać i szczerze mówiąc to już dawno żaden tytuł nie dał mi tyle frajdy. To pewnie przez to, że lubię kosmos. Owszem, widać w grze zmarnowany potencjał, fabuła jest krótsza i płytsza niż w trylogii Sheparda, ale nadal według mnie ciekawa (choć schemat oklepany).

Błędy, były, ale nie miałem ich w takich ilościach jak to jest opisywane wszędzie w internecie, mogę śmiało rzec, że te 72 godziny minęły beż żadnych dziwnych i śmiesznych akcji, czy czegoś przez co nie mogłem ukończyć questa (poza jednym pobocznym, "Know your enemy" się zwał bodajże). Lokacje ciekawe i ładne, choć grałem tylko na średnich.

Na wielki plus systemu craftingu, na wielki minus muzyka, animacje twarzy pominę. :D

 

Nie wiem co więcej napisać, bo recenzje czy oceny nigdy nie były moją mocną stroną, przez też nie będę wystawiał grze żadnej oceny, po prostu ją polecam.

Edytowane przez JotdoKa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Błędy, były, ale nie miałem ich w takich ilościach jak to jest opisywane wszędzie w internecie, mogę śmiało rzec, że te 72 godziny minęły beż żadnych dziwnych i śmiesznych akcji, czy czegoś przez co nie mogłem ukończyć questa (poza jednym pobocznym, "Know your enemy" się zwał bodajże).

 

Ja też nie uświadczyłem żadnych błędów ;). Może osoby co mają tego błędy grają na piracie :P.. Przypomniała mi się gra Settlers 3, gdzie twórcy pokryjomu zabezpieczyli grę i chyba jeden z budynków produkował celowo świnki :P

 

Na wielki plus systemu craftingu, na wielki minus muzyka, animacje twarzy pominę. :D

 

Nie wiem co więcej napisać, bo recenzje czy oceny nigdy nie były moją mocną stroną, przez też nie będę wystawiał grze żadnej oceny, po prostu ją polecam.

 

Crafting jest znakomity, ale muzyka też jest klimatyczna :) Chociaż wiadomo motywy muzyczne nie mają startu do utworów z trylogii.

 

Ja na razie po 30h nie wystawie jej tez oceny.. Jeśli akurat zostałbym zmuszony to byłaby to słabe 8/10 ;).

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie uświadczyłem żadnych błędów ;). Może osoby co mają tego błędy grają na piracie :P.. Przypomniała mi się gra Settlers 3, gdzie twórcy pokryjomu zabezpieczyli grę i chyba jeden z budynków produkował celowo świnki :P

 

Jak patrzyłem na nagrania błędów to jakoś rzuciło mi się w oczy, że praktycznie wszędzie był interfejs pod pady. Teraz tylko pytanie czy to granie na PC przy pomocy pada, czy granie na konsoli. :D

 

Chociaż wiadomo motywy muzyczne nie mają startu do utworów z trylogii.

 

No właśnie te z trylogii do dziś siedzą głowie, z Andromedki żaden mi się w niej nie zapisał. Niestety.

Edytowane przez JotdoKa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie uświadczyłem żadnych błędów ;). Może osoby co mają tego błędy grają na piracie :P.. Przypomniała mi się gra Settlers 3, gdzie twórcy pokryjomu zabezpieczyli grę i chyba jeden z budynków produkował celowo świnki :P

 

??? Znowu piszesz głupoty. Nie ma, żadnego pirata, jest denuvo.

 

Jak patrzyłem na nagrania błędów to jakoś rzuciło mi się w oczy, że praktycznie wszędzie był interfejs pod pady. Teraz tylko pytanie czy to granie na PC przy pomocy pada, czy granie na konsoli. :D

 

I to i to, na PC coraz częściej gra się na padach. Szczególnie w takie pseudo gry ala RPG pif-paf.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto robić zadania poboczne, czy skupiać się tylko na głównym wątku, który podobno jest w miarę ciekawy?

 

Zdecydowanie wątek główny. 95% misji pobocznych to śmieciowe zadania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...