Skocz do zawartości
Ofilmowy Solo

Mass Effect: Andromeda

Rekomendowane odpowiedzi

Epicko mi się gra zbugowała :D Najpierw Vetra zdechła i nie da się jej ożywić (po jej wybraniu leży na podłodze xD), a potem sklonował mi się Jaal :D (Filmy dopiero wrzuciłem, więc może być potato jakość)

 

https://www.youtube.com/watch?v=UBRG5BAdt0Q

 

https://www.youtube.com/watch?v=k-NN7cPxzBU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kogos nawet krypty nie kupuja to ja nie wiem czego wy oczekujecie od gier :hmm:

 

Od gry RPG? Sensownej fabuły, wciągających dialogów, postaci które zapamiętam na lata? Przesada, nie?

 

Co do krypt - przyzwyczajaj się do nich :D

Co z tego że wszystkie takie same, ważne że ładne.

Co z tego że szumnie zapowiadane różnorodne planety mają takie same zwierzęta różniące się kolorem, oj tam oj tam.

 

Symulator sudoku za 200zł

 

(ale coop fajny.. tylko to lobby :/)

 

----

 

Znalazłem scenę która mnie totalnie zniszczyła... gdy już myślałem że trafił się ciekawszy quest zostałem poczęstowany filmem akcji klasy C ze scenariuszem pisanym chyba przez pijanych stażystów.

Niby spoiler ale w sumie niewielki - jak się komuś bardzo śpieszy to niech przewinie do 1:00

 

https://www.youtube.com/watch?v=vvAwOa3qL_Q

Bardzo sensowne, bardzo przemyślane, wcale nie żenujące.

(i żeby nie było, gra wygląda O NIEBO lepiej niż na tym filmiku... dowaliłem kompresję bo mi się śpieszyło)

 

---

 

@up

 

Gra ma problemy z kolejkowaniem questów i rozmów... mocno nieprzemyślane. U mnie i Liam i Cora byli zdublowani.

Edytowane przez Enfeeble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ExtpOAl.jpg

 

 

W ogóle to kupiłem.

Zrobiłem właśnie nową postać i speedrun do Eos.

Odrobina masochizmu i głupiego nabijania im kabzy.

Poczujmy to na własnej skórze.

 

- Wydaje mi się, że faktycznie HS robią więcej obrażeń. Nie będę snuł teorii spiskowych, prawdopodobnie rzeczywiście wcześniej za słabo zwracałem

uwagę.

- Śmiesznie mi się zbugowała Ryderka podczas przechodzenia z biegu do chodu. Zawisła wygięta do przodu i tak fajnie drobiła w miejscu.

Bez filmiku niestety bo jak puściłem W to powoli wróciła do pionu.

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=vvAwOa3qL_Q

Bardzo sensowne, bardzo przemyślane, wcale nie żenujące.

(i żeby nie było, gra wygląda O NIEBO lepiej niż na tym filmiku... dowaliłem kompresję bo mi się śpieszyło)

 

Akcja jak w filmach z Seagalem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

W ogóle to kupiłem.

Zrobiłem właśnie nową postać i speedrun do Eos.

 

Nie ma jak to hejtować jeszcze przed premierą dzień w dzień i na końcu kupić :lol2:

Mój kraj taki piękny :lol2: :lol2: :lol2:

 

P.S. Z teoriami o HS pozamiataliście cały PCLAB :o

 

P.S. 2 Zelda działa ;)

Edytowane przez dishar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No. Pitol dalej o "hejtowaniu" głupcze.

 

A teraz przy doświadczeniach z pierwszej ręki to dopiero będzie "hejtowane". :D

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jak to hejtować jeszcze przed premierą dzień w dzień i na końcu kupić :lol2:

Mój kraj taki piękny :lol2: :lol2: :lol2:

 

 

Wszyscy hejtują a potem i tak zagrają :lol2:

Właśnie przeglądałem sobie reddita ME i to naprawdę zabawne jak opinia ludzi na temat tej gry się zmienia, najpierw ogromny hejt a teraz nagle wszystkim się podoba, ciekawe.

 

Ps: gra ma sporo bugów, mam nadzieje że bioware zabierze się za łatanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jak to hejtować jeszcze przed premierą dzień w dzień i na końcu kupić :lol2:

Co w związku z tym? Ludzie kupują, bo ich stać, chcą się przekonać na własnej skórze jak to wygląda. Nie stoi to w sprzeczności z ich wcześniejszą opinią o grze. Idź szukać taniej sensacji gdzie indziej.

 

Właśnie przeglądałem sobie reddita ME i to naprawdę zabawne jak opinia ludzi na temat tej gry się zmienia, najpierw ogromny hejt a teraz nagle wszystkim się podoba, ciekawe.

Ciekawe jest jedynie to skąd wziąłeś tych "wszystkich", choć mam pewne podejrzenia. :E Znów się zaczyna zaklinanie rzeczywistości, problem w tym, że nie tylko Ty przeglądasz Reddita.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeglądałem sobie reddita ME i to naprawdę zabawne jak opinia ludzi na temat tej gry się zmienia, najpierw ogromny hejt a teraz nagle wszystkim się podoba, ciekawe.

 

 

Ani nie było ogromnego hejtu, ani nie podoba się wszystkim.

Gra jest fabularnie żenująca, ale piękna - jakby zupełnie inne zespoły za to odpowiadały (nie zdziwił bym się).

 

Pewnie piszesz o tym -

No nie powiem, koleś przekonał mnie swoją głęboką analizą ;)

Poza tym smutna prawda - gra wcale nie robi się szczególnie lepsza po Eos, mamy po prostu nowe ładne planety na których znów nic się nie dzieje.

 

Nawet questy głównej linii to przede wszystkim fedex, to jest regres wobec Inkwizycji.

 

Jeśli jednak ktoś lubi sobie zwiedzać to może tę grę polubić, proste. Ja już ciągnę żeby zobaczyć koniec.

 

PS Uwielbiam ten "argument" pograj 99h a zrobi się inna gra / robi się lepiej po 10 odcinku itp.

 

A malo jest takich gier filmow seriali?

 

Nie no jasne... "oberzyj całość i się dopiero wypowiadaj", "przejdziesz grę to możesz oceniać" - bzdury.

Przekonywanie ludzi "pograj 20h i się rozkręci" jest po prostu śmieszne.

 

A po za tym... MEA się nie rozkręci :)

Edytowane przez Enfeeble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

W sumie mogę przekleić kilka moich postów z jednej z grup na fejsie. Pisane na szybko i w nocy, więc też jakieś tam błędy mogą się zdarzyć ;)

 

 

 

no i po tym Twoim cytacie wiem już że po tą grę nigdy nie sięgnę... Skończyłem pierwszą część ME z marszu będąc pod wrażeniem tej gry i uniwersum s-f któe ciężko ostatnimi czasy wykreować w zalewie wtórności i kiczowatości. BioWare udało się jakimś cudem stworzyć ciekawe uniwersum. Druga część - przeszedłem do połowy i podziękowałem. Trzecia część i grafika spowodowała że po 20 minutach podziękowałem. Andromeda nawet na SSD nie wyląduje.... Smutny koniec marki MassEffect.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jak to hejtować jeszcze przed premierą dzień w dzień i na końcu kupić :lol2:

Mój kraj taki piękny :lol2: :lol2: :lol2:

 

P.S. Z teoriami o HS pozamiataliście cały PCLAB :o

 

P.S. 2 Zelda działa ;)

Nie wiem co ci tam działa w tej zejdzie. Nowa wersja cemu 1.7.4 dopiero w przyszłym miesiącu. Teraz co najwyżej możesz pobiegać po mapie bez fizyki z postacią która zapada się pod ziemię :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Epicko mi się gra zbugowała :D Najpierw Vetra zdechła i nie da się jej ożywić (po jej wybraniu leży na podłodze xD), a potem sklonował mi się Jaal :D (Filmy dopiero wrzuciłem, więc może być potato jakość)

 

https://www.youtube.com/watch?v=UBRG5BAdt0Q

 

https://www.youtube.com/watch?v=k-NN7cPxzBU

Widziałem gorsze rzeczy ale nie wiem jak to skomentować............... :E

Ludziska bez żadnej spiny dla relaksu włączyć jaką muzykę bo człowiek deprechy dostanie :E

Edytowane przez Mały Głod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No. Pitol dalej o "hejtowaniu" głupcze.

Z kolegami z ppd budki z piwem tak sobie porozmawiaj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pół roku, wyjdzie 20 patchy + połowa ceny i będzie ok - z tego co widzę na tą chwilę nie ma się co spinać.

 

Grę trzeba oceniać przez inny pryzmat, nie porównujmy jej do produkcji RC/REDÓW/ czy nawet blizza.

 

To jest Bio /ea / ubi - tona zachwalania przed, tona materiałów, pompa kasy w reklamę i sukces finansowy (nistety jedynie) gwarantowany.

 

Czy Rockstar lub ww. studia tak promują swoje produkcje?.

Zaznaczę że od premiery WIII minęły prawie 2 lata, a jedyna gra która jej zagrozi bedzie cyberpunkt :E :E

 

 

Smutne jest tylko to, że ten tytuł robili ok 4-5 lat....

Edytowane przez zozolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to kupiłem.

320px-Paris_Tuileries_Garden_Facepalm_statue.jpg

Edytowane przez sula

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ME3 i 2 ostatnich częściach DA nie maiłem wielkich nadziei ale to jest jednak dramat :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jak to hejtować jeszcze przed premierą dzień w dzień i na końcu kupić :lol2:

 

W tym momencie narażę się na hejt ale mi tam Mass Effect: Andromeda podoba się ;). Oczywiście ma swoje wady ale i tak przyjemnie mi się w to gra. Zaczynałem grać przed premierą razem z Alkiem (VPN 20.03.2017) i moim zdaniem zrobił wielki błąd że tak mocno cisną do przodu grając w to całymi dniami z przerwami na sen. Ja gram spokojnie sesjami i te wszystkie mało ciekawe aktywności poboczne jak w grach MMO mi nie przeszkadzają ale w takim trybie jaki preferował Alek faktycznie jest to męczące.

 

Brakowało mi gry w tym klimacie (space opera) a wszyscy wiemy że jest ich jak na lekarstwo. Bio załata co się da i będzie przyzwoicie.

 

PsBTlFM.jpg

 

Na liczniku mam 44h a dotarłem dopiero na Voeld - planeta o mroźnym klimacie. Dłuższe przebywanie poza Nomadem w wielu miejscach skutkuje stopniowym wyczerpywaniem się systemów ochronnych. Tarcze Nomada też powoli się wyczerpują. Takie elemenciki survival :E. Założyłem dopiero 2 placówki jedną na Eos a drugą na Havarl.

 

Nie śpieszę się z fabułą tylko gram spokojnie po kilka godzin dziennie i jest O.K. Eksploruje planety i przy okazji podziwiania widoczków odhaczam te "zadania poboczne :P". EXP zawsze się przyda.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czy Rockstar lub ww. studia tak promują swoje produkcje?.

Zaznaczę że od premiery WIII minęły prawie 2 lata, a jedyna gra która jej zagrozi bedzie cyberpunkt :E :E

 

 

Smutne jest tylko to, że ten tytuł robili ok 4-5 lat....

 

Wszystko wskazuje na to, że będzie RDR2 w tym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są już testy wydajności z pewnego źródła

 

as0n85q.jpg

 

PurePC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe jest to, że obniżenie detali na high nie daje jakiegoś dużego boosta fps. Gra ogólnie działa dobrze, ale z drugiej strony aby spokojnie pograć na detalach high trzeba podkręconej grafiki na poziomie ~gtx1060/RX480.

 

A chyba ten mały boost jest z tego względu, że testowali ultra na presecie czyli tam się włącza HBAO a nie HBAO full i domyślnie ustawia się jakość oświetlenia i efektów na high.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szczerze powiedziawszy, ostatnie produkcje Electronic Arts przynajmniej pod względem optymalizacji, trzymają naprawdę nienaganny poziom. Testowana dzisiaj Mass Effect: Andromeda tylko potwierdza dobrą dyspozycję programistów, zwłaszcza w świetle zalewu fatalnych konsolowych konwersji i/lub multiplatformowego barachła, gdzie pierwsze miejsca zajmują Deus Ex: Maniknd Divided, Mafia III oraz Dishonored 2. Jeśli wierzyć developerowi, Mass Effect: Andromeda powinien niebawem działać i wyglądać jeszcze lepiej, kiedy wypuszczone zostaną zapowiedziane wczoraj aktualizacje, poprawiające między innymi zdiagnozowane błędy graficzne dotyczące ładowania tekstur czy animacji. Szczęśliwie dla amatorów kosmicznych wycieczek, premierowa wersja Mass Effect: Andromeda okazuje się technicznie dość dopracowana, więc wyczekiwanie miesiącami na patche optymalizacyjne nie będzie konieczne.

 

Źródło: PurePC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to jest, że na wszystkich testach i filmikach ludzie utrzymują te stałe 60 fps na Eos, a u mnie notuje spadki do nawet 30...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie narażę się na hejt ale mi tam Mass Effect: Andromeda podoba się ;)

Ależ oczywiście, że się nie narazisz, z tym nikt nie ma zamiaru handlować. Problemem jest tylko ignorowanie wyraźnych wad tej gry, tłumaczenie ich "hejtem" czy zwyczajne zaklinanie rzeczywistości (gość na Reddicie napisał, że jest ok, więc wszyscy tak twierdzą). Czego kilku krzykaczy nie potrafi zrozumieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, na pewno o i7.

 

me4_proz_178ks.png

 

EDIT: Zwiększyłem plik wymiany do (o zgrozo!) 16GB i gra już tak nie dropi klatek (minimalnie na Eos widzę 50-55).

Edytowane przez HextorPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie ogarniam wniosków z tego arta na PPC. Że niby dobra optymalizacja. Gram sobie w 1440p to żeby utrzymać powyżej 70 FPS (monitor 70 Hz) część opcji mam na średnich. W BF1 na ultra mam więcej. Zresztą sam wykres pokazuje, że coś jest nie tak. No i zabawne jest to, jak Polarisy wyglądają na tle Fury czy R9 390x. Prawdopodobnie teselacja, ale można też potrolować i stwierdzić, że AMD ubija stare serie kart xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...